Vyhodili Cariad Lloyd z práce v call centru?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:97
Počet zobrazení:6 471

Vyhodili Cariad Lloyd, protože v call centru do telefonu střídala přízvuky? Davidův tým: Jordan Stephens, Claude Littner. Leeho tým: Ade Edmondson, Cariad Lloyd.

Poznámka: "Bore da" znamená velšsky dobrý den.

Přepis titulků

Vyhodili mě z práce v call centru, protože jsem střídala přízvuky. - Davidův tým. - Call centrum? Pro koho jsi pracovala? Pro britskou poštu. - Pro poštu? - Jo. - Na co se ti lidi ptali: Kde je má pošta? Už je to dávno. Ještě nebyl Google a lidi tam volali, aby zjistili PSČ. - Jaký přízvuk jsi měla nejradši?

- Velšský je lehký. Dělalas přízvuk podle PSČ? Jo, to se občas dá. Tak dobře, já budu člověk, co potřebuje zjistit PSČ. To fakt zní jako telefon před Googlem. - Dobrej. - Dobrý den. - Bore da. - Poprosím vás o PSČ. - Jasan. Vy jste taky z Walesu? [mluví velšsky] …a nalevo od vás sedí pitomec.

- Řekněte mi adresu. - Dobře. Leeho Macka 14. Kde to je? Hned vedle náměstí Úspěchu. Leeho Macka 14, Mrtvá čtvrť, Nikde. Takže je to fakt ve Walesu. Aha, ano, to je blízko Swansea.

Vaše PSČ je S jako sůl, W jako Wilson, osm, R jako Robert, B jako Bertie. Blíž Wimbledonu, než byste čekali. - SW. - Neměla jsem vždycky pravdu. - Davide, teď volej ty. - Dobře. Dobrý den. Musíš tam zavolat. - Dost dobrý. - Musím si to nechat patentovat. Dobrej den.

Zdravíčko. - Nečekal jsem u telefonu Američanku. - Chápu. Je to… vzrušující, bydlím tu chvilku a sehnala jsem si floka. - Jde ti to. - Díky. - Dělalas od devíti do pěti? - Jak vám mohu pomoci? - Chci… - A jak jde život? Je tu fakt děsný vedro, potím se jako prase. Ale nebyl to tenhle typ linky, že ne? Je tu fakt vedro. Asi si budu muset odložit tohle sexy oblečení.

To jsem neřekla! Řekla jsem, že se potím jako prase! Na druhé straně by se totiž ozvalo: „Opravdu? Božínku. Tohle jsem rozhodně nečekal.“ Jak zjistili, že střídáš přízvuky? - Nevěděla jsem to, ale odposlouchávali mě. - V rámci zaškolení. Odposlouchávali mě celý týden. Mám smysl pro humor jako každý druhý…

Snad ne jako tamten. …ale je to k zaměstnavateli velmi neuctivé. - Platili mi na hodinu myslím jen 4,60. - Tak pracuj víc hodin. Pracuj víc, šetři a můžeš jet na okružní plavbu. - Co ti teda k tomu řekli? - Vzali si mě stranou. Bylo to před Vánoci. Řekli: „Ostatní se po Vánocích vrací do práce, ale ty ne.“ Měla jsem říct: „V poho, mně je to buřt.“ Tak co myslíte?

Claude? Musíš to říct nahlas. - Lež. - Myslíš, že lže? Nečekali by týden. Já bych ji vyrazil hned. Já bych tomu věřil, že v call centru se můžeš až takhle nudit. - Já se přikláním k pravdě. - Tipujete pravdu. Cariad, je to pravda, nebo lež? Je to pravda. Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz Ano, je to pravda.

Cariad vyhodili z práce, protože střídala přízvuky.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Prý je to tu podruhé, ale já to viděl poprvé! Takže super :D

30

Odpovědět

Nevadí, že to přeložili ještě jednou. Cariad je prostě fajn :)

90

Odpovědět

Opět stejné video znovu přeložené. Cariad Lloyd a práce v call centru
Je to opravdu škoda, že si to neprojdete dřív, než tomu věnujete ten čas...

38

Odpovědět

Já jsem si říkal, že jsem to už někde viděl (Y)

10

Odpovědět

Tato chyba se stává maximálně jednou za deset let. Nebo dvakrát. No dobře, možná o něco častěji.

Omlouváme se, videí z WILTY je u nás několik stovek a spoléháme se při výběru na naši interní tabulku a také na skutečnost, že systém VČ duplicitní videa umí odhalit. Ne však v případě, že jde o reupload – původní video je bohužel z jiného kanálu než to nové, proto to ani jedna naše metoda neodhalila. Snad nám to odpustíte, příště bude zase nějaká novinka :) Díky moc za dlouholetou přízeň, moc si jí vážíme!

423