Vyměnil Rhod Gilbert v mládí kočku za karbanátek?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:114
Počet zobrazení:8 778

Rhod Gilbert tvrdí, že v mládí za něco vyměnil rodinnou kočku.

Přepis titulků

Dnes začíná Rhod. Jednou v pátek po škole jsem vyměnil naši rodinnou kočku za karbanátek... a šmoulu. Když to máma v pondělí zjistila, donutila mě kočku vyměnit zpátky. Lee? Kolik ti bylo, když jsi to udělal? Třináct.

Ale důležitější než jeho věk a cokoliv jiného je ta kočka. Máme fakt obavu o tu kočku. Nebo alespoň já mám. Já mám větší obavu o toho šmoulu. Já mám největší obavu o ten karbanátek. Co jsi měl v plánu? Schovat si ho pod postel na celej víkend? Co kdybyste se domluvili na tom z čeho máte největší obavu a pak mi to řekli? Můžu začít?

Jasně. Co to bylo za kočku, jak se jmenovala, jakou měla barvu? Jmenovala se Sněženka a jak jméno napovídá, byla to želvovinová kočka. S kým jsi ji vyměnil? Mám říct jeho jméno? Nevím. Pokud není zrovna ve vězení. Nevím, dlouho jsem ho neviděl. Byl to kluk, co žil poblíž. Řekni jeho křestní jméno.

Lee. K tomu karbanátku... Chtěl jsi ho tak moc, že jsi za něj byl ochotný vyměnit živého tvora a pak jsi ho na dva dny schoval pod postel? Upřímně, výměna živého tvora za karbanátek je nezbytná pro výrobní proces karbanátku. Začalo to tím, že lidé měli živá prasata, ale neměli je dostatečně rádi, tak chtěli karbanátky a žádná živá prasata. Dobře.

Proč jsi chtěl karbanátek? Hádám, že je máš rád a chtěl jsi ho sníst? Jo. Proč jsi ho nesnědl? Proč jsem... Řekl jsi, že jsi je v pondělí vyměnil zpátky. Takže jsi ten karbanátek pořád měl. Byl to ten samý karbanátek, nebo jsi ho snědl a vrátil jiný? Přesně tak, Robe. To je jak velšská mafie.

Nemůžeš mu pomáhat. Můžu se vrátit k té kočce? Kočky jsou teritoriální, nesnažila se vrátit domů? To běžně dělají, když jsou pryč. Ten víkend ne. Jak probíhala ty výměna? Vstaň, Robe, předvedeme to. Já stojím. Předvedu to s tebou.

Dobře. Představ si, že mám v ruce naši kočku. Jasně. V téhle ruce držíš karbanátek. Kde jsme, Rhode? Ve Walesu? Přesně tak. Jsme ve Walesu. Není to krásný? Užijme se tenhle moment. Nádhera.

Do toho. Dobře, jsme ve Walesu. V ruce mám kočku. Jasný? V téhle ruce máš šmoulu a karbanátek. A teď si je vyměníme. Dobře, jdeme na to. Takhle to proběhlo. A tohle, pane, je moje technika vyměňování věcí.

Tu kočku už můžeš položit. Opatrně, Robe. Ano, správně. Co myslíš, Lee? Řekl bys, že je to pravda? Neprojevil ke Sněžence žádnou náklonnost, a proto pochybuji, že je to pravda. A právě ze stejných důvodů si myslím, že to je pravda, protože ho znám a vím, že je bezcitný. Můžu dokázat, že mám emoce.

Co chcete o Sněžence vědět? Jak bys ho škrtil? Je to holka. A mám tě. Změnil jsi pohlaví tý kočky aspoň třikrát. Slibuju... Myslím si, že tohle by veterináři neměli dělat. Vždycky to byla kočka, Sněženka. Myslíš, že to je pravda, Robe? Kke konci to začalo být zamotaný, takže se přikláním ke lži.

Můj tým tipuje lež, takže tipneme lež. Dobře, tipujete lež. Rhode, pravda, nebo lež? Je to... lež. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak tohle fakt nezahrál dobře.
To s tím karbanátkem, že ho nesnědl či snědl, to se divím, že se nechal nachytat. Nikde se neřeklo, že to vyměnil nazpět s tím karbanátkem, mluvil tam akorát, že ho k tomu máma navedla.
No nevím, takovej dost zamotanej díl, jako by se ani moc snažit nechtěl...

10

Odpovědět

Scotch egg rozhodně není karbanátek :) not even close

12

Odpovědět

Nebyl to náhodou Peter z deadpoola 2 ten v tom týmu co hádal ? :)

00

Odpovědět

Odpovědět

3:44 how would you stroke him = hladil, ne škrtil

220