Zasekla se Leemu Mackovi hlava v zábradlí?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:95
Počet zobrazení:5 474

Zasekla se Leemu hlava v zábradlí, když svým dětem ukazoval, jak se mu stejná věc stala v mládí? David má v týmu Alex Jones a Rachel Parris, u Leeho jsou Henning Wehn a Stacey Dooley.

Přepis titulků

Jednou mi uvízla hlava v zábradlí, když jsem se dětem snažil ukázat, jak mi jednou uvízla hlava… - …v zábradlí. - Pravda! Davidův tým. Ano, pravda. Pravda, pravda. Kde bylo to zábradlí? - Jakej pokus myslíš?

- Druhý pokus. Rekonstrukce proběhla u mě doma. Zábradlí u domu. A tys řekl svým dětem: „Tohle zábradlí ve mně vyvolává vzpomínky…" No, ano. Tak to začalo. Řekl jsem: „Podobný zábradlí jsem měl doma jako malej." Ptal jsem se, jestli jsem jim říkal historku se zábradlím. A oni: „Ne, povídej." Snažil jsem se to popsat slovy, ale víte, že v tom nejsem dobrej.

Byl jsem frustrovanej a řekl: „Není to tak složitý, pojďte, ukážu vám to!" A kde se odehrál ten původní incident? - To zábradlí… - Budeme mu říkat zábradlí č. 1? - Sedmdesátkový? - Ano. To bylo v mým rodným městě. Co se stalo? Takže ses zasekl? První incident skončil zásahem hasičů. A kde bylo to zábradlí?

Bylo ve tvém rodném městě, ale kde přesně? Zábradlí č. 1 bylo taky u mě doma. - Na předzahrádce vašeho domu? - Ano, ano. Zkusili jsme to s koupelnovým, nebylo to ono. Zábradlí č. 1… Měli jsme problém dostat se z vany, mysleli jsme… - Zábradlí č. 1, hasiči přivoláni. - Jo. - A co udělali? - Jedno museli přeříznout. Kolik ti tehdy bylo?

- Devět. - Pro devítiletého to muselo být děsivé. Jak jsi reagoval? Ronils slzy? Jo, trošku slz tam bylo. „Ach, mami, uvízla mi hlava v zábradlí," zvolal jsem hlasitě. Nezapomenu, jak vyšla se sklenkou a cígem a dalších asi 25 minut se smála. Jak tě vyprostili ze zábradlí č. 2? To znamená: Jak tě z toho zábradlí dostali ven? Zkusili jsme spoustu systémů.

Děti začaly s máslem. Jak daleko od sebe bylo to zábradlí? - Asi 40 let. - Ne! Myslela jsem zábradlí č. 2. Asi o velikosti jeho hlavy, očividně! - No… - Jinak by se nezasekl, ne? - Vím… - Můžu to říct… - Jsou od sebe vzdáleny asi takto! To tě nenapadlo, že se ti tam ta hlava zasekne?

Myslel jsem, že ji dám dovnitř a pak s menšími obtížemi ven. A že tím navíc dokážu, že je těžší ji dostat ven než dovnitř. Takže ti hasiči… Co se potom dělo dál? - Hlavu mám v zábradlí… - Zkusili máslo… - Zábradlí č. 2? - Zábradlí č. 2, u prvního jsou hasiči, je po všem. Nařízli jednu z těch věcí, dali je od sebe, jsi venku, fajn. - Je toho víc, nejen tohle.

- Co dál? Dlouhej příběh, máma se zabouchla do hasiče a opustila tátu. To je ale už jinej příběh! Zábradlí č. 2, zkusili máslo. Ano, zkusili máslo, olivovej olej, mluvím o druhým incidentu, ne o mámě a hasiči. Oni zkusili… Zkusili… Co zkusili? Zkusili olivovej olej, máslo a mýdlo. Zkusili řadu mazadel, který mám doma. Takže v tu chvíli jsi měl kolem hlavy všechno kluzké? Netvrdím, že to bylo hezký, nebylo, moje pozadí navíc směřovalo k silnici.

A hlavně bylo trapný, že jsem měl jen boxerky. - V boxerkách… - No… „Bude to trvat chvíli. Nikdo nechodí okolo." Bude to jen chvilka, jako první si sundám kalhoty. - Bál ses? - Obával jsem se, že zavolají hasiče a starej hasič řekne: „Udělals to zas, co?" Jak ses dostal ven?

Co pomohlo? Řeknu ti, co nakonec zabralo. Hrubá síla. - Tak co? Pravda, nebo lež? - Lež. - Měl bys naslouchat svému srdci. - Dobře, lež. Davidův tým říká, že je to lež. - Byla to pravda, nebo lež, Lee? - Je to lež.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A jeho mámu píchám dodnes!

1015

Odpovědět

A ona pak vyjde ven se sklenou a cigaretou a těm píchacím pokusům se 25 minut směje.

322

Odpovědět

Pondělní, středeční, nebo páteční hasič?

70

Odpovědět

(Všimni si jak tě Ferda úplně brutálně utřel:-D)

43