Zpěv Davida Mitchella a neodvysílané záběryWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:161
Počet zobrazení:10 182
V tomto bonusovém videu se nejprve podíváme na krátkou příhodu s Davidem Mitchellem a jeho údajně příšerným zpěvem a pak přijdou na řadu neodvysílané záběry z natáčení.

Přepis titulků

Překlad: Markst www.videacesky.cz Zpívám tak strašně, že jednoho roku mi učitelka řekla, abych předstíral zpěv při školním koncertu vánočních koled. Jaká to byla píseň? Jaká to byla píseň? Já nevím, já tam nebyl. Bylo to několik vánočních koled. Byl jsi špatný v několika?

Nebyla to jen jedna píseň, ve které jsi byl špatný? Máš pravdu, Lee, některé jsem zpíval jako andílek. Ale při koledě O Come All Ye Faithful jsem vždy zakřičel: "Hovno." Řekla to přede všemi? Ne. Vzala si mě stranou a řekla mi: "Máš s tím trochu problémy, že? Trochu to znervózňuje ostatní kluky." Pravda, nebo lež?

Je čas rozhodnout. Je to moc jasné a lehké, tak nevím... To si myslíš o mně. - Je to lež. - Myslím si, že by to mohla být lež. Můj tým tipuje lež, tak lež. Dobře. Davide, pravda, nebo lež? Je to lež.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bože ta Kate S. je neskutečná MCBP !!!

70

Odpovědět

Myslím, že v druhém videu se Ronnie neptá, kdy to bude odvysílané, ale jak dlouhý ten pořad bude v televizi, tj. na kolik minut tu dobu co tam byl sestříhají.

180

Odpovědět

Díky, opraveno :)

50

Odpovědět

+XardassJak dlouhý je jeden díl? .. Za deset minut.. :D

60