Zpívá Ronan Keating místo mluvení?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:59
Počet zobrazení:3 825
Zpíval Ronan Keating místo mluvení v rámci rozcvičení hlasivek před koncertem? David má v týmu ještě Georgiu Toffolo, Leemu pomáhají hádat Rhod Gilbert a Ellie Taylor.

Přepis titulků

V rámci rozcvičení hlasivek jsem hodinu před vystoupením Boyzone vždycky, když jsem chtěl něco říct, místo mluvení zpíval. - Leeho tým. - Jo. Mohla to být jakákoliv melodie, nebo to musela být písnička od Boyzone? Monotónní melodie, jako v muzikálu. Takže to byla písnička od Boyzone. Většinou jsem držel jeden tón. Já to hned věděl, že jsem mu tím nahrál na smeč.

Dobře. Jsme v šatně. Jsem váš manažer, co má na starost turné, dobrák od kosti, Dubliňan jménem Mikey. Ten byl v naší kapele. Já jsem Mikey č. 2. - Dobře. - A přišel jsem se tě zeptat: „Ronane, moc se těšíme na dnešní koncert. Máš nějaké speciální přání, co by sis dal na jídlo? Co si dáš?“ Před vystoupením nic jíst nebudu.

Byl to Barry Gibb z Bee Gees, kdo mi poradil, že tohle je super způsob, jak si rozcvičit hlasivky. - On to tak dělal? - Dělá, jo. „Chceš chipsy?“ „Ano, prosím!“ - Doteď to tak dělá. - Leze to na nervy. Počkat, do šatny přišel organizátor. „Tak jo, Ronane.

Poslyš, přeparkujeme ti auto. Jakou máš poznávací značku?“ HZV 903. „A kam ho mám zaparkovat?“ To stačí, to stačí. „Tak kam? Mám to strčit dopředu, nebo dozadu, co je lepší?“ Strč to dozadu! Vyzvánění jako vyšité. Co myslíš, Ellie?

Může to být pravda. Adele kvůli ochraně hlasivek nepromluvila celé věky. Vážně? Měla něco s hlasivkami, tak používala… takovou tu kreslicí tabulku s kolečky. Nebo to tak nebylo? Možná používala blok. Asi jsem… Asi jsem si spletla Adele a Příběh hraček. To se stalo. Existuje víc neefektivní způsob, jak psát vzkazy?

Můžeš nakreslit krásný dům! Mít postup, jak rozcvičit hlasivky, to zní věrohodně. Já tomu všemu věřím, ale nevěřím tý monotónní melodii. Rozcvičovat hlasivky jen jedním tónem, to zní divně. - Za mě je to lež. - Tipujete lež. Ronane, pravda, nebo lež? Bohužel… je to lež.

Fakt jsem myslel, že jsem vás dostal! Ano, je to lež. Ronan před vystoupením Boyzone nezpíval místo mluvení.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je Ronan Keating?

31

Odpovědět

Myslíš v nadpisu, v popisku, nebo ve videu? :)

60