Zúčastnila se Lucy Beaumont omylem dětské soutěže v plavání?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:61
Počet zobrazení:2 242
Šla si Lucy Beaumont zaplavat a omylem skončila v plavecké soutěži pro dívky do 12 let? S Lucy a Leem je v týmu ještě Ralf Little. V Davidově týmu jsou pak Desiree Burch a Anton Du Beke.

Přepis titulků

Jako dospělá jsem se jednou omylem zúčastnila soutěže v plavání pro děti do 12 let. Davidův tým. - Co se stalo? Jak ses tam dostala? - Šla jsem plavat. Jasně. Ve všední den do veřejného plaveckého bazénu? Provozovalo ho město. Šla jsem tam. A celý bazén byl prázdný. Ale všimla jsem si lidí, co mě pozorovali.

Z tribun. Ale v bazénu nikdo nebyl. - Jasně. - Tak jsem do toho bazénu vlezla. Chceš vědět, jak to bylo dál? Ano. Aktuálně jsi sama v bazénu a pozorují tě lidé. A pak jsem uslyšela výstřel. Ze startovací pistole. Zazněl výstřel a v tu chvíli do toho bazénu skočila skupinka dětí mladších 12 let.

A já se ocitla uprostřed závodu. No tak počkat. Když jsi přišla k bazénu, všimla sis, že je prázdný. - Všimla sis tribun plných diváků. - Přesně tak. A těch číhajících dětí sis nevšimla? - To tam ještě nebyly. - Nebyly? To se ze startovací pistole střílí, zatímco tam ještě nikdo není? No, musely tam být, ale já si jich asi kvůli těm lidem na tribunách nevšimla.

Takže sis smočila nohu, zazněl startovní výstřel, do bazénu skočily děti, co pak? Pak jsme plavali. - To jsi plavala dál? - Však jsem to měla zaplacené. Byli to dobří plavci? Předstihli tě? No… Když jsem doplavala jeden bazén, tak někdo řekl, že jsem skončila třetí.

Co pak, Lucy? Dostala jsi medaili? Jak to dopadlo? Myslím, že medaili jsem si mohla vyhádat. Ale nechtěla… Vylezla jsem a… Bylo to otravné… Bylo mi trapně. - Co myslíte? Antone? - Podle mě to bude lež. Určitě. - Co ty, Desiree? - Cítím v kostech, že je to lež. Popravdě, já jsem jí to věřil. Když na bazénu vyjdete z šaten, snadno se stane, že jste dezorientovaní.

Jednou… Jo. Můžete být dezorientovaní, když vyjdete na bazénu z šaten? Ano. Mně se líbí, jak záhadně jsi to dokončil. Jak jsi tu historku přerušil. „Jednou… Jo.“ Popravdě… - Co jsi udělal, Davide? - Já ti to povím. Ale popravdě jsem si říkal, že jsem to možná řekl tvůrcům pořadu a že by se to tady mohlo objevit.

V šatnách na bazénu jsem se převlékl, ale moc dobře jsem to tam neznal, takže jsem bosky a v plavkách vylezl na badmintonový kurt. Ty bláho. Šestnáct let, dochází nám historky a ty tohle jen tak zahodíš. - Pořád si myslíte lež? - Jo, ale dej na svůj pocit. - Lež.

Říkáme lež. - Fajn, říkají lež. Lucy, byla to lež, nebo pravda? Byla to… pravda. Je to tak. Lucy se zúčastnila dětské plavecké soutěže.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No nevím, aby se tohle někomu stalo omylem, musel by daný být podle mě krapet pomalejší. Zní to jak díl Jen počkej zajíci :D

06

Odpovědět

PROTOŽE MÁŠ VADU OSOBNOSTI

00