Zažij Nový Zéland s Air New Zealand

Thumbnail play icon
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:46
Počet zobrazení:4 370

Minulý týden jsme vyhlašovali soutěž o lístky na festival Zažij Nový Zéland. Nejlepší tip nám zaslal David, kterému tímto gratulujeme a přejeme mu skvělý festivalový zážitek. Správná odpověď byla 80 hl (tedy 8000 litrů). Pro vás ostatní tu máme jako cenu útěchy dvě krátká videa z dílny novozélandských aerolinek, které se snaží ozvláštnit cestujícím neustále se opakující bezpečnostní pokyny v letadle.

Přepis titulků

Honem! Creoso 'a ened kemen mellonamin. Nejepičtější instruktážní video Vítejte ve Středozemi. Provedu vás vaší cestou, tak přestaňte s buřičstvím a pozorně poslouchejte. Řiďte se pokyny posádky a světelnou signalizací. Svítí-li tato světelná signalizace, vraťte se na své místo. Zavazadla pod nohama uložte pod sedadlo před vámi. Zapněte pás kolem boků.

Po dobu letu zůstaňte připoutaní. Musíte-li vstát, odpoutejte se uvolněním přezky či pomocí tlačítka. Kyslík je nad zlato. Uvolní-li se kyslíková maska, zatáhněte za ni, nasaďte si ji na nos a ústa a utáhněte ji tak, aby vám seděla. Pokud se pytlík nenafoukne, netrubte na poplach. I tak máte dostatek kyslíku. Nejprve nasaďte masku sobě, potom pomozte půlčíkům a dětem. Při nouzovém přistání se opřete o sedadlo před vámi.

Já mám raději tuhle metodu. Položte ruce na hlavu, lokty na lýtka a nohy mějte pevně na zemi. Ve třídě Business Premier seďte rovně, položte dlaně na stehna a nohy mějte pevně na zemi. Záchrannou vestu si nasaďte vsedě. Roztrhněte obal, navlékněte si ji přes hlavu, zapněte přezku a utáhněte. Ve třídě Economy je vesta pod sedadlem.

Na sedadle Skycouch je v opěrce na nohy. V Premium Economy je pod sedadlem. Ve třídě Business Premier ji najdete vedle sebe. Vestu nafoukněte trhnutím za červený štítek. Nejdřív však opusťte letadlo. V případě potřeby vestu dofoukněte ústy. Posádka vám rovněž poskytne roztomilé minivesty pro nejmenší. Kouření, a to i elektronických cigaret, je na palubě letadla zakázáno. Je to totiž nebezpečné.

Ve tmě svítí nouzové osvětlení, které vás dovede ven. Posádka vám ukazuje, kde jsou východy. Nejbližší východ může být za vámi. Nejrychlejší cestu ven zjistíte počítáním řad. A střih! Uschovejte elektronická zařízení. Používání malých elektronických zařízení je na palubě tohoto letadla dovoleno. Další informace najdete v příručce nebo vám je poskytne posádka. Děkujeme, že cestujete s Air New Zealand.

Nechť vaši cestu provází světlo hvězd a nechť vás budoucnost obdaří vším štěstím a dobrodružstvím, jež Středozem nabízí. Tak jo, končíme. Snad jste si to užili. Zažijte dobrodružství ve Středozemi. Air New Zealand, aerolinky Středozemě. Hráli: Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mohli tam přidat k detektoru kovu Gandalfa, který by zahlásil místo alarmu - "YOU SHALL NOT PASS!"

43