Gerard Piqué a David Ferrer odpovídají na kompromitující otázky ze sportu

Thumbnail play icon
59 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:48
Počet zobrazení:3 534

Oba dva elitní sportovci se podrobí kompromitujícímu testu našich mravenečků Trancas a Barrancas. Odpoví na všechny otázky, nebo budou mlžit? To a více se dozvíte v dnešním mraveništi

Poznámka: Když se mravenci zmiňují o tom, že jediný hráč, který hájí VAR (video asistent rozhodčího), je Guti (José María Gutiérrez Hernández – ex fotbalista Realu Madrid), je to kvůli kontroverznímu zápasu mezi Realem Madrid a Bayernem Munich. Guti přez Twitter požadoval zkontrolovat jeden sporný gól přes VAR, protože tím se mohlo zabránit zbytečnému prodloužení zápasu.

Přepis titulků

Trancas a Barrancas. Ahoj, dobrý večer. Pane Piqué, pane Ferrere, jak se daří? Jsme Trancas a Barrancas. Sportovní novináři. Vypátrali jsme, že útočník Mertesacker má bratra jménem Zpátečník. Zjistili jsme, že když má Rafa Nadal chuť na mandarinky, tak si vezme tři, dvě zahodí a jednu sní. Na to jsme přišli my. Zjistili jsem, že hráč, který nejvíce hájí VAR, je Guti.

Občas. A dnes se zúčastníte nejdivočejšího televizního dotazníku. Který se jmenuje... SUPER TEST, KTERÝ KOMPROMITUJE SPORTOVCE Budeme vám jednotlivě klást otázky a prosíme o maximální upřímnost. A začneme s panem Davidem Ferrerem. První otázka: Střelil jste někdy někoho tenisákem úmyslně? - Ne.

- Opravdu? Pamatuji si, že jednou jsem vystřelil tenisák ven a špatně to pochopili. Bylo to v Miami. - Plakalo tam nějaké dítě. - Chtěl jste trefit to děcko? - Nechtěl jsem ho trefit. - To je síla, strefoval se do děcka. - Ať přestane řvát a bum. - Ne, můžeš hodně ublížit. Aby jsi trefil někoho úmyslně, to musíš být hodně naštvaný. - Přesto jste to nikdy nezkusil? - Ne, ale rozbil jsem mnoho raket. V mládí jsem měl takové divoké období.

Super. Tak až budete na Davis Cupu a vezmete raketu do ruky, všichni utichnou. Teď už ne, to byl starý Ferrer. Další otázka, pane Piqué. Vyprovokoval jste někdy žlutou kartu, abyste mohl hrát s čistým štítem v příštím důležitém zápase? - Ne. - Vážně? - To se nedělá. - To by bylo nefér, že ano? Další otázka.

Pane Ferrere, hrál jste proti oběma, tak kdo je podle vás lepší, Nadal, nebo Federer? Oba dva jsou nejlepší v historii. Roger Federer má o jeden grandslam víc. Tenis je často měřen podle grandslamů, což jsou nejdůležitější zápasy. Rafaelovi chybí jeden a doufám, že ho dohoní a překoná. Když hraje Nadal, je to, jako když hraje gladiátor. Další otázka, pane Piqué.

Jaká je vaše nejoblíbenější písnička od Shakiry? Waka Waka. Tam jsme se poznali. Poznali jsme se při natáčení Waka Waka před mistrovstvím světa. Jsem ve videoklipu. Trochu jsem se ztrapnil, ale jsem tam. Náhodou je to super. Waka Waka vám jde dobře. Další otázka, pane Ferrere. Měl jste noční můru s některým protihráčem? Ano, měl.

Už jsem to tady říkal. Nebyla to noční můra, ale Roger Federer - mě porážel. - Sen, kdy nevíš, jestli spíš, či bdíš? Někdy jsem snil, že vyhrávám, ale jinak se mi zdá o jiných věcech. Sníš o někom, koho pak vidíš v reklamě na hodinky a máš chuť na něj plivnout. - Nepřeháněj to. - Zatracená mánie. Další otázka, pane Piqué. Oblékl jste si někdy tričko Realu Madrid ? - Ne, nikdy. - Ani na nějaké rozlučce se svobodou? Jednou jsem ho vyměnil s hráčem Realu Madrid.

- A šlo do sběru, že? - Nikdy jsem si ho neoblékl. - Protože bylo upocené. - Ano, a taky kvůli alergii. To tričko má výšivky a ty můžou svědit. - Změníme téma. - Mně se líbilo téma alergie, ale dobře. - Pane Ferrere. - Neříkejte mi pane, připadám si starý. Chtěli jsme, aby to mělo jistou serióznost. Ale dobrá, Davide. Davide, berete si na pláž plážové pálky, nebo tam chodíte odpočívat? Nejsem plážový typ.

Bydlím v Xàbii, kde je pláž, ale nechodím tam. A pálky už ne. Už jsem skončil. Jsem ex-tenista. Navíc se tam neodráží míčky od země. Neustále se ohýbat, protože míčky padají do vody. Je to hrůza. Je čas změnit téma. Oba dva jste elitní sportovci a ti mají jednu společnou věc. A to je obrovská soutěživost. Vše v pořádku, dokud se nesoutěží. Před chvílí jsme točili jedno video na můj Instagram a z nevinné soutěže se stalo neúprosné klání.

- Strefit se míčkem. - A kdo vyhrál? Počkejte, vysvětlím, co se dělo. Natáčíme video na můj Instagram, kde se trefujeme míčkem do malinké misky. - Nám se nedařilo, ale David se trefil. - Ale až na čtvrtý pokus. - Poslouchej tohle. - A když už jsme všichni odcházeli... - On to viděl.

- Pique z větší vzdálenosti - než kdokoliv jiný. - To jsem já neviděl. Připravil se, hodil a trefil se. Ani to neslavil. Myslel jsem, že to nikdo neviděl. Neviděl jsem to. Lidé, co byli nahoře, to budou mít natočené. A aniž by ho nikdo viděl, udělal gesto ve smyslu: "Tak a poserte se!" Překlad: Pauli www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Může mi prosím někdo vysvětlit to s tou žlutou kartou? To jako když jí v jednom zápase dostane, tak jí nemůže dostat v dalším? Nebo co to znamená?

10

Odpovědět

Řekněme, že za 5 žlutých karet v ligové sezóně máš stopku na jeden zápas. A posbíráš 4 žluté. Za pár zápasů máš hrát něco velkého, třeba proti Realu Madrid. Takže uděláš faul na pátou žlutou kartu, odsedíš si to proti slabému soupeři a máš jistotu, že na Real Madrid budeš k dispozici.
Je to nesportovní, ale všude naprosto běžné.

60

Odpovědět

"...kvůli kontroverznímu zápasu mezi Realem Madrid a Bayernem Munich. Guti přez Twitter požadoval zkontrolovat jeden sporný gól přez VAR a tím způsobil zbytečné prodloužení zápasu."

Co je tohle za blbost?

A poznámka má být "přeS"

Jinak video hrůza. Kvalita pořadu mizerná.

24

Odpovědět

U nás by ten rozhovor vedli Křemílek a Vochomůrka. :D

00

Odpovědět

Nechybí v té poznámce, že španěláci vyslovují "V" jako "B" ? Jako že jediný kdo brání BAR, myšleno VAR (video asistenta rozhodčího), je bývalý hráč Realu Gutiérezz, alias Guti.

70

Odpovědět

Děkuji za připomínku, máte naprostou pravdu. Poznámka ve videu i titulky už jsou pozměněny.

60