Joss Whedon o Avengers: Age of Ultron

Thumbnail play icon
52 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:195
Počet zobrazení:4 080

Ahoj, já jsem Xardass a tohle je můj první překlad pro VideaČesky. Podobně jako další jsem dostal šanci díky konkurzu na překladatele Vsauce a doufám, že se tu budeme pravidelně setkávat. Je mi 25 let a brzy bych chtěl angličtinu nejen překládat, ale i vyučovat. Ve videu nám Joss Whedon přiblíží svou práci na Avengers: Age of Ultron, kteří půjdou do kin v květnu 2015 a také se v něm dozvíte něco o oslavách 75 let Marvelu. Na trailer k filmu se můžete kouknout zde.

Přepis titulků

Ahoj marveláci. Chtěla jsem se kouknout na první trailer k Avengers: Age of Ultron, ale nějak nám blbne elektronika. To může znamenat jen jediné. Bude za tím ta mechanická hrozba. Budeme muset zajít za scénáristou, režísérem a mistrem elektrikářem Jossem Whedonem. A jéje.

Ahoj marveláci, já jsem Lorraine Cink a s námi je tu proslulý Joss Whedon. Díky, že tu s námi jsi. Díky za pozvání, je fajn být proslulý. Budeme si povídat o Age of Ultron. Ten film neznám. Ještě jsi o něm neslyšel? Letos na něm budeš hodně pracovat.

- Teď jsme ve střižně. - Ano. Už je dotočeno, chybí ti herci? Ne, jsou odporní, hnus... Ne, jsou... Trochu mi chybí. Nechybí mi tolik, jako já zřejmě chybím jim, protože ve střižně jsem pořád s nimi. Jsou skvělí, teď to jen musím smysluplně nastříhat. Tohle vyjadřuje střih, můj střihačský kurz.

Jako koťátko s klubkem nití. Když to dělám já, tak ano. Natáčeli jste po celém světě, - kde například? - V italských Alpách, v korejském Soulu, v Johannesburgu, něco málo v Bangladéši a po celé Anglii. Když jste natáčeli na tolika místech, bude to mít vliv na dojem z filmu?

Ač je to s podivem, vše se odehrává v Clevelandu. Zvlášť Bangladéš dává smysl. Tenhle film má široký záběr, chtěli jsme Avengers vidět celosvětovou optikou. Co dělají, co dělali, kým jsou. Jsou to Avengers, znají je po celém světě, ale ne všichni je mají rádi. Chtěli jsme prozkoumat oba tyto tábory.

Už se nemůžu dočkat. Mám pro tebe poslední otázku. - Spíš je to výzva. - Dobře. Jsi připraven doplňovat slova? Připravený jsem se už narodil, v pubertě se to změnilo, ale stejně to zkusím. - Prima. Hrom. - Bůh! - Taktická. - Chyba. - Robot.

- Ugh. - Je jich moc. S.H.I.E.L.D. (štít) - Lžíce. Rozzlobený. - Já. - Je to vidět. - Pravděpodobnost. - Selhání. - Avengers. - Assemble. - Age (věk). - Věděl jsem, že to vytáhne. Of... - Teda, of Ultron.

- Hurá. Netušil jsem, že existují správné odpovědi. Ty existují vždycky, úplně vždycky. - Díky, že jsi tu s námi byl. - Díky. Bežte na Avengers: Age of Ultron do kina premiéra bude v květnu. A ty máš ještě co dělat. - Promiň, hned jdu na to. - Jdi na to. Celý rozhovor bude už brzy na našich stránkách. Odkaz na trailer je na konci videa.

A teď už je čas na Minutu s Marvelem, kde na váš čekají největší novinky ze světa Marvel. Oslavte s námi zlaté marvelovské výročí s hodinovým speciálem Marvel: 75 Years from Pulp to Pop, kde prouzkoumáte historii i hrdinnou budoucnost Marvelu. V úterý 4. listopadu v 9 večer CST. Oslavujte i s novými komiksy. Třeba s Oslavou 75.

výročí, na které se podílela spousta velkých jmen. Sledujte rozvoj světové války nenávisti v Axis: Revolutions. Buďte svědky změny Carnage ze záporáka na hrdinu v komiksu Axis: Carnage. Objevte možná nejtajnějšího agenta ze všech v komiksu Deathlok. A spolupracujte s podivným týmem hrdinů v komiksu Death of Wolverine: Deadpool and Captain America.

Na co se nejvíce těšíte v Avengers: Age of Ultron? Jak oslavujete výročí Marvelu? Napište mi to do komentářů, uvidíme se příště. Zdraví vás Lorraine Cink z Marvelu, vašeho vesmíru. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ta baba furt ceni ty svy vybeleny tesaky... Tady bych se pri BJ i bal :-D

10

Odpovědět

Video dobrý, Whendon je sympaťák :)

30

Odpovědět

Ježiši zas tie komiksové sračky... Akoby ich tu nebolo dosť...
Radšej choď učiť

551

Odpovědět

Hodně štěstí na Videačesky.cz Xardassi a dík za překlad :-).

150

Odpovědět

Reklama na odkaz na trailer ?

10

Odpovědět

Docela bída. Čekal jsem teda víc informací z toho rozhovoru a ne jen kde všude se film točil.

152

Odpovědět

2:29 zaiste nehovorí simple ale assemble http://en.wikipedia.org/wiki/Avengers_Assemble_%28TV_series%29

130

Odpovědět

Díky za postřeh, seriál jsem neznal, proto mne to nenapadlo - už je to opraveno.

70

Odpovědět

krom toho seznamu komixů na konci, total bída video

143