Vystřižené obrázky č. 4Last Week Tonight

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 235
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:47
Počet zobrazení:4 242
Tento týden má pořad Johna Olivera pauzu, ale na svůj YouTube kanál umístili nový díl série Vystřižené obrázky, kde představují grafiky, které se v minulosti nedostaly do vysílání, ale jsou natolik bizarní, že by byla škoda, kdyby o ně svět přišel. Starší díly si můžete připomenout zde, zde a zde.

Přepis titulků

Ahoj! Já jsem John Oliver z Last Week Tonight. Tento týden máme pauzu, tohle je předtočený díl. Takže teď nejspíš dělám něco zábavného, třeba že tu pořád sedím a čekám, až někdo znovu rozsvítí. I když tento týden nevysíláme, chtěli jsme vám nabídnout čtvrtý díl série Vystřižené obrázky. Každý týden náš talentovaný tým grafiků vytvoří k vtipům obrázky, které se bohužel nedostanou do vysílání.

A některé teď s vámi chceme sdílet. Neuvidíte je v kontextu, ale to by upřímně nemělo ovlivnit váš požitek. Třeba z tohoto díla, kde Grimace zřídí zákazníka McDonaldu. A vidíte ty drápy? Ty se dostaly hluboko. Má krev až na kloubech. Poučte se z toho, děti. Pokud se dostanete mezi Grimace a jeho hrancle, nebude to o prsa, ale o život. Nebo tento obrázek Jeffa Bezose a nejspíš skříně plné klonů Jeffa Bezose.

Což trochu nahání hrůzu, zvlášť proto, že aspoň jednoho šuká pohledem. A takový důraz na detail najdete ve spoustě našich grafik. Třeba na tomhle obrázku kočky, kterou zaskočil „robertkový bumerang“. Nejdřív si všimnete kočky a robertků, to není překvapivé. Ale když se podíváte pořádně, uvidíte, že tam je také „Bez nutnosti montáže“. Což je pro kočku fantastická zpráva. Jde na ní poznat, že se nechce zdržovat bateriemi.

Ne všechny naše grafiky vás mají budit ze sna. Některé jsou moc hezké, třeba tahle s Nicolasem Cagem jako Willym Wonkou. Nebo tento s osobou, která je pokrytá pery a má z toho radost. Nebo tento se ženou, která se s láskou dívá na Colina Firtha. Což děláme všichni. Je mi jedno, kdo jste, ale nikdo se nepodívá na tenhle úsměv, aniž by ho zaplavila radost. Firth má ten nejrozkošnější úšklebek.

Nejde na vás s úsměvem Hugha Granta, zubama napřed, sebevědomí samo. Ne, Colin si udržuje zdrženlivost za každé situace. Na velkém plátně i koberci. Colin Andrew Firth své perličky drží tam, kde mají být. Za svými taktními rty. A právě proto není jen tak nějaký zaoceánský miláček, ale ten jediný a pravý zaoceánský miláček. Ale máme i grafiky, u kterých si nedokážu představit, co to původně bylo za vtip.

Třeba tahle inscenace muzikálu Rent se samými kočkami. Tahle se mnou, kde si užívám koncert, jak to nejlépe svedu. Nebo tahle s velvyslancem jakožto nafukovacím skydancerem. A dnes se s vámi rozloučím s touto animací Maggie a Jakea Gyllenhaalových, kteří se spojí v jednoho neuvěřitelně sexy Gyllenhaala. Děkujeme za zhlédnutí. Doufám, že vás to bavilo sledovat jako náš tým grafiků vytvářet. To je pro dnešek vše, uvidíme se příští neděli 2.

května. Já a Jaggie Gyllenhaal vám přejeme dobrou noc. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář