Brána spánkuNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:180
Počet zobrazení:9 369

Norman vám ve svém krátkém filmu ukáže, co se děje v našich hlavách, když nemůžeme usnout.

Přepis titulků

Brána spánku Myslíš to vážně? Zítra mám schůzku v 7 ráno, fakt musím spát. - Ale dovnitř nepůjdeš. - Nesnáším tě! - Jsi fakt nejhorší osoba na světě. - V to doufám. Proč nemůžu spát? Čím víc se nervuješ, tím spíše se tam nedostaneš. - Proč mě budíš? - Snažím se tu spát. - Tak teda spi.

- Počkej! - Co ještě? - Nechceš mi dělat společnost? Třeba mi to pomůže usnout. - Zavřela. - Říkal jsem ti to. Tedy, jako bych nic neřekl. A co? To není moje chyba. Co? Neslyším, mám špunty v uších. A taky mi to je jedno. Prášky na spaní To je podvodník! Vstávat! Musíš pracovat, můj maličký. Ne, ještě ne.

Dej mi ještě 5 minut. Slibuju, jen 5 minut. Těch tvých 5 minut znám. Ještěže jsi zmáčknul "odložit". Sakra, znova usínám. Ne, usínám! - Teď je dokořán? - Jdeš rovnou, jsi úplně na plech. - Ale zítra ráno tak chytrý nebudeš. - Drž hubu. Co se děje? Je pod vlivem drog? Tam dole. Jo, přesně. Úžasný. Co je to za hluk? - Vždyť je neděle.

Tys dal budík? - Ne. - Ukonči to zasraný vrtání! - Už máš těch děr dost! Fajn, je víkend. Takže můžu probdít celou noc, protože přes den si můžu zdřímnout. - No tak, běž dovnitř. - Ty bastarde! Poslední kapitola Zítra mám ohromně důležitou schůzku. Prosím, pusť mě alespoň o pár hodin dřív. Zkouším to už 3 hodiny, - jsem úplně vyčerpaný, do prdele!

- Řekl jsem ne. - Kurva! Dobře, měl bych přestat přemýšlet. Neměl bych na nic myslet. Ale pak myslím na to, že nemyslím. Začarovaný kruh. Ano, zkoušej si ty své techniky, máš pravdu. - Nesnaž se mě naštvat! Nesmím se zlobit. - Jé, pardon. Mám nápad. Kdepak mám nos? Normane!

Skvělé! Co to děláš? Přestaň. Normane! Okamžitě s tím přestaň! Znovu postavíme raketu. Tam, kde byl slimák. Nespavost Koukni se na mě! Odpověz mi! Vzpomínáš si?

Ve škole ti kamarádi říkali "ovce", protože jsi měl kudrnaté vlasy. Hnusná ovce ti říkali! Hnusná ovce! Norman je hnusná ovce! Vzpomínáš si? - Nepustíš mě, tati, viď? - Ne, nepustím... Ano! Přestaň! Přestaň. Přestaaaň! Scénář a režie: Norman Thavaud Překlad: alicevavri www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je vidět jak je to těžký vymýšlet nové a nové věci. Nechtěl bych to dělat :D mam malou hlavu

01

Odpovědět

Já mám místo prášků cimrmany. První věta, záchvat smíchu a spím.

71

Odpovědět

První věta, úsměv a pozorně poslouchám (třeba i po sté).
Cimrmany mám místo modlitební knížky.

30

Odpovědět

To je jeho pravá přítelkyně?

31

Odpovědět

Ne, Normanovu přítelkyni v tomto videu hraje francouzská herečka Camille Lavabre. Jeho skutečnou přítelkyní je Martha Gambet.

161