Mortal KombatUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:119
Počet zobrazení:12 723

Mortal Kombat: Boj na život a na smrt. Kdo by zapomněl na epickou úvodní hudbu a skvělý příběh podle videohry (skvělý alespoň podle standardů mého desetiletého já, které tento film vidělo poprvé). Taky máte pro tuhle béčkovou zábavu slabost? (Samozřejmě jen verzi s dabingem z roku 1999, ty ostatní se nedají poslouchat!) A co si o tom všem myslí hlas Upřímných trailerů?

Přepis titulků

Než se Assassin's Creed pokusí přebít pachuť všech filmů podle videoher... Nakopu tomu hajzlovi Bisonovi zadek! Pokusí se dva filmy změnit pravidlo, že adaptace her jsou o ničem. A vlastně ho potvrdí. Zapomněl jsem. Bojujeme za osud světa. Mortal Kombat a Mortal Kombat 2: Vyhlazení. Mortal Kombat si pamatujete kvůli pixelům s ultra násilím.

Teď se připravte na dva filmy 13 plus, kterým by se hodil cheat na krev. Žádná krvavá řežba se totiž nekoná, zato tam narvou všechno ostatní. Jsem zvíře. Doraž ho. Zaplatil smrtí. Hladké vítězství. Pojď sem!

Dokonce tam nacpali i to podzemní křečkovské bludiště. Co? To ve hrách není? Tak co to sakra mělo být? Vstupte do klubu rváčů, kde se hraje o hodně a kde o osudu světa rozhoduje to, kdo je největší rváč. Tyto bitky mají pouze jedno pravidlo: Pravidel je tu celkem dost. Pravidla mluví jasně. Aby se dostal na Zemi, musí Shang Thung desetkrát vyhrát Mortal Kombat.

Vaše pravidla byla porušena. Zbývá poslední pravidlo. Využívám své právo výzvy. Musí výzvu přijmout, jinak nebude poslední souboj. Podle pravidel má být Země v bezpečí. Khan podvádí a pravidla porušil. Jo, hrajte podle pravidel. A když na automat dám čtvrťák, tak hraju jako další, jasný?

Poznejte široký ansábl bojovníků, co neumí hrát... Khan chce, abys šel za ní. Nedělej to. Herců, co neumí bojovat. Pardon. A lidí, co neumí ani jedno. Matko, ty žiješ! Škoda, že ty zemřeš. Poznejte hrdiny a pak je poznejte znovu, protože v pokračování je hraje někdo jiný.

- Raiden? - Nový vzhled. Je tu Liu Kang, nudný mnich, na kterém je nejzajímavější jeho super mullet. Johnny Cage, který jediný má nějaké charisma... Ale ne! Sonya Blade, která láme krky a nechává se objektivizovat. A je na to dobře vybavená. Hezké šaty. Kitana, 10 000 let stará mistryně pohledu svůdné flétny.

To musí být princezna Kitana. Když se na tebe žena takhle podívá, něco to znamená. Raiden, bůh expozice. Byl jsi vybrán bránit Zemi v turnaji zvaném Mortal Kombat. Všichni různobarevní ninjové, všichni různobarevní roboti a hodně špatný démonský fetiš počítačových animátorů.

Na hru na Sega Genesis to nevypadá špatně. Koho ale zajímá zápletka či postavy, tenhle film je celý o akci! A tyto filmy... nějakou mají. Užijte si přes deset bojových scén, které jsou hekticky nastříhané, a to proti vlně za vlnou karate týpků. A vše to vyústí ve finále, kdy si řeknete: To je k popukání.

Nemůžu uvěřit, že tohle někdo udělal, podíval se na to a pak to i tak vydal. Pokud milujete hry Mortal Kombat kvůli jejich příběhu a neradi je hrajete, sledujte herce, kteří se oblékají do halloweenských kostýmů a odehrají úvodní obrazovky prvních dvou her. Filmům však zůstává jedna věc, ve které se jim hry nikdy nevyrovnají. Nejvíc epická hlavní melodie všech dob.

Nebudete mít šanci na ni zapomenout. Upřímné trailery! Kdo chce bojovat? Nebo aspoň zajít na laser game? Jsem natěšený! Hrají: To je ale sedinka, na tu bych si sáhl rád. Mulletový comeback, Johnny, mlátička koulí. Lednice.

Já, já, já, jenom já. Půlka Doktora Octopusse. Dolů, dozadu, nízký kop. Dozadu, dozadu, nízký úder. Drž dolů, vysoký úder. A vstávající Shang Tsung. Drak odchází. Víš, že je jí 10 000 let?

Úplný obrácený Twilight. Stejně bych do ní ale šel. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ahoj kdy date rogue one? ma dost shlednuti dik

00

Odpovědět

První a jediny filmový MK byl fajn, ten druhej paskvil je hrůza a děs, už jenom kvuli tomu CGI.

00

Odpovědět

Super. Mortal Kombat s Lambertem, kterému létaly blesky z očí jsem vždycky zbožňoval. Jednoduchá mlátička se sexy bojovnicemi, se super jednoduchými efekty, s legendárním sarkastickým Lambertem a největším čínským padouchem všech dob Tagawou. Dvojka byla slabší (chyběl tam Lambert), ale jinak taky dobrá. Raiden Wins, Friendship ! :-)

80

Odpovědět

kdy se vyřeší problém s přihlášením?

02

Odpovědět

01:16 "The rules are quite clear" ´= pravidla nemluví jasně ako nejsem žádný angličtinář ale neznamená to spíš že: "pravidla jsou docela jasná"

70

Odpovědět

Nejde to moc rozeznat, ale asi bych se spíš přiklonil na stranu "aren't"

02

Odpovědět

Díky, opraveno, je to dost blbě slyšet :-)

30