Babatunde Aléshé a problém se staršími fanynkamiWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:50
Počet zobrazení:2 129
Musel Babatunde Aléshé přitvrdit s ochrankou? V Davidově týmu je kromě Babatundeho ještě Claudia Winkleman. V Leeho týmu jsou pak Mike Bubbins a Jessica Knappett.

Přepis titulků

Na řadě je Babatunde. Fajn. Na svých vystoupeních jsem musel přitvrdit s ochrankou, protože mě neustále líbaly staré ženy. - Leeho tým. - Kolik jim bylo? Řekl bych tak 60 plus. - A jak… - Počkat, 60 plus je podle tebe starý? Neposlouchej ho, Robe. Jaké polibky to byly?

Na tvář. Občas na rty, ale to už bylo moc. - Na pódiu během vystoupení? - Ne, na setkání s fanoušky. Po vystoupení mám někdy setkání s fanoušky. - Za příplatek? - Ne. - No ale mohl by sis o něj říct. - Mohl, ale nechci. Není to tenhle typ setkání. Nechci tím naznačit, že se prodává jako gigolo.

S Claudií by byli dobré duo. - Jak zlé to je? - Fakt dost zlé. - A taky tě osahávají? - Ano. A taky během focení… - Ruka kolem pasu a mačkání? - Přesně. A ony pak řeknou: „Dej pokoj!“ Stalo se mi to s jedním párem. Manželé.

A když jsme se fotili, tak mi ta ženská sahala na zadek. - A mačkala? - Jo. Pořádně. Takže fotka vypadá takhle: Co myslíte? Říká Babatunde pravdu? Podle mě působí vlídně, může to být pravda. V pořadu I’m a Celebrity se o lidech dozvíš hodně. - A lidi pak mají pocit, že ho znají. - Podle mě pravda. Podle mě je to lež a jen se vytahuje.

- Dám na tebe. Pravda. - Takže pravda. Fajn, Babatunde. Podle nich je to pravda. Byla to pravda, nebo jsi lhal? Byla to… pravda. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten Lee je neuvěřitelnej borec. Já bych chtěl, aby jednou všechny bavil na mym pohřbu :D

01