Malý David Mitchell na diskotéceWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:60
Počet zobrazení:2 223
Dali malému Davidovi Mitchellovi rodiče budík, který měl na školní diskotéce signalizovat, že už se má začít chystat jet domů? S Davidem jsou v týmu ještě Babatunde Aléshé a Claudia Winkleman. V Leeho týmu jsou pak Mike Bubbins a Jessica Knappett.

Přepis titulků

Na řadě je David. Když mi bylo 10 let, nechali mě rodiče jít na školní diskotéku, ale dali mi do kufříku budík, který měl zazvonit ve chvíli, kdy jsem se měl začít loučit. - Leeho tým. - Já tomu věřím. Ale podle mě mu nebylo 10, ale spíš 36. - Ve kterém roce to bylo?

- 1984. Prosím, řekni, že jsi s tím kufříkem netančil. Ne, kufřík jsem nechal v koutě na svém složeném kabátě. No ale jak jsi ten budík slyšel, když byl v koutě? Byl to takový ten velký… Starý kovový budík, který byl poměrně dost hlasitý. Takže aby bylo jasno, v koutě byl podezřelý tikající balíček. Ano. - A nikdo nepanikařil.

- Ne. - Stalo se to takhle? - Ne. Odešel jsem, než stihl zazvonit. - Bože. Proč? - Protože mě to tam moc nebavilo. Proč ti rodiče nedali hodinky, které bys mohl sledovat? Asi si mysleli, že se nechám unést vším tím veselím a ztratím pojem o čase. Copak tě vůbec neznali? - Jak ses dostal domů? - Dal si kebab a jel taxíkem? - Vyzvedli mě. - Kdo? - Rodiče.

Vlastně máma. - Příšerná představa. David čeká venku s kufříkem, prší, odešel předčasně. Máma otevře dveře, on sedí, tiše jedou domů. A v tom tichu se rozezní budík. Úplně ho slyším. Takže David a jeho budík. Co myslíte, Lee a ostatní? Zní to uvěřitelně, že jo?

- Ty tomu věříš? - Jo. - Stoprocentně. - Tak já dám na tým. Podle mě je to lež, ale bude to na vás. - Davida znáš lépe než oni. - To ano. David u mě byl na večeři a vždycky to končí stejně. Zrovna když si chce dát dezert, tak se rozezní zvonek… Už můžu jít, mamčo. Tak jo, Davide, podle nich je to pravda.

Byla to pravda, nebo lež? Byla to… lež. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář