Běhaly Spice Girls nahé po hotelech?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
97 %
171. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:111
Počet zobrazení:9 300

Krátily si Spice Girls volný čas v hotelech netradičními výzvami? Zpovídaná Emma Bunton je v Leeho týmu spolu s Jo Brand, u Davida jsou Jonnie Peacock a Shaun Williamson.

Poznámky:
Leeho poznámka o reklamě na loď je narážkou na televizní kampaň společnosti P&O Cruises, která pořádá výletní plavby. Hlavní tváří kampaně byl právě Rob Brydon.

Přepis titulků

Dobře. Když jsme se Spice Girls pobývaly v hotelech, hrály jsme speciální hru, abychom otestovaly, kdo je nejodvážnější. Co to bylo za hru? Vyzývaly jsme se navzájem k různým činnostem. - Co byla ta nejděsivější věc, jakou jsi musela udělat? - Zpívat naživo? Robe, měl by sis dávat pozor, spousta lidí si totiž myslí, že jseš milej. - Proto tě chtějí v reklamě na loď a nás ne, protože ty jseš ten milej. - Jo. - A přitom je to jen přetvářka, protože já i David víme, že jseš ďábel.

- Jo. Vítejte na palubě. Emmo, o jaké činnosti šlo? Takže ta hlavní byla… Zahrnovala nahotu. Dobře. Často jsme pobývaly v hotelech, když jsme byly na turné, a vyzývaly jsme se navzájem, abychom běhaly po chodbách, a musely jsme při tom být nahé. - Nahé?

- Jo, občas jsme si mohly vzít… - Oblečení? - …žínku. - Žínku? - Jo. Co jste se bály, že se stane? Žínka byla na to, aby ses mohl zakrýt. - Musel sis vybrat, jakou část zakryješ. - Victoria ji mohla použít jako župan. Takže pokud tě někdo viděl, mohla ses rozhodnout, která část tvého těla je slavná a zakrýt ji. Přesně tak. Zakryješ obličej.

To je to nejlepší, co můžeš udělat, ne? - Jednou mě holky donutily jít k výtahu… - Jo. - …a počkat, než přijede… - Ne! A pak jsi měl štěstí, když se otevřel a zrovna tam nikdo nebyl. To ne! Najednou… - Najednou jsem měl pocit… - Úplně ses do té historky ponořil. Najednou jsem měl pocit, jako by k tomu někdo nutil mě.

Jo, tys projela celou zemi se svou šou, trávila čas v hotelech. Nikdy jsem nenašla dostatečně velkou žínku, Robe. Obvykle mě zajímá především logistika hry. Chci pochopit, jaká byla pravidla. Vyrazily jsme dvě zároveň a ta, co byla zpět první a zaklepala na dveře, vyhrála. Jedna vyklepla druhou. Je to prostý. Jonnie, co myslíš? Pravda? Myslím, že to dává smysl.

- Shaune, co myslíš? - Celý večer jsem se konzistentně mýlil. V tom případě, pokud se budeš dál držet své současné strategie, toho můžeme využít a vyhrát. - Co ti říká instinkt? - Lež. Lež. Tím pádem je to pravda. Takže Emmo, pravda, nebo lež? Je to… pravda.

Dobrá práce. Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

sing alive? :D:D:D:D to bylo tak uzasne pres caru, jdu pod stul :D:D

130

Odpovědět

Jasne, ze to bola pravda. Co viete robit na hoteloch?! Chlastate, drogujete a potom behanie nahe po chodbach je to najmenej :)))

51

Odpovědět

Neslyšeli jste o tom už někdy? Já dostal takový pocit hned po přečtení titulku a zdá se mi, že některá z nich o tom už někde (u Conana nebo podobně) mluvila, tak jsem měl rozhodnuto ještě před zhlédnutím videa.

Každopádně Rob dobrý stěr hned z kraja :D Ten nikdy nezklame. Dneska byl obzvlášť aktivní (nepřeložili byste nějaké části na pozici "soutěžícího"? Vím že už něco s ním tu bylo) . Někoho takového mít tak u nás. Ta naše moderátorská sebranka už by potřebovala řádnou obměnu a najít někoho, kdo nefunguje jen jak našprtaný stroj se strojeným úsměvem, přičemž vypadá, jak kdyby se mu chtělo nonstop na velkou - Bouček (ten výtlem co teď předvádí na Primě v takových těch před/po reklamních sekvencích... k nezaplacení :D), kdo ze sebe pořád nedělá jen senilního, nechápajícího páprdu - Šíp... nebo Kraus... No ten jediný dokáže opravdu pobavit. Koho tu máme dál? Už vlastně asi nikoho. Ještě je tu Dědek, ale ten hraje spíš na serióznější notu, mi příjde, a když už se snaží být vtipný, tak jako fakt ne. Je to u nás takové marné. O Matonohovi se nedá v této souvislosti vůbec bavit, to by byla těžká urážka všech pánů nahoře. :)

60

Odpovědět

Mareš v QI mě opravdu příjemně překvapil.

50

Odpovědět

Rob byl v pozici soutěžícího jenom jednou a ty scénky jsou tu už přeložené. Od další řady už dělal moderátora :-) Najde se ale i pár videí, kdy ho jako moderátora zpovídaly oba týmy, tak zkusím něco zařadit :-)

60

Odpovědět

Tvl, přibrala jako prase, aby jí vzali do tv

226

Odpovědět

dyt uz je to sexy milfka na svuj vek dobry

231

Odpovědět

tvoje máma přibrala jak prase

131

Odpovědět

Přibrala? A dokonce jako prase? A to vidíš kde, prosím tě?

22