Bob Mortimer a didgeridoo zavěšené na stroměWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:160
Počet zobrazení:12 484

Komik Bob Mortimer je mnohými považován za nejlepšího hosta ve WILTY. Bude mluvit o hudebním nástroji zavěšeném na stromě.

Přepis titulků

V zahradě na stromě mám zavěšený didgeridoo, takže když zafouká vítr v určitém směru, zahouká uklidňující zvuk neobydlené části Austrálie k oknu mé ložnice. Co si myslí Davidův tým? Uklidňující zvuk neobydlené části Austrálie? Jo. Popsal jsi to tak hezky poeticky.

Děkuju. Fakt si myslíš, že ten nástroj zahouká? Jak bys to popsal, Gregu? Všichni, i diváci. Jak moc jsi teď klidný? Přestaňte houkat! Prosím, slyším to každou noc doma. Kde ho máš, Bobe, na stromě?

Jo. A záměrně jsi ho dal na strom? Jo. Říkal jsi, že to tam je zavěšený. Je zachycený na místě, kde se strom rozdvojuje, jak se tomu říká? Clooney, ne? Clooney? Proč nevěříš tomu, že mu George Clooney drží didgeridoo na stromě v jeho zahradě?

Tahle část mezi prsty se nazývá Clooney. Fakt? Tak proto jsem řekl Clooney. Je to tam zaklíněný... Je to zaklíněný ve stromě? Je to zaklíněný vodorovně v tom rozdvojení. Směřuje to na jihovýchod, protože odtamtud vane vítr v místě, kde žiju. A ty nežiješ v Británii? Žiju.

V Británii vane vítr z jihozápadu. Nedochází k tomu každou noc. Jasný. Pověz nám, jak na tebe ten zvuk působí. Ležíš v noci na posteli, máš za sebou skvělý den, uvelebíš se a slyšíš... Jak se v tu chvíli cítíš? Jsem klidný.

Má mysl je uklidněná. Znáš ty věci, který ti zklidní například hrdlo? Jo. Funguje to tak i s myslí. Co když je mozek klidný? Nechceš to slyšet vždy, když zafouká vítr. Mozek potřebuje uklidnit vždycky, proto existuje spánek. Děkujme polštáři. Jo. Můžu říct, Bobe, že jsem za ty léta od nezaměstnaných hippies slyšel, že je neuvěřitelně těžký hrát na didgeridoo, a teď se zdá, že jediný, co je potřeba udělat, je prohnat skrz něj vzduch.

Musíš najít správný směr, stejně jako u úst. Já to udělal pomocí Clooneyho. Používáš Clooneyho na stromě místo úst? Aby mohl zaznít jakýkoliv zvuk z didgeridoo, tak Clooney, který existuje na Bobově stromě, by musel být z masa a kostí, protože domorodci nedělají jen...

Není to jen větrem, používají rty. Dobrý postřeh, dobrý postřeh. V tomhle období je to ještě lepší, protože mi skrz didgeridoo kvete vistárie. Samozřejmě. A když vistárii vykvetou listy, tak nejen, že navede vítr skrz didgeridoo, ale funguje i jako lidské rty. Už dlouho se říká, že když vítr zavane správným směrem přes vistárii, zahraje na jakýkoliv nástroj.

Je čas se rozhodnout, Davide. Musíme tipnout. Co tipujete? Myslím, že je to lež. Jasně že to je lež. - Tipujeme lež. - Tipujete lež. Bobe, byla to pravda, nebo lež?

Lhal jsem. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

OOOooooOOOOoOOOOoooOOOOOoooOOOOOoooo

162

Odpovědět

Konečně Bob Mortimer!

82

Odpovědět


Odpovědět

+tatokMně se dost líbil ten z poslední řady, „Posledních patnáct let jsem sám svým zubařem.“
[1] Does Bob Mortimer perform his own dentistry? - Would I Lie to You? [HD][CC-EN,ET]

61

Odpovědět

+Thoo:D Taky super, ten jsem ještě neviděl, díky za odkaz.

21

Odpovědět

+ThooTo nemůže bejt pravda. :D Teda, že si dělá ty zákroky, tak to ještě beru, ale že ty jeho zuby jsou umělé a má je vyrobené svépomocí? To nějak nevěřím. :)
Navíc pokud by přišel o zuby díky tolika cukru, tak by hlavně dřív přišel o slinivku...

11