Byl Ian podezřelý z vraždy, bojí se létání, nebo vlastní ještěry?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
97 %
109. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:174
Počet zobrazení:8 188

Tajemný host na straně Davidova týmu. Opil se a byl následně podezřelý z vraždy, bojí se létání, nebo vlastní ještěry a jednoho ztratil?

Na straně Davida je Greg Davies a Konnie Huq. U Leeho je Marcus Brigstocke a Phil Tufnell

Přepis titulků

Prosím, přivítejte dnešního speciálního hosta, Iana. Tak jo, Konnie. Pardon, než vůbec začneme, tak vám kluci řeknu, že tenhle muž nezná Davida Mitchella. Konnie, odkud znáš Iana? Tohle je Ian. Když koupil ještěry do pořadu Blue Peter, jeden se ztratil. Později jsem ho našla v kabelce.

Dobře, Davide, odkud ho znáš? Tohle je Ian, seděl jsem vedle něj v letadle. Tak moc se bál letu, že jsem ho musel držet za ruku při vzletu a přistání. Ukázalo se, že by ho David Mitchell mohl znát velmi dobře. Gregu, odkud znáš Iana? Tohle je můj kámoš Ian. Jednu noc, když jsme spolu pili, byl mylně zatčen kvůli podezření z vraždy.

Gregu, buď pozitivnější. Ztracený ještěr u Konnie, Davidův vyděšený pasažér, nebo Gregův mylně obviněný kamarád. Kde chcete začít? Takže Ian koupil ještěry pro hlavní dětský pořad na BBC a odešel se slovy: „Víte, ne vždy odejdete domů se stejným počtem ještěrů.“ Nejlepší věc na Blue Peterovi je, že když tam ztratíte zvíře, tak mu vymyslí jméno. Co to bylo za ještěra?

No, bylo jich tam několik. Koupil osm nebo deset ještěrů, včetně chameleonů. A jeden z nich změnil barvu podle tvé kabelky? - Jo. - Tak se ztratil? - Nebyl to chameleon. - Byl to ještěr. Co to bylo? - Ještěr. - Z čeho byla ta kabelka? Ta kabelka byla z hada.

Ne, nebyla. Kde jsi byla v Blue Peterovi, když jsi nakonec ještěra našla? Ne, já byla ve svém autě a kabelka byla na místě pasažéra. Takže jsi ji otevřela, abys vytáhla peníze? Byla jsem ve vícepodlažním parkovišti a chtěla jsem zkontrolovat, jestli mám telefon. - Dobře. - A potom jsem… Takže jsi ji otevřela a řekla: „Haló? Haló?“ Mám za to, že ho tam někdo dal ze srandy, ale nevím…

Šílené dny v Blue Peterovi. Spousta srandy. Nevím, jestli to je v duchu tohoto pořadu, ale je to pravda. Zase to udělali. Chci říct, že nejsem dost blbý, abych na to znova naletěl. Já jo. Dobře. Davide? - Ano?

- Připomeň svůj nepravděpodobný příběh. Seděl jsem v letadle vedle Iana a on se bál létání tak moc, že jsem mu musel při vzletu a přistání držet ruku. A odkud kam jsi letěl? Letěl jsem z Gatwicku na… To je letiště. Teď si vzpomeň na další. Korsiku. Z Gatwicku na Korsiku.

A co řekl? Byla nějaká, abych to řekl lépe, předehra, nebo ti rovnou vzal ruku? Vzlétlo to a najednou začal… - Co? - Začal dělat rozrušené zvuky. Prosím, prosím, můžeš nám předvést… Myslím, že všichni chceme ty zvuky slyšet. - Ne! - No tak. Pamatuji si to, že to bylo něco jako… Jsi si jistý, že to nebyl motor, Davide?

Ano. Ano, Lee, jsem si jistý, že to nebyl motor. - Takže zněl rozrušeně. - Ano. - Sáhl ti na ruku? - Pak mi sáhl na ruku. Beze slova? - Žádné: „Mohl bych…“ - Ne, nic takového. Ty jsi ale běhna, Davide Mitchelli. A co jsi řekl: „Pardon, jsem vdaná žena?“ Co jsi udělal? Myslím, že jsem nic neřekl.

Víš, proč ti vzal ruku? No, hádal jsem, že… Nemyslel jsem, že ho sexuálně přitahuji. - Dobře. - Ale je moc hezké, že jsi to zvážil. - Měl někdo z vás s sebou spolucestujícího? - Ne. Ne, byli jsme… Oba jste prostě letěli na Korsiku, abyste viděli, co se může stát. Koho možná můžete potkat v letadle. A to samé se odehrálo, když jste přistávali?

Když to vzlétlo, byli jsme ve vzduchu… To zní jak virus. Potom se omluvil a řekl: „Fakt se omlouvám, občas se bojím v letadlech.“ A já mu řekl, aby se nebál. Vsadím se, že to ho uklidnilo. Jednou jsem hladil holce záda, když jsme měli problém s návratovým vízem.

Teď ne. Letěli jsme na Heathrow, neznal jsem ji, ale plakala. Tak jsem se k ní natáhl, hladil ji po zádech a držel za ruku. Byl důvod k tomu, že plakala, viď, Robe? Šílenec za ní ji hladil záda. Nebyl jsem za ni, říkal jsem. „To je v pořádku, je to jen turbulence. To nic není, vážně. To je normální, fakt. Sakra.“ A potichu vzlykala.

No, měl bych zmínit, že jsem nominaci na Baftu. - Tyhle věci se stávají. - Jo, lidi bývají nervozní za letu. Myslím, že si musíme vyslechnout Gregův příběh. Pojď do nás, Gregu. Opil jsem se s Ianem a on byl později mylně zatčen za podezření z vraždy. To je ale historka. Co se stalo?

No, já toho nebyl úplně součástí, protože jsme oba odpadli. Byl to školní ples, všichni jsme toho vypili hodně, hlavně já a Ian, a pak jsme oba omdleli. Poslední, co si pamatuji, je, jak Ian spadl a strašně se zranil, - Já se vzbudil na koberci a utekl… - Dobrá změna od vany. Běžel jsem do vrchního patra a on seděl na posteli a jeho obličej byl nateklý jako dýně.

A řekl mi, že té noci, když se opilý motal po okolí, tak byl zatčen za vraždu, protože někdo s podobným zraněním někoho ve městě zavraždil. Někdo se stejným zraněním v obličeji… Jo. Někdo se stejným zraněním na obličeji někoho zabil? - Jo. - To je smůla. Kde se to stalo?

Jak věděli, že on nebyl vrah? Co při výslechu rozhodlo? Řekl mi, že ho vyslýchali někoho hodin a nakonec řekl policii, myslím, že přesně takhle: „Upřímně, kluci, mohl jsem to být já.“ A přesto ho propustili dřív, než ses probudil? Štve mě, že policie takhle reaguje na takové dvojité blafy. Aby bylo jasno, nakonec se prokázalo, že s tím neměl nic společného?

- Správně. - Samozřejmě, jinak by tu nebyl. Neujasnili jsme si, proč David letěl na Korsiku. - Sám. - Šlo opět o Club 18-30? Ne, na dovolenou. Jel jsem na dovolenou za přáteli, ale mohl jsem až o den později než ostatní. To ti poručili oni, co? Tak týme Leeho, zná Ian Konnie a vlastní ještěry, je to Davidův vyděšený spolucestující, nebo Gregův podezřelý přítel?

Koho tipujete? - Koho tipujeme, Phile? - Mám celkem rád Konnie. No, to my všichni. Soustřeď se, Phile. Ne, dokážu si představit Blue Petera, vypadá jako chlápek, který by mohl mít ještěry, ani nevím proč.

Trochu se přikláním Gregovi, protože nevěřím Davidovi. Přikláním se k tomu, že příběh Konnie je pravdivý. Tak do toho. Konnie, pokud jsi přesvědčila tyhle dva idioty, tak se k nim přidám. Iane, řekneš nám prosím, ke komu patříš? Jmenuji se Ian, když jsem byl na škole s Gregem Daviesem, tak jsme se jednu noc opili a já byl mylně podezírán z vraždy. Když jsem šel ráno nahoru, on seděl na posteli a jeho hlava byla třikrát tak velká.

Řekl jsem: „Bože, chlape, jsi v pohodě?“ Podíval se na mě takhle a řekl: „Tentokrát jsme to přehnali, kámo.“ - Děkuji moc, Iane. - Děkuji. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak tá posledná veta ma rozsekala. Sto bodov.

261

Odpovědět

Greg Davies a Bob Mortimer maju snad najlepsie (pravdive) historky 😂
To mi pripomenulo ze uz dlho nebolo video s Bobom 😁

91