Byla Amanda zraněna Mikem Wozniakem, přistihla Phillippu Perry s kocourem, nebo její matku zranil David Mitchell?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:57
Počet zobrazení:2 568
Je Amanda obětí tanečních kreací Mikea Wozniaka, přistihla Philippu Perry při pašování kocoura, nebo byla příbuznou oběti nepovedeného kopu Davida Mitchella? V Leeho týmu jsou Lady Leshurr a Alan Titchmarsh

Přepis titulků

Přivítejte dnešního tajemného hosta, Amandu! Mikeu, kdo je to Amanda? Tohle je Amanda, která skončila v nemocnici kvůli mým komplikovaným tanečním kreacím. Phillippo, jak se s Amandou znáte? Tohle je Amanda. Přistihla mě, jak se snažím propašovat svého kocoura do její zoo. A konečně David.

Jak se s Amandou znáš ty? Tohle je Amanda. Když jsem kopl míč zpátky jejímu dítěti, tak s hrůzou sledovala, jak ten míč proplachtil vzduchem a srazil její matku z její kempingové židle. - Leeho tým? - Mikeu, kolik ti bylo? Asi 20. Možná 19 let. Fajn a kde jsi byl? Kde jsem byl? No asi… Žádné asi.

Řekni to. Byl jsem v experimentální fázi mé taneční pouti. Tak nějak. Myslel jsem geograficky, ale fajn, popiš nám svou taneční pouť. Nemám v tanci žádné formální vzdělání. Určitou roli v tom hrál svalnatý, energický, ale zároveň dost drsný příběh. Amanda byla moje kamarádka. Dodnes jsme kamarádi.

Ale patřila mezi hrstku lidí, kteří na mě měli. - Jak to myslíš? - V tanci. Na diskotéce. Takže to bylo na diskotéce? - Ano, na obyčejné diskotéce. - Kde jsi byl se svou kamarádkou. - S vícero kamarády. - Jak se s Amandou znáte? - Jak se s Amandou znám? - Nevím, nebyl jsem u toho. Studenti. Studenti. Fajn.

Mluvil jsi o příběhu. - Ano, je to tak. - O jaký příběh tehdy šlo? Ragnarök. Vyprávěl jsem příběh severské apokalypsy. A ten tanec byl zakončený… Problematickým prvkem byla taková pořádná pirueta. - Ukážeš nám ji? - Je to už 20 let. Ale pokusím se. - Do toho. - No… Při této piruetě se otáčíš na patě, ne na prstech.

Člověk se snaží otočit o 360 stupňů a zakončit to takovým kovbojským švihem. A pak se takhle nějak… A zatímco jsou diváci zmatení, tak pomalu odkráčíte pryč. Pak jsem se takhle otočil. Čekal jsem, že uvidím Amandu, ale nebyla tam. Myslel jsem, že už byla unavená. Ale ve skutečnosti jsem se na patě otočil přesně na jejím pravém palci na noze.

Na Velkém Péťovi? Nevím, jak říká svým prstům. Ale točivý moment byl tak silný, že jsem jí kompletně strhl nehet. Ty bláho. Jen tím, že jsi mluvil? - Takže tak. - Ty jsi to necítil? Obvykle když na něčem stojíš, tak seš si toho vědom. Netušil jsem to.

Kdybych to byl tušil… Nejsem zrůda. Musím říct, že šlo o opravdu skvělé taneční kreace. Fakt dobrý. Zhruba tak super jako moje kreace. Koho chcete vyzpovídat dále? Phillippo, připomeneš mi to? Tohle je Amanda. Přistihla mě, jak se snažím propašovat svého kocoura do její zoo. Proč jsi chtěla svého kocoura propašovat do zoo?

Protože když je v televizi David Attenborough, tak se na něj kocour rychle běží koukat. A obecně miluje zvířata. Nejraději má lvy. Tak jsem si řekla, že by bylo super, kdybych mu ukázala lvy. Jde o kocoura Kevina, kterého můžeme vidět ve tvém pořadu? Ano. Mám takový batůžek, kde má kocour takové okénko, přes které se může dívat ven. - Sedí tam…

- To ho ven bereš běžně? Ano. Ten batoh sis vyrobila, nebo se taková věc dá koupit? - To se dá koupit. - Kam ještě jsi ho už vzala? - Chodíme se procházet… - No, spíš jen ty. - Která zoo? - Londýnská. A co tam Amanda dělá? Chodí tam a kibicuje lidi. Kde tě přistihla?

Procházelo nám to… Tak nějak jsem věděla, že zvířata do zoo nepatří. - Tak nějak? - Ale nechtěla jsem si to přiznat. Takže jsem jeho otvor přikryla svetrem, aby to vypadalo, že mám obyčejný batoh. A když jsme přišli ke lvům, tak jsem se takhle naklonila… - Ne ne! - Jo! A všichni si řekli: „Proč se ta ženská nedívá na lvy?“ U tygrů se to pokazilo. K tygrům musíte po takové lávce.

Tak jsem na ní stála, a když jsem se otočila a sundala ten svetr, aby se Kevin mohl hezky kouknout, tak si Amanda všimla mého chování. A pak mě s jedním chovatelem vyvedli ze zoo. Proč jsi ten batoh neměla na břiše? Aby to nevypadalo tak podezřele? Mohla jsi ho zakrýt… Taková tygří exhibicionistka. Popíšeš nám konverzaci s Amandou a tím chovatelem?

Zeptala se mě, co to dělám. Já na to, že Kevinovi ukazuju tygry. A ona: „Sem zvířata nosit nesmíte.“ Mohla jsi říct: „Vy jste si s tím začali.“ Kéž by mě to napadlo! A co Davidova uvěřitelná příhoda? Osvěž nám paměť. Tohle je Amanda. Když jsem kopl míč zpátky jejímu dítěti, tak s hrůzou sledovala, jak ten míč proplachtil vzduchem a srazil její matku z její kempingové židle.

- Kde to bylo? - Na pláži. - Kde zhruba? - V Cornwallu. - Na pláži. S rodinou? - Ano. Přikutálí se k tobě míč. Míč se přikutálel skoro až ke mně a pak se zastavil. Pak jsem ho instinktivně kopl zpět. Jak daleko to dítě bylo?

Řekl bych, že zhruba jak je Alan. Alan je to dítě. Amanda by byla, zhruba jak jsi ty, Lee. A Leshurr je matka, co sedí na židli. To jsi dokopl míč tak daleko? Úžasně přesvědčivé, Davide. - Před kolika lety? - Loni. Zůstali jste v kontaktu, protože sis řekl, že by mohla přijít do tohoto pořadu?

Přesně. Ať se stane cokoliv, tak si člověk vymění kontakty a čísla. Už je to tak zoufalé, že beztak mířil na tu matku a říkal si: „Aspoň budu mít něco do 29. série.“ Co jsi řekl? Předpokládám, že jsi zakřičel: „Pardon, mířil jsem na vaše dítě.“ Šel jsem za nimi. Chtěl jsem té matce pomoct.

Ale protože to bylo loni, kdy byl zrovna covid… Nebyla to zrovna nejvhodnější doba na dovolenou, ale budiž. Lidi loni v létě jezdili do Cornwallu. Tahle část je pravdivá. Ach bože! Takže jsem tam šel, přiblížil jsem se na pár metrů a dělal jsem, že jí pomáhám vstát, zatímco jí pomohla Amanda. Omluvil ses, ale když jste odcházeli, neotočil ses na svou ženu a neřekl jsi: „Dobrý kop, ne?“ - Nebyl jsi na sebe pyšný?

- Ne, to ne, protože… Ale mně jsi o tom napsal. Tak jak to bude? Je Amanda Mikeova taneční oběť, Phillippina kočičí strážkyně, nebo Davidova plážová paní? Podle mě to s tou pláží nedává smysl. - A co Mike?

- To podle mě taky není pravda. Podle mě je Phillippin příběh uvěřitelný. - Ale to bys musel být tak trochu… - Ale to ona je. - Tak co to bude? - Takže podle vás… - Podle mě zoo. - Podle mě taky. Dobře, dám na svůj tým. Phillippa. Podle vás je to Phillippa, která vzala kocoura Kevina do zoo. Amando, prozradíte nám, kdo ve skutečnosti jste? Jsem Amanda a zranily mě Mikeovy taneční kreace.

Pardon. Díky, Amando. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Klasika: tipuju ten nejméně pravděpodobný příběh... :)

01