Dala Diane Morgan svému ex kopačky kvůli tomu, jak spadl ze schodů?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:64
Počet zobrazení:2 747
Zapříčinil nemotorný pád ze schodů expřítele Diane Morgan to, že mu dala kopačky? S Diane a Leem je v týmu ještě Bob Mortimer. V Davidově týmu jsou pak Nadiya Hussain a Michael Smiley.

Přepis titulků

Dala jsem svému ex kopačky proto, že se mi nelíbilo, jak spadl ze schodů. Davidův tým. Jak často jsi ho z těch schodů shazovala? Stačilo kopnout do vozíčku. Pokud se vás některá dnešní témata týkají… - Jak z těch schodů spadl? - Velice nemotorně. Co to bylo za schody a kde? Byly to schody před jeho bytem.

Pět schodů a pak dalších pět schodů. Nejdřív jedním směrem a pak druhým. - Betonové? - Jo. - Takže to bylo ošklivé. - Jo, byl to ošklivý pád. Rozešla ses s ním proto, že se tak vážně zranil, že už ti k ničemu nebyl? Spíš to byla poslední kapka. - A co ty ostatní kapky? - Těch bylo! - Řekni nějakou.

- Vypadával z kredencí. Byl protivný. Nechoval se hezky. Mohla bys nám popsat, jak se to stalo? Jasně. Odcházeli jsme z jeho bytu. On zamkl dveře. Na schodech ztratil rovnováhu. Vykřikl. A pak spadl. Kolik schodů to bylo?

Říkala jsi, že tam byl roh. Spadl až úplně dolů za roh? - Byl to muž, ne skákající pružina. - Ale jo! - Ale jo! - Jak jsi zareagovala? - Politovala jsi ho? - Zeptala jsem se, jestli je v pohodě. A pak jsem si v duchu řekla, že se ho musím zbavit. Co myslíte? Nadio, je to pravda? - Chtěla jsi ho opustit už před tím pádem? - Napadlo mě to. - Byla to přece poslední kapka.

- Ale řekla nám jen jednu kapku. Kdybych měl zlost na bývalou partnerku, dal bych hned dohromady seznam problémů. To znělo jako scat. Našel jsem ji v posteli s mlíkařem, ou. - Podle mě to může být pravda. - Takže říkáte pravda? - Diane, pravda, nebo lež? - Je to… - Pravda. - Jo! Je to tak, Diane dala svému ex kopačky, neboť se jí nelíbilo, jak spadl ze schodů. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Se mnou se zase rozešla má tehdejší přítelkyně, protože jsem používal málo smajlíků v naších konverzacích :D

151

Odpovědět

A sbalila pak admina z Mimibazaru? Ten by ji po této stránce mohl uspokojit.

181

Odpovědět

Brácho nechodil jsi s moji ex?! Uplně stejný problém! Ale já se rozešel nakonec s ní, protože mě ty její histerie a scény fakt vytáčely. Kvůli absenci smajlíků si myslela, že jsem na ní neustále naštvaný a podvádim ji. Nic z toho nebyla pravda

90

Odpovědět

+ChlebajzNo to mi poser záda. Ty ženské se to snad někde učí nebo co. Úplně to samé.

50