David Mitchell a jeho cestovní županWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:91
Počet zobrazení:4 977

Vlastní David Mitchell speciální cestovní župan, který si bere na všechny své cesty do zahraničí? V Davidově týmu jsou John Bishop a Joanna Page. V Leeho týmu jsou Chris Addison a Patsy Palmer. 

Poznámky:
Když David mluví o zničení reputace, odkazuje tím na dvě starší historky – tu o zvonečku u nás máme přeloženou, druhou najdete v originále tady.

Přepis titulků

- Předmět. - Dobře. Vyndej tu krabici. Koukni dovnitř a ukaž nám, co tam je. Tohle je můj speciální cestovní župan. Je to pravda! Stopro! Je to pravda! Už nic dalšího nemusíš říkat, Davide! Je to pravda! Bezpochyby. Podle smluvních závazků to musím dočíst. Tento předmět si zabalím, kdykoliv jedu na dovolenou.

Mohl bys nám nejprve udělat módní přehlídku v županu? Ukaž se nám v něm. - Můžeme si přičichnout? - Měl bys jít sem. Užij si to místo. - Má problém si to obléct. - Není v zahraničí, je zmatený. - Zapomněl jsi na pásek? - Pásek tu není. Tak to podrž, jako by tam byl. Ať si uděláme představu. - Jo.

- A teď kuř dýmku a vyřeš zločin. To by bylo super! Kde jsi ho koupil? V roce 1924. Myslím, že je z Marks & Spencer. Říkal jsi, že to je tvůj speciální cestovní župan? Nevím, jestli je „cestovní župan“ existující termín. Mám dva župany. Tohle je jeden z nich.

Ten druhý je silnější a z ručníkového materiálu. A v kufru zabírá víc místa. Nosíš pod tím něco? Pyžamo? - Ano… - Dělá se mi šoufl. Většinou ho nenosím přes normální oblečení jako teď. Tohle je nejhorší sexy hovor, co jsem kdy slyšel. „Jsem nahý.“ Hele, Lee, nevím, proč u tolika mých historek očekáváš sexuální vzrušení. Bereš si to všude, nebo jen někam?

- Jen když budu přespávat. - Jistě. Nebudeš v tom chodit po obchodech. Tak co tipujete? Říká pravdu, nebo je to lež? - Patsy? - Pravda. - Pravda? - Jo. - Chrisi? - Ten župan a jeho chování k sobě sedí. Tak co to bude, Lee? Dám na tým. Takže pravda?

Davide, je to pravda, nebo lež? Je to pravda. Ano, je to pravda. Jedná se o Davidův speciální župan. Hej! Je to prostě župan! Není to speciální župan, nemyslím si, že má vlastní osobnost. Je to Davidův speciální župan. Tohohle už se nezbavíš. Kdo tohle uvidí, už si tě bez toho nepředstaví.

Tenhle pořad v podstatě totálně zničil mou reputaci. Před tímhle pořadem jsem býval zajímavý člověk, co má rád hudbu a umění. A pak přišlo převlékání za šlechtice z 18. století a to se zvonečkem. Ten cestovní župan je vlastně jen špička ledovce. Aby nebylo pochyb, jedná se o Davidův speciální cestovní župan.

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

3:06 - máte v titulcích "udiví" místo "uvidí"

A v názvu videa má být samozřejmě "David Mitchell a jeho speciální cestovní župan." :)

80