David Mitchell opilý v nočním klubuWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:116
Počet zobrazení:7 718

Opil se David Mitchell natolik, že tančil v nočním klubu na stole?

Poznámky:
Hammer time je část textu, kterou zpívá Mc Hammer v písni "U Can't Touch This"
Foxtrot je společenský tanec.

Přepis titulků

Byl jsem vyhozen z nočního klubu, protože jsem odmítal přestat tančit na stole. Tady to máme. Jak se ten klub jmenoval? Jmenoval se Cindy's. Cindy's. Dobře, tohle je úplně nový... Davida nenapadalo jméno, tak si říkal: "Mysli na své panenky."

Cindy's! Proč jsi byl na stole? Bylo nás několik a šli jsme do nočního klubu. Myslím, že byla sobota večer a hodně jsem se opil. Když tě požádali: "Prosím, přestaň," co jsi odpověděl? Hammer time! A pokračoval. Byl jsem, jestli si to dokážeš představit, ve fázi absence sebekritiky kvůli lehké opilosti.

A myslel jsem, že nedělám nic špatného. Co jsi v té době poslouchal za hudbu? Cokoliv hrálo. Celkem rychlý foxtrot? Zrychluje to, vlezu na stůl. Hráli popovou hudbu... Popovou hudbu.

Bylo to něco z hitparád? Ne, popová hudba existuje. Není to to samé, jako když se mluví o hitparádách. Můžeš říct popová hudba, aniž by se z tebe stal tvídový oblek. Lee, je potřeba se rozhodnout. Mirando, co si myslíš? Viděla jsem Davida opilého několikrát, ale nikdy ne tancovat. - Takže tipuješ lež.

- Tipuji lež. Musí to být lež. Musí to být lež. Myslel jsem si to, už když řekl: "Jednou v nočním klubu," tak bylo jasno. Tipujete lež. Davide, byla to pravda, nebo lež? Je to lež. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

a dál?

01

Odpovědět

Už nic!

10