David Mitchell vs. WhatsAppWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:67
Počet zobrazení:2 044
Je David Mitchell zcela proti používání WhatsAppu? S Davidem jsou v týmu Shirley Ballas a Chris McCausland. V Leeho týmu jsou pak Steven Bartlett a Josie Gibson.

Přepis titulků

Nejsem a nikdy nebudu členem jakékoliv whatsappové skupiny. Leeho tým. Takže stále bez přátel? Co… A telefon máš? Ano, telefon mám. Tak proč ne? Protože je to hrozivé. Často slyším, jak ženě chodí zprávy a vydávají ten příšerný zvuk, který zní lehce rakovinotvorně.

Lidi se tam na něco ptají a všichni na to: „Nevím. Jo. Dobrý. Ahoj. Jo.“ Lidi musí přestat komunikovat. Neprospívá nám to. A ten telefon nikdy neztichne. Další zvuk a další zvuk a další zvuk! A je to akorát: „Super.“ „Dobře.“ Obsah nulový. Totální prázdnota.

Tohle není potřeba s nikým sdílet! Je to jako kývnutí hlavou, když někoho potkáte na ulici. A něco takového sdílíte s 50 lidmi, kteří musí udělat: „Aha, zas nic.“ Chápete? Ničí nás to! Stevene, předpokládám, že na WhatsAppu jsi pořád. Je to tak. Jsem tam pořád. A když jsem začal podnikat, tak jsme přes to komunikovali.

- Vidíš v tom nějaká negativa? - Rozchodně. Rozchodně? Má to vliv na tvou mluvu? No jo… Rozhodně, ano. Někdo mi řekl, že je v hotelu, kde když chcete něco z recepce, musíte jim napsat na WhatsAppu. - Jo.

- V tom hotelovém pokoji bych zemřel. Zemřel bych hlady. Museli by mého kostlivce vysekat z matrace. Ani na recepci už nemůžete zavolat! Musíte jim napsat na WhatsAppu! Josie, ty jsi v tom asi pořád, co? - Kéž by. - Ne? Ne. Jo na WhatsAppu? To jo. Tak jsem to myslel! Takže tuto platformu sama používáš?

Protože je zdarma. To se přece říká. Když je to zadarmo, nejsi zákazník, ale produkt. Tohle podle mě není jejich slogan. Tak co říkáte? Je dost zapálený. To ano. A asi… Po tom proslovu si WhatsApp smažu. - Podle mě říká pravdu.

A smažu si to. - Díky. Já po tom výlevu už taky nechci nikdy s nikým mluvit. Podle mě je to pravda. Takže pravda? Davide, byla to pravda, nebo lež? Je to samozřejmě… - Pravda. - Jo! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

#teamDavid

00

Odpovědět

Pracovný nástroj je to v pohode, keď tam samozrejme nemáte xy ľudí, čo riešia zbytočné blbosti. Ale aj to sa dá vyriešiť stlmením správ.

11

Odpovědět

Když je něco zadarmo, nejsi zákazník, ale produkt. Ale prd - internet je od založení více méně zadarmo, a samozřejmě se to mnohým (bohatým) setsakra nelíbí. Je to zdroj informací (samozřejmě že i nepravdivých) zadarmo. Je to způsob, jak si spolu mohou lidé na absurdní vzdálenosti psát, mluvit, a dokonce se i vidět... Samozřejmě že tohle spoustu lidí, kteří na zprostředkování těchto, dnes už bych řekl základních, služeb měli a mají postavené příjmy (telefonní společnosti, pošty, noviny, média...) a nadávat na WA je stejně hloupé, jako nadávat na ICQ, nebo email.

15

Odpovědět

Nicméně otázka nezněla, že je proti používání WA, ale že nechce být členem žádné WA skupiny. To jsou dvě různé věci. Já jsem na WA ve spojení s desítkami lidí a velmi mi to usnadňuje život, ale jsem členem jedné jediné (profesní - máme to v rámci zaměstnání) skupiny, ve které platí přísná pravidla neobtěžování kravinami. A ano, když jsem dříve byl ve více skupiách, můžu potvrdit Davidova slova. Bambilion notifikací úplně o hovně. Nejdřív jsem vypnul notifikace a pak jsem zjistil, že mi nic nepřináší ani to členství v různých skupinách. Takže už to mám jen čistě na osobní komunikaci s lidmi, kteří když už mi píšou, tak mi to za to přečtení stojí.

114