Hrnek Leeho MackaWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:122
Počet zobrazení:6 369
Vlastní Lee Mack hrnek, kterým dává tajné signály manželce? V týmu má Boba Mortimera a Alice Levine, u Davida jsou Jay Blades a Sue Johnston.

Přepis titulků

Vlastní předmět. Pod stolem je krabice. Vezmi ji. Nejdřív přečti kartu a pak předmět vytáhni ven. Tímhle hrnkem tajně dávám své ženě signál, jestli považuju řemeslníka za důvěryhodného nebo ne. Davidův tým. Můžeš nám…

Jo, nevidíme ho celý. Zvedni ho a… Tohle je jedna strana. A tohle druhá. - Jak signalizuješ? Jaký signál je pro… - Určitě na to přijdeš. Představme si teď, že Alice je tvoje žena a Bob je řemeslník… Nevím, jestlis ji někdy potkal, Boba si totiž jako svou ženu představím snáz. A tomu se dámy a pánové říká stará škola.

- Bobe, čím bys chtěl být? - Chci zavést vysokorychlostní připojení s malými dráty. Byl bych fakt vyděšený, kdybys byl opravdový technik. „Chci zavést vysokorychlostní připojení s malými dráty.“ Pojďme si to zinscenovat, Bob zazvoní na zvonek, zatímco vy čekáte na technika. Jděte na to. - Jsme doma, povídáme si. - Jasně. Teď jsem samozřejmě moc šťastný, se ženou… Povídám si se ženou, nevadí?

Jak to mám vědět? Jsem před barákem! Ding dong. Rob Brydon je v koutě, už mu zase hrabe. Už brzo budeš doma, Robe! - Ding dong! - Jo. - Někdo je asi u dveří. - Mám tam jít? - Jo, proč by ne? Jo. Vydrž. - Zdravím.

- Volal jsem před chvílí. Klepal, ale nikdo neodpověděl. Přišel jsem vám spravit připojení, prý s ním máte nějaký problém. Jo, mám s ním problém. Pojďte prosím dál. Můžete mi ukázat centrální jednotku, která napájí vaše zařízení? A já se na to vrhnu. - Jen do toho. Je támhle pod televizí. - Dobrá. Teď si sundám kalhoty. Proč? Protože to při opravách dělám. - Představíš mě?

- Jo, promiň. No jo. Zas si je nasadím. - Moje žena Alice. - Zdravím. Jak se daří? - Zdravím. - Jak jste říkal, že se jmenujete? - Neříkal, je to proti firemním pravidlům. Kouknul jsem na ni a jsem nad míru spokojen. Vždyť jste nic neudělal, jen na mě zíráte. Musíte jít támhle a pohrát si s ní. Nevíte, co jsem dělal, když jsem neměl kalhoty. - Kolik bude stát oprava?

- Oprava tohohle? Jo. Na opravu tohohle bude potřeba úplně nový systém. - Je to hotová katastrofa! - O jaké částce mluvíme? - 2000 liber! 2000 liber za opravu připojení? Jo, ale s tím novým systémem vycucnu internet přímo ze vzduchu. Jako že byste mi prokázal laskavost? Co si o tom myslíte? Je to skutečně Leeho hrnek?

- No, ne. - Ne. Jste si jistí? Klidně řeknu, že ne. Můžeme projet další kolečko, ale nakonec stejně řekneme to samé. Lee, byla to pravda? Je to tvůj hrnek, nebo to byla lež? Byla to… lež. Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bože to byl úžasný díl! Ty kalhoty skvěle vymyslel :D. Moc děkuji za překlad :-)

50

Odpovědět

Tak dneska jsem se výsostně bavil, super! :D

121

Odpovědět

Můžete prosím udělat tag na "Bob Mortimer" ?

131

Odpovědět

Hotovo :) Mezi tagy u videí se to projeví zřejmě až po nějaké době, url je kdyžtak Bob Mortimer. Pokud víte, že u toho tagu nějaké video s Bobem chybí, tak to klidně napište do komentářů. Rovnou jsem založila tag i pro Claudiu Winkleman a Grega Daviese, kteří tady taky mají úspěch :)

50

Odpovědět

Bob Mortimer zabiják jako vždycky:D:D

281