Je Owen učitel jógy, učitel žonglování, nebo stavbař?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
97 %
78. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:312
Počet zobrazení:11 856

Dnes nás čeká další kolo hry Tajemný host. Ke komu patří Owen?

Poznámka: Richard & Judy je britská televizní talk show.

Přepis titulků

Další kolo se nazývá "Tajemný host". Přivedeme v něm někoho, kdo se zná s jedním členem týmu. A všichni v Leeho týmu budou tvrdit, že se s ním znají právě oni. A na Davidovi a jeho týmu bude, aby poznal, kdo z nich říká pravdu. Přivítejte prosím dnešního speciálního hosta, Owena. Takže... Mirando Hart, odkud znáš Owena? Tohle je Owen, zakázal mi chodit na jeho hodiny jógy, protože jsem se nemohla přestat smát.

Dobře, Lee? Tohle je Owen, je to profesionální žonglér a učí mě žonglovat. Ne. A Clive, odkud znáš Owena? Je to můj stavbař, pracoval na mé střeše a propadl jí, když jsem koukal na televizi.

Můj bože. Davide, kde chceš začít? Dobře, Clive, co dávali v televizi? Co dávali? Stydím se, ale Richarda & Judy. Je to trapný, běželo to za dne. Owena už znám docela dlouho, udělal pro mě hodně práce. Občas si dělal srandu z toho, že jsem doma. Vysvětloval jsem mu, že pracuju. Televize byla puštěná a říkal jsem mu: "Něco zjišťuju." Když propadl střechou, tak jsi zařval: "Zrovna budou dávat vzdělávací pořad!"

Co dělal na tvé střeše? Má střecha je příšerná. Pořád mám stavbaře na střeše, včetně Owena. Nejdříve jeho otce... Ten jí propadl. Ne, ne. Jeho otec i otec jeho otce. Tahal za olovo nebo zinek, které tvoří okap, stál na deskách, ale bohužel udělal díru, jeho nohy prošly skrz a nakonec spadl celý strop.

Dobře, Lee. Ano? Chceš se naučit víc čísel do showbyznysu? Správně. Proč ses rozhodl pro žonglování? Můj čtyřletý syn byl na dětské oslavě a řekl: "Viděl jsem žongléra, kéž bys taky uměl žonglovat, tati."

Podíval jsem se do očí toho mladého hocha... Řekl jsem mu: "Synu..." Řekl jsem: "Synu, jestli chceš vidět svého tatínka žonglovat..." Kolik už jsi měl lekcí? Koukám na Roba a vidím, že má v ruce míčky, takže... Děkuju. Tu chytím já.

Čtyři? Tak na co jsem se učil se sedmi kuželkami? Proč nemůžu použít je, Robe? Měl jsem dvě lekce. Neměl by Owen žonglovat? On? Vždyť je to stavbař! Měl jsem jen dvě lekce, takže se učím základy. Navíc házím jen se dvěma, třetí je v ruce. Tady to máme. Není to dobrej učitel.

Z toho jsme nezjistili nic. Kdyby Lee uměl žonglovat, tak by nežongloval tak dobře, jak umí. Máš pravdu. Tak co příběh Mirandy? Co bylo tak vtipnýho na józe? Do našich lekcí se přidal pár, byli zrovna zasnoubení a chtěli si před svatbou vytvarovat těla. A byli velmi vážní.

A tím to začalo, rozesmávali mě. Co dělali? Nejprve tím, že při pozicích se dívali velmi vážně tomu druhému do očí. A to mi přišlo vtipné. A potom jsme dělali pozdrav slunci, nevím, jestli znáš jógu. A Owen řekl, ať začneme s pozicí psa hlavou dolů, což je vždycky vtipný. A ta holka... udělala ten nejhlasitější prd.

Což bych asi zvládla, ale její snoubenec řekl velmi vážně: "To byl závan." Já vím. Dobře, potřebujeme odpověď od týmu Davida. Je Owen Mirandin bývalý učitel jógy, Leeho učitel žonglování, nebo Clivův zraněný stavbař? Nevěřím, že Lee by si vzal lekce žonglování, aby se mohl synovi podívat do očí. Naprosto věřím Clivově střeše.

Existuje hodně mužských učitelů jógy? Je to spíš ženská práce, ne? To jsi poprvé mimo sever? "Existují tací? Připadají mi jako homosexuálové. Smím-li to tak říct." To mi vždycky říkáš, když jsem v tomhle pořadu, ale ty jsi ze severu. Myslel jsem si, že jsem ze severu, dokud jsem nepoznal tebe.

Dobře, potřebuju vaši odpověď. Tipneme Cliva? Jo. Myslíte si, že to je Clivův stavbař. Owene, můžeš nám říct, ke komu patříš? Ve skutečnosti jsem profesionální žonglér a učím Leeho. Oblbnul jsem tě, Mitchelle, koukej na tohle. Tady máš další tríček. A velkolepej závěr.

Koukej na to. A ten příběh s dítětem... Můj syn fakt šel na oslavu, přišel a řekl: "Viděl jsem žongléra, kéž bys taky uměl žonglovat, tati." Takovej jsem chlap, holky. Pokud nějaká chce... To jsem podělal. Když tohle člověk slyší, přijde mu o to divnější, že si ho odvedla sociálka.

Ano, Owen učí Leeho žonglovat. Děkujeme. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Smí se v této části, nebo celém pořadu lhát?
Lee totiž řekl, že měl jen 2 lekce, tak nevím jestli se tohle dokázal naučit tak rychle, nebo je to tak snadné.
Já s tím měl vždycky problémy...

62

Odpovědět

Nebo nemají pevně stanovené definice.

80

Odpovědět

Ne, pokud mluvíš pravdu, tak by všechno, co říkáš, měla být pravda (samozřejmě se nepočítá, když jen prohodíš nějaký vtip).

Pod videem píšou, že i z toho, jak Lee předstíral, že žonglovat neumí, bylo vidět, že se to musel někdy učit, protože si přehazoval sice jen dva míčky, ale rychle a s třetím v jedné z rukou – a ani nezaváhal a neupustil je, což by většina lidí nedala.
Prý dvě lekce s dobrým učitelem by tě měly naučit pohodlně žonglovat se třemi míčky.

81

Odpovědět

A kde vidíš problém?

Nikde se nezmiňoval, jak dlouho ty lekce trvaly a kolik jich bude následovat. Prostě jen řekl, že dvě lekce má za sebou ...

51

Odpovědět

K tomu ani dvě lekce nepotřebuješ, beru to z vlastní zkušenosti, kdy sem si házel a během pár hodin jsem si tu schopnost vytvořil. Pokud na to bral lekce a ještě si pár minut denně házel někde když měl dlouhou chvíli, je to v pohodě na tyhle tři míčky.

40

Odpovědět

Lee je prostě borec:-)..

331

Odpovědět

Mě hned přišlo divné, že hned jak začal mluvit o žonglování, tak dostal míčky, zvlášť když ti, co lžou, musí improvizovat na místě. Ale Lee to zahrál bravurně.

111

Odpovědět

Taky jsem si to myslel, ale je to jinak. I ti, kteří hosta neznají, dostanou příběh napsaný na kartičce, kterého se musí držet. Jen ho prostě nečtou z kartičky, ale musí si ho zapamatovat. Lee Mack forgets This is my.. guest - Would I Lie to You? tady to jde hezky vidět :)

250

Odpovědět

+XxxxXAch tak... Díky moc za informaci.

20