Lee Mack a jeho mapaWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:162
Počet zobrazení:8 134

Tajemným předmětem Leeho Macka bude mapa, na které si něco vyznačuje. U Leeho je Omid Djalili a Janet Street-Porter. U Davida Dave Gorman a Davina McCall.

Poznámka: Když David Gorman zmiňuje "Leeho kritizování někoho, kdo má béžový koberec," odkazuje na tuhle již přeloženou scénku.

Přepis titulků

Tajemný předmět. Vytáhni krabici zpod stolu. Říkáš krabici... Pardon, tubus. Tohle je má mapa Spojeného království. Vyznačil jsem na ní každou benzínku, kterou jsem kdy navštívil. Dobře. Úplně ho vidím, jak to dělá.

Jo. A tohle dělá člověk, který kritizuje druhého, že fotí béžový koberec. To jsou malé nálepky? Pardon? Jsou tam nálepky dvou barev. - Jsou tam nálepky. - Proč? Oranžové. Tyhle jsou ty oranžové. Ano.

- A taky mám modré. - Ale proč? Proč? Abych mohl rozlišit dva typy benzínek. Proč? - Řeknu ti to. - No dělej. Dej mi chvilku. Někdy Lee chce dokončit svou větu, někdy ne. Jsou to dvě odlišné benzínky. Oranžovou používám, když jedu na sever, a modrou, když jedu na jih.

A když jedu na západ, tak také používám modrou, když na východ, tak oranžovou. Jezdíš mnohem víc na sever než na jih nebo západ. Jak ses dostal zpět sem? Je to nastejno, když je spočítáš. Vypadá to, že je tam mnohem víc oranžových. Tamta ve Skotsku, nahoře... Nemůžu uvěřit, že víš, kde je Skotsko.

Dobrá práce, Davide. - Blízko Inverness. - Tahle? Vyprávěj nám o tom. Tak jo. Povyprávím o tom. Šel jsem dovnitř, objednal jsem si masový piroh. A v Aberdeen je mají fakt perfektně ohřáté. Fakt mě z toho bolí ruka, pardon. - Ještě jedna otázka. - Můžeme se podívat? Zkazíte to detaily.

- Jestli se chtějí podívat, tak mohou. - Mohou? - Jo. - Jsou to stanice... Všichni jdete? - Jo. - Jo. Je tu písmeno F a hvězdička, co označují? F je fantastický a hvězdička nemá slovo, to je naprosto neuvěřitelný. Hvězdička je neuvěřitelná. Kolik let to už jako turista používáš?

Nejen jako turista, ale na všech cestách. Pamatuješ, jak jsi říkal, že je skoro stejně oranžových a modrých? Je tam 7 modrých a 33 oranžových. Přestaneš se smát, až v dalším kole řeknu: "Jsem barvoslepý." Davide, co tipuješ? Ta benzínka u Aberdeen zní divně. Přesně.

Je to hned u Aberdeen, takže jsi tam zastavil asi šest minut po odjezdu? Když je prázdná nádrž, zastavím a dočerpám. Třiatřicetkrát ze čtyřiceti k tomu dojde, když jedeš na sever. Jo, je to do kopce. Lež. Lež. Tipujete lež celkem přesvědčivě. Lee, byla to pravda, nebo lež? Je to...

lež. Ale ne. Je to lež, není Leeho... Můžu říct tomu idiotovi, který vymýšlí tyhle otázky, jakoby nebylo dost těžké, že dávám nálepky na mapu, ještě si řeknou: "Jak to udělat těžší? Čtyři budou modré, jedno F a zatracený křížek." Co s tím mám udělat?

Proč jsi nenalepil jeden doprostřed Atlantického oceánu?

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Něco takového bych spíš čekal od Davida haha

60

Odpovědět

kdo tohle vymýšlí :-D

291