Přemazala Sue Johnston vzácnou nahrávku Beatles?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:72
Počet zobrazení:4 457
Přemazala Sue Johnston vzácnou magnetofonovou nahrávku jednoho z prvních hitů Beatles? V Davidově týmu je kromě Sue ještě Jay Blades. V Leeho týmu jsou pak Bob Mortimer a Alice Levine.

Přepis titulků

Přemazala jsem nahrávku jednoho z největších hitů Beatles. - Leeho tým. - Proč jsi tu nahrávku měla? Dostala jsem ji. K poslechu. - Byla to audio nahrávka? - Magnetofonová. - Dal ti ji člen Beatles? - Jo. - Který? - Paul. Šance jedna ku čtyřem. - Která písnička to byla?

- Love Me Do. - To byl jejich první hit. - Jo. Takže dřív, než byli slavní. Byli v původní sestavě, jak je známe? Jo. Tak jo. Vypadáš vyděšeně, že toho vím o Beatles víc, než jsi čekala. Jak se s Paulem McCartneym znáte a proč ti ji dal? Na tohle nemůžeš odpovědět jen: „Jo.“ Protože jsme byli přátelé. Potkali jsme se v klubu Cavern. - Kde jsi tu nahrávku přemazala?

- U mě doma. - Myslela jsi, že je to prázdná páska? - Ne. - Věděla jsi, že přehráváš Love Me Do? - Jo. Ty blbko jedna, proč jsi to udělala? Co sis o té písni myslela? To chtěl vědět, ne? Chtěl vědět, co si o té písni myslíš, ne? Řekla jsem: „Dobrý.“ Řekl: „Máme to vydat na singlu?“ Mix Seana Conneryho a Sylvestra Stalloneho.

- Paula McCartneyho neumíš, co? - Moc dobře ne. Já že zním jako Sylvester Stallone? - Je ti líto, že jsi ji přemazala? - Jo, mohla jsem za ni dostat balík. Co myslíte? Říkala Sue pravdu? Překvapuje mě, že jsem to ještě neslyšel. Viděl jsem rozhovory s tebou i s Paulem. A nikdy neřekl: „Znáte tu ženskou z Brookside? Přemazala Love Me Do!“ Je to čím dál lepší.

Pokaždé je to o trošičku lepší. Opravdu je to lepší a lepší, nebo jen zapomínáme, jak Paul McCartney zní? Asi máš pravdu, už bychom o tom někdy slyšeli. - Tak jo, lež. - Říkáte lež. Dobře. Sue, byla to pravda, nebo lež? Byla to… PRAVDA Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář