Psí masér Bob MortimerWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
97 %
124. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:146
Počet zobrazení:7 309

Je Bob Mortimer kvalifikovaný psí masér? Je v týmu Leeho spolu s Alice Levine, u Davida jsou Jay Blades a Sue Johnston.

Poznámky:
BTEC je zkratka pro Business and Technology Education Council (Rada pro vzdělávání v oblasti obchodu a techniky) a jde o typ kvalifikace, kterou lze získat v různých odvětvích a úrovních (od vstupní úrovně až po ekvivalent postgraduálního studia)

Přepis titulků

Na řadě je Bob. Moc lidí tohle neví… Což se při téhle hře hodí. …včetně mě. Ale jsem kvalifikovaný psí masér. Davide? Dobře, tak nám řekni, jaká kvalifikace je potřeba na psí masáže. Mám BTEC.

BTEC na psí masáže? A cos musel udělat, abys ho získal? Chodil jsem na školu dalšího vzdělávání v místě bydliště. - Dělal jsem to kvůli jednomu televiznímu pořadu. - Dobře. Dělal jsem BTEC, jehož běžná délka je 9 měsíců. A zvládl jsem ho za 3 měsíce. O jaký televizní pořad šlo? Šlo o… No, nedošlo k tomu. - Nemáš jim říkat, že to není pravda.

- Ne, myslel jsem ten pořad. Myslel jsem, žes to prostě vzdal. Že řekneš: „Ale ne, nedošlo k tomu. Jen jsem musel přečíst tu kartu. Nic z toho se ale nestalo!“ Ten televizní pořad nakonec zrušili. Jak probíhá psí masáž? Pověz nám o tom. No… předně děkuju. Nejdřív… samozřejmě záleží, o jakou rasu jde.

Vlčák. Vlčák. Je tetovaný nebo obyčejný? Obyčejný. - Jestli je co? - Tetovaný. S nástupem agresivních psů vlčáci ztratili svůj vliv, nemyslíte? Ale někteří z nich teď mají tetování. Aby vypadali líp, víte? Majitelé to dělají.

Mělo to být tak prosté. Jestli to není pravda, Bobe, tak sis to teď pěkně zkomplikoval. - „Jak se masíruje pes?“ „Záleží, jestli má tetování.“ - Ale ne… Jen jsem tím chtěl ilustrovat, - že nejdřív musíte odhadnout temperament… - Každý pes je jiný. - …psa. - Jo. - Když má pes jemnou, ehm… - Duši. - …duši, měli byste, nebo spíš musíte začít na krku, na zátylku, pak postupovat kolem ramen…

Pokud je trošku podrážděný… - Trošku podrážděný. - …jako malý kousavý pudl, tak začnete u zadku, protože… Je to divný, můžete na to narazit i u koček. Že ten… Na to je určitě samostatný kurz. První věc, kterou vám řeknou v BTECu na kočičí masáže, je: „Možná si říkáte, že víte, jak zacházet s kočkou, když máte BTEC na psí masáže.“ - Když předvádíš své dovednosti…

- Ano? …kde je ten pes? Je na zemi? - Kde je? - Na masážním stole. - Je otřený. - S dírou na hlavu? Můžu k tomu jen říct, že je vážně nezdvořilé, jakým způsobem o tom mluvíte… k lidem, kteří ten BTEC dělají. Máš psa?

Nemám. Nemůže si je nechat. Zakázali mu to. Poprvé jsem ji dělal na zlatém labradorovi? Zlatém retrívrovi? Zlaté rybce? Prostě oddělíte zadní tlapky, položíte ho na bok, oddělíte jejich zadní…

Jejich… Však víte, prsty? Neznám terminologii. - Tlapky? - Jo. Proč bys ji měl znát? Vždyť… Vždyť to byl jen uspěchaný tříměsíční BTEC. Takže na znalosti typu název psí packy už nedošlo. Ty jsou pro pokročilé. A taky můžeš… Taky můžeš odvodnit jejich ekvivalent lymfatické soustavy. - Páni. - Můžeš odvodnit lymfatickou soustavu? - Jak?

- Jak? Jejich lymfatická soustava je jako naše… Lymfatická soustava je pod jejich… paží. Je to špatně, já vím. Je tohle paže? - Je to noha! - Jo, psi mají čtyři nohy. Je známé, že mají čtyři nohy a žádné paže. Kašlete na složité věci, jako jsou paže a nohy. Vraťme se k základům, k lymfatické soustavě. Takže Davide, k čemu se váš tým přikloní? Já ti nevím.

Mohla by to být pravda, ale… - Jde o to… - Ten chudák… - Myslíš, že je to pravda? - Ne, je to lež. Musí být. - Co myslíš ty? - Lež. - Myslím, že si myslíme, že je to lež. - Na základě čeho? Na základě tříměsíčního kurzu kvůli pořadu, který se nemusí realizovat. - Jo. - A navíc se zdá, že toho nevíš moc o… - …psí masáži. - Zeptej se mě na cokoliv. Myslím, že jsme se ptali dost.

Tohle je ta nejdelší konverzace o drbání psa, jakou jsem kdy vedl. - Dejme lež. - Jo, říkáme lež. Tipujete lež? Nemyslím, že jste se nad tím dostatečně zamysleli. Pardon, ale je to tak. Dobře. Bobe. Říkají, že je to lež. Byla to pravda, nebo to byla lež?

Byla to… lež. Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No, moc lhát neumí.

017

Odpovědět

Ale pobavit umí, to stačí.

261

Odpovědět

No prave ze umi... :) najdes nekolik videi kde prave stejne prehani a nakonec z toho vypadne pravda...

221

Odpovědět

+Uzivatelale keď sa nad tým zamyslíš :D ak hovorí pravdu, tak klamať nemusí, tak to nevyvracia to že mu klamanie moc nejde, ale na obranu, Bob je jeden z mojich favoritov tejto show

11

Odpovědět

Chudák Bob.

131