Sophie Ellis-Bextor a holičský failWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:33
Počet zobrazení:1 372
Ostříhala Sophie Ellis-Bextor svého syna tak příšerně, že ho uplatila, aby svému otci řekl, že se ostříhal sám? Se Sophie je v Leeho týmu ještě Loyiso Gola. S Davidem jsou v týmu Jason Manford a Briony May Williams.

Přepis titulků

Během lockdownu jsem syna ostříhala tak příšerně, že jsem mu dala 20 liber, aby svému otci řekl, že se ostříhal sám. Davidův tým. Co se ohledně toho účesu nevyvedlo? Stříhání vlasů mi vůbec nejde. Zkoušela jsem to na různých dětech a… - Doufám, že jen na vlastních. - Ano. - Jak měl vypadat?

- Chtěla jsem mu to jen zkrátit. Kdyby sis měla vybrat mezi mým, Robovým a Leeho účesem? - Jak by vypadal ten ideální? - Opatrně. Asi potřebuje víc možností. Nemáte stejné vlasy jako Ray. Má je jako surfař. A já se snažila, aby zase viděl. Surfař? Takže jako sir David. Jak na to zareagoval tvůj manžel, jeho otec? Celkem rychle se dovtípil, ale naštěstí mu to přišlo vtipné.

To je klika, protože to je docela hrůza. - Ten úplatek? - To celé. Jen si představ, že bys bral peníze za to, že lžeš. Kdo z nás by se něčeho takového dopustil? - Tak co? - Podle mě je to pravda. Jako někdo, kdo jako rodič často uplácí, mi to přijde uvěřitelné. Já tomu věřím, ale podle mě jsi nastavila moc vysokou cenu.

Měla jsi mu nabídnout čokoládu. Čokoládu děti milují, ale zároveň je velice levná. Mí rodiče mě přesvědčili, že čokoládový digestiv stojí asi 75 liber. - Tak co? - Podle mě lež. Jedna lež, jedna pravda. - Říkáme lež. - Sophie, pravda, nebo lež? Naštěstí jsem lhala.

Ano, je to lež. Sophie svého syna příšerně neostříhala. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář