Stacey Dooley a sukně u kotníkůWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:80
Počet zobrazení:5 139
Třásla se Stacey Dooley zimou tak moc, až jí z toho spadla sukně? Historku Henninga Wehna o velikonoční cibuli najdete zde. Lee má v týmu Stacey a Henninga, David Alex Jones a Rachel Paris.

Přepis titulků

Jednou jsem se tak moc třásla zimou, až mi z toho spadla sukně. - Davidův tým. - Kde jsi byla? Byla jsem u bratrance doma. Poflakovali jsme se venku, předváděli jsme se, pili jsme pivo… - Kdy to bylo? - Když mi bylo nějak 15, 16. Bavili jsme se venku v mezích slušného chování a pak se ochladilo. Takové to ochlazení, když den přechází v noc, začne být zima.

Ale já jsem pořád byla oblečená letně. Co to bylo za sukni? Minisukně. To jsi během večera zhubla? Pár kluků za náma přijelo na motocyklech. Dali jsme se s nima do řeči… Co to bylo za motocykly? Je to úžasný být tak moc Londýňan, že motorce říkáte motocykl. Ve skutečnosti jsem z Lutonu.

Máme tu chlápka z Německa, chlápka ze severu a dva lidi z Walesu a bavíme se tu o mém nářečí. Nerozumím ani slovo. Takže všichni si povídali. Já jsem zrovna kecala s klukem, co se mi líbil. Třásla jsem se zimou tak moc, až mi z toho spadla sukně. Ani jsem si toho nevšimla. Všichni se mi smáli. - Jo. - Víš… Já jsem…

Hodláš říct: „Já jsem taky kecala s klukama a pak jsem si stáhla sukni“? Kam tohle směřuje, Alex? Protože sis to rozmyslela rychle. „Tak jo, řeknu vám… Ne, neřeknu. Neřeknu vám nic.“ Když jsem měla sarong, tak jsem tancovala jen v silonkách a ani jsem si nevšimla, že se válí po zemi. Takže se to může stát. Já to znám jen s ručníkem. Cos měla pod sukní?

Co ti tam zbylo? - Měla jsem žluté bombarďáky. - Aha. - Ty s vysokým pasem. - Když říkáš žluté bombarďáky… - Jo. - Byly jen žluté, že? Ne počůrané? Jednou jsem se počůrala na střední, ale to už dost odbočuju. Jestli, a tím myslím jestli, se sem někdy vrátíš, - tak nám ten příběh pak povyprávíš. - Dobře. Nevšimla sis, že ti ta sukně spadla. Co tě na to upozornilo? Všichni se mi smáli. Byla jsem vtip… - Vtip večera.

- To láme srdce. - Podobá se to té historce s cibulí. - Tím, že to taky není pravda? Co myslíš, Davide? Vylíčila nám to věru barvitě. Podle mě ta kombinace… - Co jste pili, cider? - Tak něco. Jo. Zima, ten fit kluk… Sukně by byla to poslední, na co myslíš, tak co, že ji máš u kotníků. To mi rozhodně dává smysl. - Tipuješ pravdu.

- Za mě pravda. - Za mě lež. - Lež. Zní to věrohodně, podle mě je to pravda. Tipujete pravdu. Stacey, pravda, nebo lež? Je to… pravda! Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz Je to pravda. Stacey se tak třásla zimou, až jí z toho spadla sukně.

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář