Terry Wogan zapaluje kolegům scénáře a střílí doma z pistoleWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:174
Počet zobrazení:6 923

Dva příběhy s bohužel již zesnulým sympaťákem Terry Woganem, populárním hlasatelem zpráv. Je v týmu Davida s Robertem Webbem. Naproti Kevinu Bridgesovi a Katy Wix.

Poznámky:
Sanatogen je tonikum údajně podporující funkci mozku.
Příběh s vánočním střílením se už u nás v minulosti objevil, historka se zapalováním nám ale přišla velmi povedená, a protože samostatně na YouTube nebyla k nalezení, máte ji od nás dnes se starším a už mnohým známým bonusem.

Přepis titulků

Dnes večer je na straně Davida hlasatel, který to má v krvi. Spolu se Sanatogenem, rybím tukem a Viagrou. Terry Wogan. Jednou jsem schválně zapálil kolegům poznámky, když byli v živém vysílání. Lee. Říkal jsi kolegové, jakože se to stalo více lidem, nebo to byl jeden kolega? Dělal jsem to pravidelně.

Neřešme už tvůj milostný život, Terry. Lichotíš mi. Existuje nějaký dochovaný záznam? Z milostného života? Doufám, že ne. Ne. Záznam není, stalo se to v irském rádiu. Byl to takový můj vtípek. Když moji kolegové četli novinky nebo oznámení, tak jsem se k nim připlížil a zapálil jim poznámky.

Zespodu. Takže ty poznámky zrovna drželi? Zatímco jim mizely před očima. Novinky? Někdy novinky, někdy koncert od Beethovena. Nevybíral jsem si. Používal jsi sirky? To by šlo slyšet, ne? Ano, ale zažehl jsem sirky předtím, než jsem vstoupil do studia.

Provádím to rychle a používám bezpečnostní sirky. Nemůžeš se pohybovat moc rychle, protože by sirka zhasla. Od toho je kabát, schováš ji tam, přiblížíš se, nevidí tě, usměješ se... Obejdeš je... Jak tvé oběti reagovaly, Terry? Byl jsem na vyšší pozici a nenechal jsem si nic líbit. Když se jim to nelíbilo...

smůla. Počkat, Terry, v jakém to bylo roce? Po napoleonských válkách. Bylo mi asi 21. Dostalo se k posluchačům to zažehnutí? Ne, protože rádio nepřenáší pachy. Ne, já, dobře ty... Co tipujeme? Myslím si, že by se o tom vědělo.

- Kevin tipuje lež. - Souhlasím, vědělo by se o tom. Tipujeme lež. Tipujete lež. Terry Wogane, říkal jsi pravdu, nebo lež? PRAVDA Promiň. Ano, je to pravda, Terry schválně zapálil kolegům poznámky, když byli v živém vysílání. Aspoň se můžou tomu teď smát.

Nemůžou hýbat rukama, ale můžou se smát. Byl to vtípek. Každý rok zahajuji štědrovečerní večeři usednutím naproti paní Woganové a vystřelením z pistole se slepými náboji. Skvělé. Co myslíš, Lee? Vždycky jsem se chtěl zeptat: Je to současná paní Woganová? Ano, chudinka. Zapálil jsi ji někdy?

Jenom způsoby, o kterých pomlčím. Gentleman. Dobře, odkud máš tu pistoli? Mám zbrojní pas. Na to jsem se tě neptal. Můžeš odpovědět, na jakoukoliv otázku chceš, Terry. A nebál bych se ji použít. Používám slepé náboje, je to prostě tradice.

Jak tahle tradice vznikla? Před lety s ní začal můj otec. Proč s ní začínal? Než došlo k té nehodě. V rodinách postupně dochází k malým tradicím. U Woganů začíná zábava, když se vystřelí z pistole. Pro vnoučata to ze začátku bylo celkem děsivé, ale zvládla to.

Vědí, že když děda vystřelí z pistole, začíná velký svátek. A že mají přijít. Lee. Kevine, co si myslíš? Tipuju lež. Kevin říká lež. Katy? Přijde mi dost nebezpečné něco takového dělat v přítomnosti rodiny.

Tipuju lež. - Lež. - Tipujeme lež. Terry, pravda, nebo lež? LEŽ Díky bohu.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mistr humoru! Love it!

31

Odpovědět

Toho chlapíka bych chtěl mít za kolegu... :D

281