Ukázal ho Lee Mack šéfovi?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
97 %
106. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:188
Počet zobrazení:9 947

Všichni víme, o čem asi bude řeč. Ale je to skutečná historka, nebo další z Leeho lží?
Poznámka: Mr. Bump je kreslená postavička z knižní série Mr. Men a vypadá takhle.
Na straně Davida je Greg Davies a Konnie Huq. U Leeho je Marcus Brigstocke a Phil Tufnell.

Přepis titulků

Lee? Ano, samozřejmě. Jednou jsem musel ukázat šéfovi intimní část svého těla, abych dokázal, proč jsem musel přijít do práce pozdě. Dobře. Kterou část těla a jak to mělo dokázat, proč jsi přišel do práce pozdě? Byl to můj… No, všichni víme, o čem mluvím. Já ne.

Ne. No… Říkejme mu pan Pinďa. Musel jsi mu ho ukázat? Nemusel jsem, neřekl… Byl jsi k tomu zvolen? Neřekl: „Dokaž to, ukaž ho,“ ale viděl jsem, že mi nevěří. A já řekl: „Fakt, podívej se,“ a vytáhl jsem ho.

Tak jak k tomu… To je část, na kterou všichni čekáme, Davide. Co to dokázalo? Pan Pinďa se praštil do hlavy. O co? „O co?“ To je dobrá otázka. O strop. V podstatě jsem ležel nahý na posteli.

A myslím, že tam byl kousek skla. A nepřestávalo to krvácet. Musel jsem ho obalit papírem, a to hodně, a nebudu lhát, nakonec vypadal jako Mr. Bump. Byl modrý? Použil jsem toho hodně a řekl jsem mu pravdu: „Pardon, jdu pozdě, měl jsem nehodu.“ Popsal jsem mu ji a on udělal tohle, jakože to není pravda. Řekl jsem: „Chceš to vidět?“ A vytáhl jsem ho.

A on řekl: „Hele, Mr. Bump.“ Takže vždy, když na tebe někdo zvedne obočí, tak tvůj instinkt je vytáhnout penis? Nech toho, Gregu, nech toho. Víš, že si nemůžu pomoct. Nech toho! Donutil tě mu ho ukázat? Ne, nedonutil. Jen jsem… Ne, jen ti dal znamení.

Jde o to… Přestaň, Gregu. Nemusels ho vytahovat. Byl celkem dobře zakrytý. Byl obvázaný, takže bylo snadné ho ukázat a zachovat si důstojnost. Ve skutečnosti jsem byl celkem pyšný. Vypadal takhle. Řekl jsem: „Chceš se podívat, chlape?

Tady je. Koukni zblízka na tu krásu. Mr. Bump omdlel, zvykej si.“ Davide, co myslíš? Říkal pravdu? Rozhodni. Konnie? Kupodivu bych tomu i věřila. Jo, já taky. Je to moc šílené, než aby si to někdo vymyslel.

- Je to až moc, takže to musí být pravda. - Ano. - Tipujete pravdu? - Ano. Tipujete pravdu, dobře. Lee, pravda, nebo lež? Je to… pravda. Ano, je to pravda. Lee měl úspěšnou kariéru v šoubyznysu, zatímco jeho šéf začal brát antidepresiva a chodit na terapii.

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

V tomhle poradu fakt clovek nikdy nevi co je pravda a co lez :D

161

Odpovědět

len ti slaboduchsi

023

Odpovědět

+v m vargaTakže ty?

91

Odpovědět

Ahoj, chci se zeptat. Nebudete překládat řeč Ricky Gervaise na zlatých glóbech.

332

Odpovědět

Už včera jsem chtěl přidat tip, akorát že to video na youtube prostě nemůžu najít... Jen na twitteru.

21

Odpovědět

+TaanRicky Gervais zde bude zítra v 13:00. 🙂

291