Vyhrál David Mitchell soutěž v házení holínek?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:64
Počet zobrazení:4 522

Vyhrál David Mitchell na vesnické slavnosti tradiční soutěž v házení holínek? Lee má v týmu Scarlett Moffatt a Tomasze Schafernakera, David Big Narstieho a Prue Leith.

Poznámka: Davidovo rýpnutí do Tomasze má původ v této epizodě.

Přepis titulků

Loni na vesnické slavnosti jsem vyhrál soutěž v házení holínek a objevil se v místních novinách s titulkem Nemilosrdný vrhač. - Leeho tým. - Bylo to v tvém rodném městě? Ne. Dobře. - Přestřihl jsi stuhu? - Ne, byl jsem tam neoficiálně. Protože já bych byl zklamaný, a nemyslím to nijak zle, kdybys ty byl ta celebrita, co zahajuje moji slavnost.

Promiň. Ano. Byl bys zklamaný, protože bys tu práci chtěl pro sebe. - Jaké bylo počasí? - Je to tu. Bylo pěkně. Nebylo vyloženě nádherně, ale bylo pěkně. Jak daleko jsi to hodil? Fakt daleko. Nejsem expert na vzdálenost, ale asi… Pocitově tak asi tři kilometry.

Takže ode mě k tobě, nechci teda znít jako Chuckle Brothers, ale vzdálenost ode mě k tobě je měrná jednotka. Dobře. Chuckle Brothers už hodně dlouho nikdo nezmínil. Moderní věci nedělám. Teď už víme, že se na tenhle pořad nedíváš. - Vzdálenost mezi námi je měrná jednotka. - Dobře. Kolik Mitchell-Macků jsi hodil?

Podle mě… Byl to dobrý hod. Řekl bych tak tři, možná tři a půl Mitchell-Macků. - Pojď, dej sem pěst. Jsi silák. - Děkuji. - Co tipuješ, Tomaszi? - Podle mě je to lež. Ani moc nevím proč, ale tipuju lež. Beztak si myslíš, že holínka je dospělý sandál. Lee, souhlasíš se svým týmem? - Podle vás je to lež?

- Jo. - Dám na ně. - Tipujete lež. - Davide, pravda, nebo lež? - Je to… lež. Ano, je to lež. David nevyhrál soutěž v házení holínek.

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář