Vozil Bob Mortimer kocoura v kočárku?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:49
Počet zobrazení:1 589
Vozil Bob Mortimer několik dnů svého poraněného kocoura v dětském kočárku? V Leeho týmu je kromě Boba ještě Mel Giedroyc. V Davidově týmu jsou pak Kian Egan a Adil Ray.

Přepis titulků

Pět dní jsem vozil kocoura v kočárku, protože si vymkl tři kotníky. Davidův tým. Mám dvě klíčové otázky. Jak si vyvrtl tři kotníky? A proč bylo nezbytné, aby během zotavování se byl tak mobilní? Odpovím. Můj nejstarší syn špatně hodil pneumatiku.

Házel si s pneumatikou od auta, která toho kocoura zasáhla. Jen tak si házel s pneumatikou a ta pneumatika trefila kocoura? Jak to jeden z těch kotníků přežil? Naštěstí se právě škrábal na hlavě. - Pneumatika trefila kocoura. - Ano. A 75 % kocourových kotníků… - Říkal jsi vymknutých? - Byly pohmožděné. Měl zakázáno chodit.

Měl zakázáno chodit, ale musel cestovat? Jistě. Dali jsme ho do kočárku po nejmladším synovi. - Tam jsme ho mohli připoutat. - Připoutali jste ho do kočárku? - Jak jste ho připoutali? - Pomocí poutek. Navíc potřeboval akorát chodit na záchod. Takže jsme ho vozili ke kočičímu záchodu. - Připoutaného? - Přesně. Proč jste ho tam jen nepřenesli?

Ne, protože měl na nohou obvazy. Chtěl chodit, ale my věděli, že by mu to ublížilo. Nedařilo se vám zabránit mu v chození, ale s připoutáním do kočárku souhlasil? Ne, co se mazlíčků týče, nepotřebuješ souhlas, Davide. „S mazlíčky nepotřebuješ souhlas?“ To už nikdy neříkej. Má to problematické implikace. Jak se ten kocour jmenoval? Jmenoval se Monzn.

Boba se nikdy neptejte na jména. To se nic nedozvíme. - Monzn. - Takže Monzn? Jakože Monzun, ale bez U? Přesně tak. Monzn. Jmenoval se Monzn. Byl mourovatý. Proč Monzn? Nejmladší syn ho tak pojmenoval. Tak co, Davide?

- Co myslíš? - Lže. - Lže? - Jo. Tak to je skvělý okamžik. Všichni se shodneme. - Takže říkám lež. - Takže lež? Bobe, Monzn, pravda, nebo lež? Byla to… lež.

Překlad: Xardass www.videacesky.cz Máme jeden bod!

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nice

00

Odpovědět

SPOILER !!
Jak se zarazí, když zjistí, že mohl kecat jednodušeji! To bylo dokonalý :D :D

32