Chytil Bob Mortimer holýma rukama racka?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:50
Počet zobrazení:1 528
Bob Mortimer je muž mnoha talentů. Patří mezi ně i chytání ptáků za letu? S Leem je kromě Boba v týmu ještě Sarah Hadland. V Davidově týmu jsou Miles Jupp a Samantha Morton.

Přepis titulků

Bobe, jsi na řadě. Jednou jsem holýma rukama chytil racka za letu, protože kamarád Denis se se mnou vsadil, že to nezvládnu. Davidův tým. Jo, pravda. - Kde jste byli? - Na Redcar Beach na severovýchodě Anglie. - Co jsi dělal? - Jedl jsem hranolky. Ten pták pro ně přiletěl.

Klasická balicí hláška. „Ptáček by rád hranolku.“ V jaké ruce jsi ty hranolky držel? - Myslím, že v pravé, protože si pamatuju… - To je levá. - To je levá. - A jsi levák, nebo pravák? Pravák. - A dominantní ruka mohla chytat ptáky. - Ano. Ale nejen to. Na Redcar Beach se děje leccos.

Takže jsi ho chytil jednou rukou, nebo oběma? - Jednou rukou. - Takhle? Kdy to bylo? - Tak sedmdesát sedm, sedmdesát osm… - Let nazpět. To teda vypadáš dobře. Tehdy to začínalo. Dnes je běžné, že vám přiletí na zmrzlinu. - Ano. - Ale tehdy to bylo vzácné. Člověk mohl držet v ruce hranolku, počkat, než přiletí holub, a pak ho…

Říkáš holub? - Racek. - Racek. Sam, co myslíš? Podle mě to není pravda. - Racci jsou obří. - To jo. Obří. A v sedmdesátém sedmém… Jak velký jsi byl tehdy ty? Tak metr devadesát.

Tak nějak. Milesi, co myslíš? Podle mě je to pravda. Pokud ne, tak to zní jako film od Kena Loache. David je v nezáviděníhodné situaci. - Davide! I dneska to zvládnu. - Neříkám, že nejsi dost rychlý. Ale musíš chytit stehno velkého mořského ptáka. Stehno?

To ne. Copak mají mořští ptáci stehna? - Cože? - Jak bys tomu říkal ty? Taková ta věc, na které mají drápy. Jak nazveš to hubené nad drápy? Když to tak říkáš, tak to bude stehno. Ale není divné, že ptáci mají stehna? - Víš, jak se říká vařenému… - Kuřecí stehno! Tak co to bude? Fajn, řeknu lež. Takže říkáš… Jsi si jistý? Ne, nejsem!

Ale říkáš lež. Ano, říkám lež. Podle něj je to lež. Bobe, pravda, nebo lež? Byla to… lež. Hurá! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

konečně něco v čem lhal

22

Odpovědět

Copak? Nebyla to snad noha, za co tě v letu chytil? :)

20

Odpovědět

+BurgNejde chytit racka, prostě je to nemožný :-D

01

Odpovědět

Odpovědět

+skavennejlepší za mě je tenhle:😀
How To Catch a Seagull

00