Přidat do sledovaných sérií 0
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:103
Počet zobrazení:6 571

Demokrati ukradli prezidentu Donaldu Trumpovi volby, a pokud se nedomůže spravedlnosti u soudů, nemusí zoufat. Je to talentovaný člověk, který se ve světě neztratí. Věděli jste například, že je to fenomenální zpěvák? Co kdy dokázal Joe Biden?

Poznámky:
Video pochází z roku 2017.

Přepis titulků

Překlad: Kara www.videacesky.cz Amerika má největší talent na světě. Možnosti jsou nekonečné. Všichni tu mají šanci. Je to Amerika. Jsme zemí svobodných a domovem statečných. Můžete přijít odkudkoliv. Pokud je to váš sen a nevzdáte se, zvládnete to! Orel přistál, orel přistál. Rozumím. To vypadá na někoho důležitého.

Zajistěte místnost. Oči na jeviště, oči na jeviště. Rozumím. Přestaňte s… Přestaňte s tím falešným bučením. Dobře. Promiňte, moment, moment. - Jak se jmenujete? - Musíte se ptát? Jak asi vypadám? Jmenuji se Donald J.

Trump, je mi 70 let, považuji se rodilého Newyorčana, ale v současnosti žiji kvůli práci ve Washingtonu D.C. Kde to má ty čudlíky? Většina lidí vidí Trumpa a myslí si, že má vše. Je to úspěšný podnikatel, hvězda reality show, prezident USA, ale je mi 70 let, nebudu tu navždy. Snažím se udělat ze světa lepší místo a šířit trochu radosti. Proto jsem tu.

- Volil jsem vás dvakrát. - Volil jste mě dvakrát? Kdo je váš kameraman? Nemyslím… Poslyšte, nemyslím na soutěž. Svět je překrásná zahrada a já chci zazářit jako slunce pod reflektory. Máš na to. Ty to dokážeš. Prezident USA v Amerika má talent? Lepší už to nebude. Uděláme Amerika má talent znovu skvělou.

Bude to velké. - Myslíte si, že to vyhrajete? - Ne, nemyslím, já to vím. Počkejte. Můžu to doříct? Jsem tu, abych šířil lásku. Opravdu. Ať to stojí za to, nebo kolem vás postaví zeď a diváci za to zaplatí. Tak do toho.

Ať se daří. Doufám, že bude dobrej. A jedem. Tancujem! - Proboha. - Panebože. Tancujem! O co se snažíte? Kouzlo 24 karátů ve vzduchu. Frajer každým coulem. Bacha!

Všechno? Moment, neskončil jsem. Ještě neskončil. Tak tancuj, pojď na to. Jsi sexy? Ukaž to. Jsi divný? Neboj se toho. Nechlub se a předveď to. Tak tancuj, pojď na to.

Jsi sexy? Ukaž to. Je sobotní noc, a tak jsme tu. Když nevěříš, tak čum. Jedem! Městskej funk tě dostane! Městskej funk tě dostane! Městskej funk tě dostane! Městskej funk tě dostane! Městskej funk tě dostane! Městskej funk tě dostane! Městskej funk tě dostane! Lidičky, jestli se nedostanu do dalšího kola, je to cinklý.

Dobře, Howie. Jako upřímně, je to vtipný a řekl bych, že v dnešní době je to představení, které potřebujeme. A víte co? Diváky jste si získal. Budete ohromný. Díky, Howie. Heidi. Tohle není o tom, jestli se vám líbí, nebo nelíbí Donald Trump. Tohle je Amerika má talent a vy ho máte.

To je poprvé, co je mi Donald sympatický. Mel. Pro mě to nebyl dost dobrý zpěv. A… Ne. Můžu něco říct, Mel? Mnoho lidí říká, že jsem nejlepší zpěvák… v historii vesmíru.

Podle mě ti uniká pointa, Mel, protože tohle je, věř mi, co si všichni budou pamatovat. Souhlasím s Howiem. Tohle je přesně ta neotřelost a výstup, které tu hledáme. Miluji tě, Simone, děkuji. - Dobře, budeme hlasovat. Howie? - Rozhodně ano. Proboha. Heidi. Nevěřím, že to říkám, ale říkám ano Donaldu Trumpovi.

- Mel. - Musím říct ne. - To nevadí, lidičky. - Tohle je demokracie. - Prostě je z Austrálie. - Jsem z Anglie. Tak tedy z Anglie. Neznám všechny své země. Donalde Trumpe… Právě jste se dostal dál. Máte třikrát ano. To ne, to snad ne. Nečekal jsem, že uvidím, co jsem viděl.

Udělám Amerika má talent znovu skvělou. Tohle je první liga.

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

SUPER Mr. PREZIDENT TRUMP. PREZIDEN USA.

00

Odpovědět

Hezky připraveno.. Mel dostala pokyn, at da hned ne a tim trochu pripravila pudu.. jako vic nez jeho show me bavily reakce poroty, ale celkove super. :)

10

Odpovědět

Rozesmál lidi, tleskali mu ve stoje a jedinej suchar Mel to nepobrala. Nemusí mít Trumpa ráda, očividně ho nesnášela půlka lidí v sále když se objevil, ale získal si sympatie publika a to dost viditelně. Takže ten člověk má talent a ona se nepředvedla zrovna v nejlepším světle. Když se mi nebude líbit číslo nějakého umělce, ale všichni kolem mě budou nadšení, tak bych měl být dostatečný profík, abych toho člověka nechal postoupit. Dobře jí na konci setřel :-D

76

Odpovědět

Podlehnout okolnímu tlaku je znak profesionála? Nehledě na to, že by postoupil tak jako tak...

103

Odpovědět

+TaanNe, znakem profesionála je přece bastlit svůj názor (třeba neustále vařit své blafy, či neustále vystupovat s jedním číslem) a nijak se nepřizpůsobit svým zákazníkům, či obdivovatelům.

112

Odpovědět

+LSrovnáváš něčí postoj k člověku k jídlu? :D

42

Odpovědět

+PatronNe, srovnávám produkty: u kuchaře je to jeho jídlo, u porotce je to jeho mluvený výkon, u zpěváka je to to jeho zpívaný výkon.

17

Odpovědět

+LDiváci ani zbytek poroty nejsou její zákazníci či obdivovatelé. Ona sedí v porotě, aby hodnotila na základě jejího vlastního úsudku. Ne aby se přizpůsobovala většině.

61

Odpovědět

+TaanTak diváci nemají právo vyjádřit svůj názor s chováním porotce? Diváci jsou nadháněni do divadla, nebo před televizní obrazovky a jsou nuceni sledovat hodnocení porotců povinně....

110

Odpovědět

+LCo tu tu zase žvaníš? Čteš si ty svoje komentáře po sobě někdy? :D

53

Odpovědět

+TaanNa základě rasistického předpokladu, že blonďatý důchodce, který karikuje prezidenta, ani nemá právo vystoupit (bzučák přišel, jakmile ten důchodce vešel na jeviště).

Tedy rasismus na ruby a proti tomu se prostě MÁ protestovat. Naštěstí pro Mel B to byla její předposlední sezóna v pozici porotce.

37

Odpovědět

+TaanA zmáčknout červené tlačítko ještě před vystoupením je znak profesionála? Vždyť byla zaujatá už od začátku. Zcela neprofesionální.

30

Odpovědět

Dosť trápne od Mel, nevie filtrovať politiku od recesie a ide sa tváriť ako chrumkavá. V tej sále Trump nemal moc fanúšikov ale všetci videli, komika. Len ona zasa nejaké BLM alebo ktovie akú sračku

132

Odpovědět

Mně její reakce spíše přišla jako, že nechce nechat zesměsnovat prezidenta..

10

Odpovědět

+Nějaký nickNe, ona nemá ráda Trumpa.

00

Odpovědět

Co jsem viděla info videa ohledně zákulisí všech pěveckých a talentových soutěží, tak publikum tleská nebo bučí na základě pokynů na kartách/obrazovce a porotě do sluchátek říká režisér, jestli mají hodnotit ano nebo ne. Je to estráda a show předem připravená, proč si jinak myslíte, že tam jsou jen lidi, co mají opravdu talent, kontroverzní výstupy, kdokoliv se smutným příběhem a úplní zoufalci? Nikoho průměrného tam nepustí, to by totiž nemělo sledovanost a nejdůležitější je vyvolat emoce a drama. Takže neříkám že zrovna v tomto případě bylo hodnocení porotkyně předem dané, ale být to tak může.

11

Odpovědět

+hAnkoTos četla kde? Když tam přišel "Trump", taky bych symbolocky bučel. A ty castingy probíhaj několik dnů ne? Tak je jasný, že do výslednýho dvouhodinovýho střihu nedají nějaký průměrný lidí, ale highlighty večera. To je úplně normální.

00