V dalším dílu se setkáme s posledním pacientem doktorky Kesslerové, mladým lykantropem (vlkodlakem) Lincem, kterému byla terapie nařízena soudně poté, co v baru brutálně napadl čtyři muže.
Tato hádanka býva označována za nejtěžší logický problém všech dob. Zvládnete přijít na správné řešení? Podělte se s námi v komentářích o své (ne)úspěchy. Problém můžete najít do detailu rozepsaný zde (anglicky). PRAVIDLA: 1. Můžete se zeptat na tři otázky na ano/ne. 2. Na každou otázku vám mimozemšťani odpoví buď Ozo, nebo Ulu. Jedno z těchto slov znamená Ano a jedno Ne, ale vy nevíte, které je které. 3. Tee mluví vždy pravdu, Eff vždy lže a Arr odpovídá náhodně. 4. Každou otázku můžete položit jen jednomu mimozemšťanovi. 5. Můžete se jednoho mimozemšťana zeptat na více otázek. 6. Otázky můžete vymýšlet postupně, nemusíte je mít předem připravené. Poznámka: Cílem je zjistit identitu jednotlivých mimozemšťanů (zjistit, kdo je kdo), abyste jim mohli správně dát jejich artefakty, a získali tak jejich pomoc při opravě lodi.
Je tu druhý díl a druhá pacientka, Clara, dívka z bohaté rodiny, která je nakažena virem živých mrtvých a postupně se proměňuje v zombii. Její bodyguard ji má v případě dokončení proměny zastřelit.
V prvním díle kanadského webseriálu se seznámíme s doktorkou Kesslerovou (Torri Higginson) a její první pacientkou, záhadnou Tamar, která má neuvěřitelné, možná až neomezené, ale pro mnohé velice děsivé schopnosti.
Již od této neděle se u nás na webu můžete setkávat v novém kanadském webseriálu s psycholožkou doktorkou Kesslerovou a jejími třemi pacienty. Tamar, ženou s netušenými schopnostmi, které děsí i ji samotnou. Clarou, dívkou, která je ve třetím stádiu přeměny v zombie. A Lincem, lykantropem, který je na terapii poslán soudem kvůli napadení. V hlavní roli možná poznáte Torri Higginson, doktorku Weirovou ze seriálu Stargate: Atlantis. Nový díl seriálu Inhuman Condition u nás najdete vždy ve středu a v neděli ve 20:00.
Mortal Kombat: Boj na život a na smrt. Kdo by zapomněl na epickou úvodní hudbu a skvělý příběh podle videohry (skvělý alespoň podle standardů mého desetiletého já, které tento film vidělo poprvé). Taky máte pro tuhle béčkovou zábavu slabost? (Samozřejmě jen verzi s dabingem z roku 1999, ty ostatní se nedají poslouchat!) A co si o tom všem myslí hlas Upřímných trailerů?