Epizoda 13Inhuman Condition (S01E13)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 11
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:45
Počet zobrazení:3 488

Linc přemýšlí nad svou situací a Will chce možná víc.

Přepis titulků

Vyrostl jsem s mámou v New Yorku. V budově, které idioti říkali Vlčí věž. - Znáte ji? - Jo. Je to jedna z velmi špatně udržovaných budov s přemrštěným nájmem, která byla pro lykanské rodiny zpřístupněna po říjnu 95. Byl jsem tam, bylo mi deset, bez přátel, bez školy, bez úkolů. To bylo upřímně řečeno naposledy, kdy jsem byl opravdu šťastný.

Pak máma umřela. - A já vyrostl. - 18 let? To je dlouhá doba na to být nešťastný. Vztek je mým poznávacím znakem. Pomáhá. Měl jsem Keitha, který umřel, teď Claru, která umírá. Vidíte tu patálii? Vidím.

Možná jen nechci zemřít sám. To nikdo z nás. Panebože, to bylo super. Zatímco ty jsi byla v manželství se ženou, já jsem piloval své schopnosti díky sérii monogamních vztahů. Takže nám nemůže být napořád 22 let? Ať se snažíme, jak chceme. Na co myslíš?

Vlastně na Linca. To není zrovna to, co chce chlap slyšet po... Hlupáčku. Ne, jenom... Myslím, že se mění. Když se mi podaří změnit jeho směr, tak ho možná zachráním. Určitě za to stojí?

On existuje někdo, kdo by za to nestál? Ne. Myslím... Myslím, že pod vším tím vztekem je opravdu dobrý člověk. Víš, že si s tebou ten kluk hraje, ne? Jen doufám, že to s ním umíš hrát. Nemyslím, že by... Dobře, ano, realisticky si se mnou jen hraje. Ale chci věřit, že se k němu můžu dostat.

Chce lidem ubližovat, Michelle. A když dostane šanci, tobě ublíží taky. Umím v lidech docela dobře číst, je to moje práce. A mou prací je takové zmetky zavírat. Ne, tvou prací je říkat lidem na party, aby si ztišili hudbu. A uklidnit rodinné hádky. To od tebe není hezké. Počkej.

Říkáš, že bychom byli pořád svoji, kdybych byl detektiv? Možná kdybys byl typ člověka, který chce být detektivem. A přesto jsme tady. To ano. Jsem tady. V přítomnosti. Nejsem jen s tebou, Wille. Poprvé za dlouhou dobu.

Měsíce poté, co Rachel odešla, jsem se cítila, jako bych mizela. A co se změnilo? Clara. Opět něco, co jsem úplně nechtěl slyšet. Ona mě přiměla chtít znovu bojovat. Bojovat za ni a za sebe. A teď ty věci s Lincem... Myslím, že díky tomu budu moci Claru zachránit.

Můj život je nebezpečný. Musela jsem se tomu všemu postavit. A jsem díky tomu všemu lepší ve své práci. Tak to akorát neříkej Rachel. Rachel je v New Havenu. A může si tam zůstat. Páni, drápky! Super! Super!

Myslím, že potřebuješ... někoho, kdo ví, jak tě uvolnit. A já potřebuju někoho, kdo mi umí nakopat zadek. Jestli chceš, aby to takhle zůstalo, tak mi to nevadí, v pohodě. Ale jestli chceš víc... Jsem připravený. A jsem tady.

Tentokrát jsem tady. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

první !

19

Odpovědět

Ty musíš mať veľmi smutný život.

61

Odpovědět

Ségra neser ty slušný lidi tady,

40