10 tajných organizací

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:461
Počet zobrazení:6 924

Je tu další video ze série alltime10's, ve kterém se podíváme na zoubek tajným organizacím, které ovšem asi zase tak tajné nejsou, když o nich mohlo vzniknout toto video.

Přepis titulků

10 tajných organizací Číslo 10 Katolická skupina s mocnými náboženskými i politickými konexemi. Odmítla zveřejnit seznam svých 85 000 členů. Číslo 9 Mystické hnutí založené na duchovní filosofii Thelema. Je silně spojené s okultismem. Číslo 8 Templářští rytíři Křesťanský vojenský řád zničený kvůli svým tajným rituálům.

Střelec z Utoyi, Anders Behring Breivik, se prohlašuje za jejího člena. Číslo 7 Skupina za nadřazenost bílých známá kvůli extrémnímu násilí. Říká se, že na vrcholu moci měla čtyři miliony členů. Číslo 6 Tajná sicilská středověká sekta, která bojovala za chudé.

Její existence je sporná, ale moderní mafie tvrdí, že v ní má kořeny. Číslo 5 Americká organizace založená prezidentem Trumanem k prozkoumání lodi z Roswellu. FBI prohlásila dokumenty spojené s MJ-12 za podvrh. Číslo 4 Svobodní zednáři V historii zastávali politické pozice a má se za to, že ovládají právní systém. Šest milionů členů po celém světě.

Číslo 3 Společnost Thule Německá okultní společnost silně spojená s nacismem. Hans Frank, Rudolf Hess a Alfred Rosenberg navštěvovali její setkání. Číslo 2 Řád Illuminátů Konspirátoři věří, že tato bavorská sekta z 18. století stále existuje. Snaží se ovládnout veřejné mínění, světové vůdce a ekonomiku.

Číslo 1 Skupina Bilderberg Výroční setkání světové politické a finanční elity. Odehrává se za zavřenými dveřmi. Někdo věří, že se zde domlouvá budoucnost světa. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (49)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Najhoršie, že niektoré organizácie to ani netaja, že existujú. Buď už stratili kontakt s realitou a myslia si, že môžu všetko alebo vedia, že už je neskoro ich zastavaiť.

196

Odpovědět

Nebýt Dana Browna, tak znám sotva jednu.

193

Odpovědět

Ty nejtajnější spolky nikdy neobjevíme, a nikdy se o nich nebudou moc točit videa;)

199

Odpovědět

Z casti s tebou suhlasim. O tom najhorsom sa pisat nebude. Vie sa o nom, len sa o nom nepise. Uz su tak rozlezeni tyto ludia, ze uz nema zmysel sa voci tej nakaze branit. Nikto s tym nic neurobi.
(schvalne som napisal len cast myslienky, nemienim tu nikomu vnucovat svoj nazor)

196

Odpovědět

ovšem každa lež jednou vyjde najevo

190

Odpovědět

A já mám naprosto úžasnou teorii o tom, že se nic neděje a dáváme tomu zbytečný důraz proto, že je tam připsáno "TAJNÉ" organizace. Na světě je milion organizací, mnoho znich neznámých, ty "tajné" mají jen privilegium v tom, že se dostaly nejdál, a něco ovlivňily...kdyby tam bylo napsáno jenom "Zajimavé organizace" nikdo by nic neřešil, moc to řešíte....většinou pokud se na něco zákládá moc velký důraz, nic tajemného se neděje:)

199

Odpovědět

Myslim ze "tajny organizace" jsou uz sami sobe zbytecny. Kdyz se podivate na svet, politiku a vlady vlivnejch zemi, je jasny ze urcity korporace ovladaji vlady, ktery ovladaji zeme. V dnesni dobe uz neciti potrebu se ukryvat, dokud nenastanou vetsi revoluce. Samozrejme nemluvim o nasilnych revolucich v muslimskych zemich proti diktatorstvi. Mluvim o nenasilnych revoulucich pres demokraticky volby proti establishmentu a korupci. Je to ale bohuzel dlouha a trnita cesta.

193

Odpovědět

Co mají všichni proti vládě korporací? Podle mě je to daleko lepší a efektivnější systém než naše západní populistická demokracie, kde vyhrává ten, kdo více dokáže oblbnout voliče a kdo naslibuje více nesmyslných nerealistických slibů. Díky tomu vládnou lháři a podvodníci místo odborníků.
U korporatokracie máš aspoň jistotu, že vládnou lidé, kteří jsou inteligentní, opravdu umí a ve svém životě už něco dokázali.
Podívej se do Asie, kde mají korporace významný podíl na vládnutí. Není to nic tajného a skrytého, kde by musely korporace manipulovat s politiky pomocí úplatků, ale je to běžný oficiální systém vládnutí.
Zatím co západ je na pokraji zhroucení, tak Asii se daří. Země s korporatokratickými prvky v legislativní moci (vláda) jako je Jížní Korea, Hong Kong, Japonsko, Tchaiwan, Singapur ale nově i Čína či Indonésie jsou moderní vyspělé fungující země. Dokonce v HongKongu je to až tak daleko, že polovinu vlády jmenují přímo korporace a podnikatelská sdružení a druhá polovina vlády vzejde z voleb. Podobný model začíná pomalu přebírat i Čína.

1814

Odpovědět

+shalNa korporáciach nieje absolútne nič zlé... Existuje mnoho priam krásnych korporácii.... DARPA-armádna - vytvorila plnú p***l perfektných vecí
SPACEX- Započal druhé preteky o vesmír ... VIRGIN.. takisto... GOOGLE.... atď.
Takže nieje to problém korporácii, ale problém vládnej KORUPCIE... Vid. Tabakový priemysel ( 245 miliard USD na pokuty ... pokračovali ďalej ) ... FED ( Protiústavna organizácia...Farmaceutici ( nariadenie WHO vyhlásiť pandemiu )
atď...Pletieš do toho ekonomiku... S tým to nemá nič spoločné... Demokracia a kapitalizmus sú výborné systémy, avšak nie keď sú skorumpované... Vtedy nepomôže žiadny systém... Ani fašizmus, totalizmus, komunizmus, mamvpičizmus ani svätý boh...

182

Odpovědět

+shal+ skorupované systémy sú vo svojej podstate fašistické ...
Ja vlastniť tabak, farmu, fed, tak robím to isté, pretože mi ide o prachy... vôbec to nepopieram... taký je biznis...a tak to má byť... Tiež by som vysolil 300miliard na úplatky, aby som mohol pokračovať v biznise... Skutočný parchanti sú politici... Všetci sú skorumpovaný a na oko zastupujú občanov... Lenže nezastupujú... to je ten problém... korupcia... A korupcia tvorí všetok bordel v tomto svete... Zdravý voľný trh a súťaž sú absolútne naporiadku... Kapitalizmus je excelentný systém...

183

Odpovědět

+shalNemuzes rict "na korporacich neni nic zle". To je jako rict "na nabozenstvich neni nic spatne, protoze buddhismus nikomu neublizuje a je to nabozenstvi" zatimco muslimove vrazdi nezverce

192

Odpovědět

Oh,je mi jasný ,že když se řekne konspirace tak je to za něco co vlastně určitě neexistuje,hele vy nevěřící tomášové,zkuste si napsat illuminati pozpátku (itanimulli) a dát tam .net (itanimulli.net) A hele na jakou stránku vás to přesměruje ;) Je toho víc,jenže lidi prostě nechcou věřit,už je asi pozdě .

1814

Odpovědět

Tak to já ti povim ještě něco zajímavějšího, zkus si napsat svůj nick pozpátku (soahcdeennem) a dát tam .tk (soahcdeennem.tk) ;-) Jo, může toho být víc, pro ty co chcou věřit můžeme objednat i placenou doménu, nikdy není pozdě.

182

Odpovědět

Konšpiračná teória :)
Už len to slovné spojenie vzbudzuje nedôveru.
Mnoho mnoho kecov, ktoré sa prezentujú ako výjavy konšpiračných teórii sú nezmysli.
Konšpirácia ( sprisahanie ) voči väčinovej populácii však nieje teória. Je to fakt. Fór je, že sa to nenazíva konšpiračná teória, ale lobizmus a korupcia.
Je fakt, že sme otroci. Takisto, že panuje v radách oligarchie snaha, udržať populáciu na nižšiom počte... Takisto, že cieľ farmaceutických spoločností je primárne predávať lieky a nie liečiť ( samozrejme značná časť slúži pre liečenie ) .... Atď.... Všetky tieto sprisahania voči národom sú reálne a niesú to teórie...Množstvo konšpiračných teórii sú nezmysli. Avšak tie najpodstatnejšie základy konšpiračných "teórii" sú založené nie na teorii, ale na odhalení podvodov.... Americká centrálna banka, Tabakové spoločnosti, farmaceuticé spoločnosť, energetické koncerny atď...Všetky podvody je možné dohľadať na wikipedii a niesú to teorie, ale verejne dokázané podvody, ktoré neboli nikdy riadne vyšetrené... Spoločnosti vždy zaplatili stámiliardové pokuty a tým problém hasol a pokračovalo sa vždy ďalej...
Smutné však je, že drvivá väčšina tzv. konšpiračných teoretikov, nemá absolútne prehľad o reálnych záležitostiach, ale naopak, vytvárajú ďalší mix rôznych hlúpych teórii, ktoré majú so skutočným sprisahaním len málo spoločného....
Napr. Tabakové spoločnosti nemajú v úmysle zabíjať ľudí a znižovať plodnosť a neviem aké rôzne keci. Ich cieľom je LEN PREDAJ. Všetko ostatné sú keci...
Ohľadom konšpiračných teorii sa vytvorili tábory. V jednom tábore sú ľudia, ktorý príliš špekulujú a vnímajú správy o sprisahaní ako jasné fakty ( aj ked sú to nezmysli ) ... V druhom tábore sú ľudia, ktorý vedia o týchto teoriach a bezmyšlienkovite ich odmietajú... V treťom tábore sú ľudia, ktorý vedia o rôznych sprisahaniach voči národom za cieľom zisku a sú si vedomí kompletného mechanizmu fungovania týchto aktivít, nie na základe dohadov, ale na základe oficiálne doložitelných faktov...
Je v tom bordel ....

183

Odpovědět

Podle mě tady znamená slovo (tajný) to že se do těch organizací jen tak nikdo nedostane a proto jsou tajné jejich aktivity

180

Odpovědět

Konspirační teorie mají se skutečností společného asi tolik co Hvězdné Války. Je to prostě zábava. Nic víc.

1826

Odpovědět

na každém šprochu pravdy trochu

199

Odpovědět

+Skarjsem nejbohatsi clovek sveta, umim vestit budoucnost, a za mlada jsem zalozil iluminati.... podle tveho komentare soudim ze aspon neco jsem trefit musel

1834

Odpovědět

+SkarPravda na tom je. Třeba taková, že podobné spolky někdy existovaly. A tím to končí.

187

Odpovědět

+Skarjj z toho všeho ses trefil v tom že jseš člověk...dobře jsem tě setřel :D

180

Odpovědět

Není to úplně tak jednoduché. Pojem "Konspirační teorie" je již bohužel tak zprofanovaný, že původní význam se úplně vytratil. Zkuste si někde najít odborný výklad. V podstatě jde o teorii spiknutí, tedy domněnka, že existuje na pozadí nějaké události jistý zájem někoho k dosažení něčeho. Domněnku lze potvrdit nebo vyvrátit. Jde o hledání faktů, souvislostí nebo dokonce důkazů k prokázání spiknutí. Regulérní kladení otázek.
Toto vše lze uplatnit i na tajné organizace popsané v tomto videu.

182

Odpovědět

Nejvtipnější na tom stejně je, že někdo tomu opravdu věří :D

Templáři už neexistujou skoro 700 let, po té co je vyvraždil francouzský král, který jim dlužil peníze.
Ilumínáti už neexistujou 200 let a byli to osvícení myslitelé a vědci.
Svobodní zednáři nejsou tajní, ale jenom neveřejní. mají 23 lóží v ČR a svoje internetové stránky (fakt tajné ,co? :D) - jejich členové jsou profesoři, umělci a vědci.
Bilderberg není žádná tajná organizace, ale neveřejné diskuzní fórum.
Ku Klux Klan není tajný a je to umírající organizace před rozpadem s pár stovkama členů.
Thule neexistuje od roku 1945

Důležité je tobu dát akčn stříh a napínavou hudbu. Pak vypadá tajemně i Kačer Donald.

1839

Odpovědět

Evidentně se jim povedlo, aby si tomu všemu věřil. Takže úspěch.

1837

Odpovědět

Nejak jim tu chybi Assassini.

188

Odpovědět

Toľko organizácii a ja v žiadnej niesom :(

183

Odpovědět

Forever alone :/

186

Odpovědět

Ale najlepsie je to ze slobodomurari a verim ze aj Bilderberg sa spovedaju prave iluminatom. Slobodomurari su v podstate iluminati je to dokazane aj z minulosti, treba si to vygooglit.

189

Odpovědět

Ano ano, všechny konspirační důkazy je vždy potřeba vygooglit. :-D

184

Odpovědět

+makemakepro zasmání a zamyšlení nad tímhle doporučuju http://www.humanart.cz/literatura-75467-konspiracni-teorii-prosim-.html :)

184

Odpovědět

Uuuu tak video nic moc, ovšem ty komentáře... Tady se člověk pobaví, fakt že jo. Bum486 to rozřízl od hlavy až k patě :D

188

Odpovědět

Jenom aby bylo jasno. Netvrdím, že mele páté přes deváté, ale buďto jde o zcela známá fakta (peníze, média (částečně)... ) a nebo úplně nepodložené domněnky (ten zbytek)

181

Odpovědět

Nějakou dobu jsem se snažil zjistit více informací o těchto skupinách. Postupem času, kdy jsem po internetu pátral, jsem narazil na zdrcující informace. Po nějakém čase mého průzkumu se ukázalo, že opravdu vědění, tak jak nám jej předkládají média, to co se učí ve školách a informace z běžných zdrojů (noviny, encyklopedie atp.), nejsou až tak úplně pravdivá. Je nám důsledně předkládáno to, čemu máme věřit. Ze začátku jsem to odmítal přijmout. Až tak se můj názor na svět lišil se skutečností, kdy se společnost uměle udržuje ve strachu, kdy bohatí bohatnou a chudí chudnou. Je děsivé, kam až to zašlo. Všechny veřejnoprávní zpravodajské televize neukazují pravdu. Jsme pod neustálým tlakem lživých informací, které nás pomalu, ale jistě spoutávají do jednoho nepřemýšlejícího tupého davu. Historie je upravována tak, aby bylo jasně vidět, že dnešní "demokracie" je opravdu to nej co nás kdy mohlo potkat. Strašně špatně se tomu věří a ještě hůře se dá přesvědčit většinová populace, systémem již spoutaná a ochotná jej bránit. Proto je nejlepší, když si to zkusí každý sám. Pátrejte a pochopíte. Upozorňuji, že se celý tzv Nový světový řád dotýká nejen politiky, jak bývá často předkládáno, ale zasahuje do všech odvětví novodobé kultury (náznaky v hudbě, filmu atp), a samozřejmě i financí (bankovní sektor především, kdy dnešní peníze vlastně ani nemají hodnotu). Díky za trpělivost při čtení. :))

1829

Odpovědět

Já jsem myslel, že je to po celé dějiny lidstva. Středověk - kněz kázající cokoliv, lidé ani neuměli číst, Komunismus, Nacismus, atd atd... Všechno je jenom o tom vnutit společnosti myšlenku, že to kde žijí, je pro ně uspokojující. Tak se přece musí chovat každá forma uskupení, která chce přežít. Popravdě, když udělám například návrh domu a strávím nad ním určitý čas, taky ho budu lidem nutit, aby mně ho zaplatili a měl se dobře. To není nic ze záhrobí, to je prostě lidská podstata, nebo jak to mám říct. Každý má možnost volby odejít ze společnosti někam do přírody a začít jak uzná za vhodné, když se mu to nelíbí.

182

Odpovědět

+Nohal77Keby to bolo také ľahké. Dnes sa štáty vyhlasujú za majiteľov prírody, ktorú akurát drancujú, človek musí platiť dane, aj keď od štátu nič nežiada. Z civilizácie už dnes proste niet úniku, je to ako Matrix a kým si nenájdeme novú planétu, môžme s tým, bohužiaľ, len žiť.

188
Další