Ježíšův tanecEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 21
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:400
Počet zobrazení:3 477

Dnes uvidíte, co jsou lidé schopni udělat za trochu piva, čeká vás zvláštní dvojsmysl v pořadu Chcete být milionářem (tentokrát jsem měl s překladem co dělat, tak doufám, že slečny prominou) a to nejlepší na konec, křesťanský rap.

Přepis titulků

Jak je, vy zmr... ...zlinoví přátelé? Všichni zbožňujem pivo, ne? Ale musíte si ho koupit. Nemůžete jen tak naběhnout do obchodu, jedno čapnout a zdrhnout, jako to udělali tihle idioti. Nechci znít jako váš děda, ale... Vytáhni si kalhoty, kámo. Kvůli nim jsi podělal tuhle loupež. Počkat.

Přetočte to. Tohle je nejlepší část, to pivo totiž stojí tak 15 dolarů. Kámo, ty riskuješ vězení kvůli patnáctidolarovýmu pivu? Korejský majitel samozřejmě přijde a křičí: "Rychle kup za cistapade." Ve skutečnosti nevím, jestli je majitel Korejec. Jen hrozné rád říkám: "Rychle kup za cistapade." Líbí se mi, že během útěku ten řidič dodržuje dopravní předpisy. Pouští ostatní auta a má zapnutý blinkr.

To si jako říká: "Se*u na to, vole. Přece nedostanu pokutu." Opravdu jsem se u toho nasmál. Jsem rád, že to kamera zaznamenala a ukázala nám tak, jak chytří ti kluci nejsou. Samozřejmě, kdyby byli chytří, tak nejsou kriminálníci, že ano? Mám opravdu rád, když se něco pose*e v televizi a stane se z toho virální video.

Proč? To vám povím za chvíli. Nejdříve se na to podíváme. Jde o klip z pořadu "Chcete být milionářem?", který někdo nahrál z televize. Který z následujících měsíců náleží planetě Mars? Titan, Deimos, Miranda, Triton. Planety jsme ve škole měli, ale... Nejsem si úplně jistá, kdy jsem naposledy měla měsíčky. Promiň, můžeš to zopakovat?

Nejsem si úplně jistá, kdy jsem naposledy měla měsíčky. Cože jsi měla? Nejsem si úplně jistá, kdy jsem naposledy měla měsíčky. ...měsíčky. Tak to byste si měla zajít ke gynekologovi, slečno. Ten klip je skvělý. Měl půl milionu zhlédnutí během čtyř dnů. A je to skvělý, protože se smálo i publikum. Jako by najednou všem bylo 12.

Také mám rád nejpopulárnější komentáře pod videem, které psali nějací chytráci. "Měsíčky. Přesně to jsem měl na jazyku." "Měsíčky jsou můj oblíbený druh antikoncepce." Vidíte? Stačí ten vtip zaslechnout a hned jste zpátky na základce. Vsaďte se, že všichni astronomové, astrofyzici, lidi s doktorátem, chlapi, kteří denně studují vesmírná tělesa... Vsaďte se, že se pokaždé chechotají, když někdo řekne: "Víš, ve všech černých dírách je spousta methanu."

A proto miluju, když se něco pose*e v televizi a stane se z toho virální video. Znamená to totiž, že televizní manažeři viděli ten klip, ještě než se vysílal, a řekli si: "Víte co? Necháme to tam." Viděli jste už tohle video, které poletuje na internetu? Je asi z 80. let a nějaký kluk v něm předvádí křesťanský rap. ...a ten má pro nás nějakou novinku. Spoléhej na Pána, on udělá svůj díl.

Zbrusu novou věc pro tvojí otrhanou chůzi. Možná to spojí s tím starým proslovem. Bůh má pro nás novinku týkající se našich životů. Vyzkoušíme tuhle novinku skrze Ježíše. Bůh má pro nás novinku. Ty vole, tohle musí bejt... ta nejlepší věc, jakou jsem kdy viděl. Musí to bejt ten nejbělejší kluk všech dob. Tepláky od MC Hammera, tenisky na basket a to tričko.

To zasr*ný tričko chci. Divnej bílej kluk rapující o Ježíšovi? To dává nový rozměr frázi: "Bože, to je hnus." Ne? Nelíbí se vám to? Musíte ale uznat, že ten tanec je úžasnej. Netancuje jako Bobby Brown? Já myslím, že jo. Hádám, že je to video z 80. let. Na YouTube bylo nahrané asi před dvěma týdny a od té doby má už milion zhlédnutí.

Nejsem si úplně jistá, kdy jsem naposledy měla měsíčky. Jo jasně, jen klid, slečno. Vím, že je ta píseň o Ježíšovi, ale vsadím se, že i Ježíš si říká: "Kámo, tahle písnička je fakt na prd." Že jo? Počkejte. Ještě chci udělat jednu věc. Vraťte to zpátky.

"Jéžiš!" Jo, ta písnička stojí za prd, pořád to ale není o nic blbější než některá debilní videa, která nahrávám já. Upřímně si toho kluka nechci nijak dobírat. Protože i když mu je deset, pořád je vyšší než já. Teď je mu ale tak 35 a asi dělá barmana ve vašem místním striptýzovém klubu. A to video asi taky nenávidí. Nejsem si úplně jistá, kdy jsem naposledy měla měsíčky.

Když pěkně poprosíte, možná to zkontroluju. Teda chci říct... Fůj. Hnus. Kdo by tohle dělal? Ale víte, co taky nemělo měsíčky? Otázka dne, která je od uživatele jménem... - a ta se ptá: - "Moje otázka dne zní: Na co je čas?" Pěkně jednoduché, takže se snažte vyřádit. Na co je čas?

Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem... nebo na Facebook a Twitter. Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson a pod tohle se podepisuji. Tak mi povězte, šmejdi. Koho byste propleskli? Všechny... moje tvrdá ruka musí zůstat nekompromisní. Striptérky prosící o dýško.

Všechny dětské filmové hvězdy. Toho, kdo vymyslel font Comic Sans. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz "Měsíčky jsou můj oblíbený druh antikoncepce."

Komentáře (52)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

xD 4:12 to sem si musel stopnout a zasmát se jak kokos :D

180

Odpovědět

Nic proti snaze překladatele přenést vtipnost videa do našeho jazyka, ale tohle mi připadá naprosto k ničemu. Lepší nepřekládat, než vymýšlet takový rádoby přenos.

203

Odpovědět

Konečně jsem pochopil ten vtip v angličtině.

181

Odpovědět

@Disqantik Možná ty dislike souvisí s tvým chováním nebo přezdívkou :-)

180

Odpovědět

Jak sám říká, je to prcek :-)

180

Odpovědět

Hej nevie niekto čo to ma Ray stále s tou výškou ?

183

Odpovědět

What time is it? Now it's time for something completely different :-D

181

Odpovědět

milek:
Tady někdo viděl IT Crowd a myslí si,že to říká každej Angličan a Američan.

183

Odpovědět

Zase.

1818

Odpovědět

Nechápu co jsem napsal tak hroznýho že to má dislike.

1823

Odpovědět

milek: Toho si je překladatel vědom, ale pak by jaksi zaniknul celý ten vtip, jelikož v češtině Uran nic srandovního nepřipomíná, na čemž je založena vtipnost celého původního videa. Brousitch to prostě musel předělat, aby to zůstalo jakž takž vtipné i v češtině.

194

Odpovědět

Ten Jesus rapeing xD

1819

Odpovědět

Vtip fakt dobře přeloženej, jsou dobrý jak měsíčky tak i your anus :DDD

185

Odpovědět

hah povedene :) Mesíčky jsou hustokrutopřisný :D

186

Odpovědět

Překlad dobrý, ale nesouhlasím s "měsíčky". Uranus zní prakticky stejně jako your anus (tvoje řiť). Měsíčky by byly period, aunt Irma apod. ;-)

1815

Další