Nejlepší cvičení na světěEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:334
Počet zobrazení:5 544

Dnes se s Robbym podíváme na zoubek jedné ustrašené manželce, neposedným krávám a dovádivým důchodcům. Schválně, jestli vás jejich nápad inspiruje. Ano, i já jsem ze sebe na chvíli musela udělat hlupáka. Poznámka: Nejsem znalkyní Kevina Smithe a jeho filmů, takže kdo ví, jak se překládá zmiňovaná hláška Snooch to the nooch, ať napíše do komentářů! :) Videa: - vystrašená manželka - krávy na hřišti - dovádění s koňmi

Přepis titulků

Čest! Já jsem Jason Mewes, sledujete Equals 3! Snooch to the nooch! Dík, Jayi. V prvním videu uvidíte chlápka, který se rozhodl vyděsit svou ženu. Prosím, ne! To už nedělej! Přestaň, ty osle. Ty jsi debil, fakt...

Tohle už nedělej. Ten chlap je fakticky debil, ale to je dobře, protože to video je parádní. Co to udělal za zvuk? Byl fakt hodně specifický, asi přesně věděl, čeho se žena bojí. Prosím, ne! Způsob, jakým manželka zareagovala, je boží, ale nedává ani za mák smysl. Je to prostě divné! Prosím, ne! To už nedělej! Přestaň, ty osle.

Co ji tak vyděsilo? Měl snad na sobě masku? Kdo ví, třeba je její manžel po**aný démon! Pardon, my už neděláme to s tím děckem z Vymítače? Ale jo! Co by se muselo stát, aby její reakce nebyla přehnaná? Prosím, ne! Manžel to asi zkoušel častěji, když mu na to řekne jen: "To už nedělej." místo: "Co to mělo být, ty vole?"

Počkat, možná že už jsem ten zvuk slyšel. Babi, tady jsem ti přinesl... Prosím, ne! Hele, další fotbalové video! Tohle je alespoň zajímavé. Američani tohle video určitě stráví. Fotbal sice nemusíme, ale steaky zbožňujem. Zrovna hraje Peru proti americkému týmu! Ne, americkému fotbalovému týmu! Vidíte? Tady nikoho fotbal nebere. - Mě docela jo. - Drž hubu, Dane! Stejně nevěřím, že si to ty krávy napochodovaly na fotbalové hřiště.

To je fakt ultra dlouhá tráva! - Vypadněte z našeho hřiště, krávy! - Šlapete nám po večeři, dementi! Asi je to u nich normální. Nikdo se netvářil nijak překvapeně, když si to k nim ty krávy naklusaly. Hele, už se vrátily! Hráči se jen na chvíli pozastavili. "Bezva, svačina o poločase!" V Peru mají fakt dobrý fast food. Tak čerstvý, že ještě bučí. Třetí video je pokračování videa, které vyšlo asi před rokem, jménem "Dovádění - kondiční cvičení".

Jo, kondiční cvičení. Nepleťte si to s nekondičním. Ahoj, zdravím vás! Já jsem Joanna Rohrback z Dovádění. Teď, když je Dovádění hitem, proč si nezacvičit s vášní a citem? Ať se i váš partner připojí, s láskou pak budete mít cvičení hned dvojí! Ahoj, to jsem já! Teď všichni uzřete má střeva básnická! VIDEO NEBYLO NIJAK UPRAVENO Fakt sorry, ale musím se zmínit o těch kalhotách.

Jak uslyšel, že budou točit s koňmi, řekl si: "Jasná páka." Ta ženská asi nemohla dovádět s opravdovým koněm, tak si sehnala náhradu. - To si jako ty kalhoty vycpal? - NEZAPOMENUTELNÝ POHLED Jestli se chcete fakt zapotit, noste tyhle kalhoty v nějaké tvrďácké čtvrti. Třeba někde na Floridě. Koukněte na to! Mají i letecké záběry! A vydělávají na tom! Jak?! Mají větší rozpočet než my!

Rayi. Tak tohle po mně chceš, Rayi? Takhle to musí být? Udělám všechno! Těm koňům je to úplně u p*dele. Hlavně tomuhle. Tomu... obzvlášť. Tohle si myslim o tom tvym dovádění! Někdy to mám v práci fakt lehké.

Co vám k tomu mám ještě říct? Tohle bylo video pro mírně pokročilé, Dovádění s partnerem. Jakmile zvládnete tohle, můžete přejít na těžší úroveň. Š*kání krav. Tak jo, můj čas vypršel. Koukněte na celý videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Proč že to děláme? Lidi to milujou. Musí kvůli tomu napsat komentář. Překlad: ABigWhiteWolf www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten Robbův "taneček" :D

70

Odpovědět

Super dil. smal jsem se vic u Robyho hlasek nez u videi a i ty byly vtipny, takze spokojenost. Oproti dost slabymu predchozimu dilu nebe a dudy :)

193

Odpovědět

Snooch to the nooch je takovej výkřik Jasona Mewese, kterej pak začali používat v Kevinovo filmech. Dokonce máte tady na Videacesky přeložené Večery s Kevinem Smithem, kde to Kevin Smith vysvětluje. :D

31

Odpovědět

Můžete ty videa nechat celý? Nemusíte ty konce překládat, jen to tam nechte :)

Jinak konec připomněl i komentář z minulých dílu tady na videačesky :D

150

Odpovědět

Hotovo. ;-)

130

Odpovědět

+BugHer0Díky, cením si toho :)

40

Odpovědět

Konec to prostě zabil :D

220

Odpovědět

Podle zjevu té ženské na konci soudím, že kdosi z jejích předků měl ještě bližší vztah ke koňům než ona ... tak to na ní holt nechalo následky. :D

511

Odpovědět

Snooch to the nooch nemá překlad :)

110