Selfie v hadí jáměEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:204
Počet zobrazení:4 278

Dnes má pro nás Robby jedno nebezpečné povolání, nepovedenou selfie a neprofesionální zprávařku. Poznámka: Furries jsem přeložil jako chlupáče proto, aby to lépe znělo, skloňované tvary mi už fakt nešly přes pusu. - zaklínač hadů - Megatron - chlupáči

Přepis titulků

Moje letošní novoroční předsevzetí je házet co nejméně mimin. Je to totiž hnusný zlozvyk a neměl bych... Hoď mě. Ale ne. První video má přes půl milionu zhlédnutí a bylo natočeno v jihoasijské zoo. Je to moje nejhorší noční můra.

Tenhle týpek je v jámě plné kober. Hledá nejhezčí kobry pro blížící se přehlídku hadů. Dostat desítku není tak snadné, co? Ale proč je tak vybíravý? Vypadají všechny stejně. Nebezpečné bestie. Tady je jedna super roštěnka. Nechce se mi věřit, že jen tak šahá mezi kobry a hází je stranou.

Bylo by to týrání zvířat, ale asi jim to nevadí, protože ho ještě nezabily. A nejen že jimi hází, jedné dá pořádnou facku. - Dostanu tě! - Sklapni! Všechno to házení mě... Robby, odlož to dítě. Další video je z Universal Studios a má přes 3 miliony zhlédnutí. Holka na něm si chce udělat selfie, ale pěkně ji zprdne Megatron.

Selfie! Dokud stojíš přede mnou, žádné selfie nedostaneš. S tou trapnou koženou mikinou. Kdy zjistíš, že aktualizace statusu znamenají houbelec pro kohokoliv a kdykoliv? Přemýšlej, vytvářej vzpomínky, mluv s ostatními. Neobohacuj si galerii zapomenutými fotografiemi!

S Megatronem souhlasím, je to pěkně trapná kožená mikina. No tak, je to Kalifornie. Megatron ale fakt nesnáší selfíčka. Možná tráví moc času s Megan Fox. Nebo neví, co to selfie je. Když jsem se totiž naposled koukal, selfie se dělá a ne dostává, Megatrone.

Dokud stojíš přede mnou, žádné selfie nedostaneš. Připomíná mi to dědu. Vy děcka, furt dostáváte selfie a kuřby. Je to ale super flek. Můžete lidem říkat, co se vám zachce, a oni s tím nemůžou nic dělat. Něco jako tahle práce. A říká se jí kopaná. Co? Neslyším. Megatron je ale přeci jen dost tvrdý.

- Co by asi řekl o Equals Three? - Nedostaneš žádné házení mimin! Sakra Megatrone. Poslední video je mi vším. V MSNBC se Mika Brzezinski dozvídá, co je to chlupáč. Chlupáč je někdo, kdo se rád obléká jako něco chlupatého. Z Chicago Tribune: 19 lidí bylo hospitalizováno na srazu chlupáčů. Po úmyslném vypuštění chlóru.

Co je to chlupáč? Přečetla jsem to snad špatně? Museli vyklidit celou budovu? Poslat hotelové hosty i návštěvníky srazu do chladné noci. Mnoho z nich v jejich chlupatých a huňatých kostýmech. Vzpamatujte se, 19 lidí je zraněno. Mame tu hodně lidí v teplých kostýmech, takže to není tak zlé.

Trochu se tu mazlíme, abychom zahřáli tuhle holku. Mazlení vyřeší vše. Ale proč je jedné holce zima? Někteří chlupáčí asi nejsou moc chlupatí. Jsem vyholený medvěd, zadek mám vyholený a zmrzlý. Pomazli se s ním. Pojďme zpátky za Mikou, jestli už se vzpamatovala. Řekli jsme jí, co je to za sjezd.

- Kam jdeš? - Hotel kontaminován. - Hej, vrať se! - Hosté venku. To zabila. Musela odejít z placu, - protože dostala záchvat smíchu. -To mě uráží. Aspoň že jeden z nich je profík a zprávu se pokouší doříct. Nezapomínejme, že zpráva je o úmyslném pokusu chlupáče otrávit. Kdo s nima má potíže? Objetí zdarma, pojďte si pro teplou náruč!

Nikdo nechce? No tak. Jděte do háje. Tučnák je jen pták, co neumí létat. Stačilo. Nechcete se mazlit se mnou? Nebudete se mazlit s nikým. Nebo jen někdo záviděl všechnu tu měkkou, chlupatou srst. Nějaký chladný, zlý záporák. Žádné objetí nedostanete, fetišističtí úchylové. Tos trošku přehnal, Megatrone. Každý máme něco.

Dvojitý hod miminem. To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Pomazli se s ním. Jak se dělá hadí hlas? Harry Potter. Seminářem neprojdeš. Musím se soustředit?

Děda by popravdě vůbec netušil, co to selfie je. Neznal by ani to slovo. Tuhle práci mám rád. Kopaná není stejně dobrá jako americký fotbal? Tvář plná nadšení. Nechápu... jak někdo takový může být zprávař... Bronies versus chlupáči. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Čekal jsem narážku na ochránce zvířat u těch chlupáčů :D

00

Odpovědět

Brownies? Vážně? :D :D Úplně na konci říká Bronies versus Chlupáči.
Bronies = brother + pony. Skalní příznivci My Little Pony.

Jinak díky za překlad.

Btw. Proč by někdo chtěl trávit chlupáče? Co jim provedli tak strašného? O.o

111

Odpovědět

Ahoj, o Bronies jsem nikdy neslyšel, přestože aspoň jednoho fanouška poníků znám. Díky za upozornění, už je to opraveno :-)

70

Odpovědět

Kdopak to asi bude moderovat po Robbym...

41

Odpovědět

Minulý týden jsem zkritizovala titulky. Už jsem se sice omluvila u předchozího videa, ale se značným zpožděním, tak to dám raději i sem, aby to nezapadlo.

Chci se moc omluvit Xardassovi, že jsem tak zkritizovala jeho titulky. Ukázalo se, že problém byl na mé straně a zobrazoval se mi jen každý druhý řádek titulků. Proto mi přišlo, že přeložil tak polovinu a nedokončoval věty. Aby se mi lépe četly komentáře, tak jsem měla zvětšenou stránku na 120% a při tomto zvětšení se mi z nějakého důvodu zobrazoval jen každý druhý řádek titulků. Když jsem pak dala velikost stránky zpět na 100%, tak se mi titulky zobrazovaly zase normálně. Ještě jednou se omlouvám, titulky byly jako vždy perfektní.

282

Odpovědět

Ahoj, nic se neděje, chybu může udělat každý, ne každý ji přizná :-) Doufám, že si Robbyho i jeho překlad budeš nadále užívat.

60

Odpovědět

*v zoo v jihovýchodní asii. Kapitán hnidopich hlásí odchod.

10