SrkEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:205
Počet zobrazení:5 353

Dnes má pro nás Robby jednu ztracenou čivavu, chyceného zločince a velice podivné švédské slovo. Videa: - čivava na sněhu - superpolicista - srk

Přepis titulků

Jednoho dne se odsud dostanu. Jednoho dne... - Začínám jako... - Sklapni! První video je ze 7. ledna a má 2 miliony zhlédnutí. Ukazuje, proč jsou čivavy původem z Mexika a ne odsud. Venku hustě sněží. Pojď se proběhnout, Panchino.

Chudák pes, musí být úplně zmrzlý. Just let it go... I ten chlap vypadá, že je mu zima. A to má bundu a čepici. A chudák Pancho má jen svetřík. Ještě, že je ten svetr zelený, jinak by v tom sněhu dočista zmizel. Sakra, už zase. Pancho! Ten chlápek se jmenuje Nick a s Panchem dělá videa často. Jako když nechá psa vysávat nebo dělat jógu.

Věci, co psi dělávají. Ale nebojte, Nick v popisku píše, že se psovi nic nestalo. Ale předpokládám, že Pancho byl naštvaný. Venku sněží, kampak jdeme? Co to sakra...? Existují spekulace, že je video fake, a že Nick psa do sněhu vůbec nehodil. Ale kdo by něco takového fingoval?

Asi někdo, kdo psa učí jógu. Další video je z března 2014 a je ze zpráv z Kentucky. Je na něm policejní honička a opravdu rychlý policista. Tady je zločinec, tady kolega policista a tady je náš chlap. Pomáhá jim LMPD. Srazili ho a teď ho vedou pryč.

Teď ho srazili a odvádějí ho pryč. - Odváží ho sanitka. - Ten polda ho sejmul! Jak to, že běžel tak rychle? Předběhl své kolegy a pak toho chlapa sejmul. Co je to za poldu? Další zprávy: Tom Brady odešel z fotbalu, aby se přidal k policii v Kentucky. Dělá fotbal, že?

A koukejte, jak mu to jde. Čtyřicet yardů, dvacet, deset, koukejte, jak ho sundal! Já jsem Jack Zprávař a tohle měl asi dělat sporťák. Myslím, že ten policista je ve skutečnosti superhrdina a běží akorát tak rychle, aby se neprozradil. Klid, nepřežeň to.

Žádné lítání. Sakra! Jdu po tobě, nesuperhrdino. Chlap, co zdrhá, je Erik Atwell. Poté, co ukradl náklaďák, strhla se hodinová honička. Po hodině ovšem policajti nasadili svou tajnou zbraň. Další zprávy: policista z Kentucky je ve skutečnosti robot. Robocop, chcete-li. Robocop, hrozně vtipné.

Poslední video je z 8. ledna a má přes 2 miliony zhlédnutí. Reportén Oliver Gee se na něm v severním Švédsku učí říkat "ano". U nás v Umeå říkáme "srk". A to znamená "ano". Jak to říkáte? - "Srk".

- "Srk". Musíte to dělat takhle? Jo, takhle nějak. Proč? Proč tady na severu Švédska říkají "srk" a ne "ja" jako jinde ve Švédsku. Možná je to prostě... jednodušší říct. Nemusíte otevírat pusu, abyste řekl "ja", prostě jen srknete.

Jak to může být jednodušší? Vždyť musíte nasát vzduch. To je těžké! Akorát pokud... máte v puse mentolku, tak jen uděláte "srk". Jasně, mentolku! Zajímavost: ve Švédsku zemře na udušení více lidí, než kdekoliv jinde.

To jsem si vymyslel, ale nepřekvapilo by mě, kdyby to byla pravda. Navíc vypadá, že mrzne. Nasávání ledového vzduchu není dobré pro vaše plíce. Ani vaše rty. Pokud chcete snadno říct "ano", nemůžete prostě udělat tohle? Nebo tohle? Nebo tamto? Nebo tohle. Ano. Jak na tohle přišli?

Možná to mají od někoho, kdo nerad mluvil, ale miloval polévku. Chutná vám polévka? Zdá se, že vám chutná. To musí znamenat ano. Oliver je fajn týpek a snaží se to naučit. Ale oni ho úplně setřou. - Zkusíš to?

- Srk. - Ne. - Ne? Řekl přesně to, co oni. Nebo aspoň vydal stejný zvuk. Není to snad dost švédské? Víte, co se říká, brambor nebo brambora... A víte co? Ten zvuk se mi líbí. Zní to, jako byste byli překvapení. Jako když jste malá čivava a hodí vás ho hromady sněhu. - Aj karamba!

- Víte, jaké to je. To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Stále drsňák: Robocop. Slova, slova, slova. Dobře, ok. Dýchej, dýchej, klid. Nesuďte mě! Nevíte, jaké to je...

Tiše, něco slyším. Ano. Tiším vás přes obrazovku. Vypusťte tajnou zbraň! No, je to sice jen běh, ale... Srk. Tohle budu dělat hodně, hurá. Myslím, že jsem se přitom smál. Nečekal jsem totiž, že půjdu do vzduchu. Ano, rozhodně je mi 21.

Nepoznáte to snad podle mého kníru? Polívkový chlap. Panebože, když si sundám knír, vypadám jako Drew Carey. A teď začněm s improvizací. Pojďte. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Aaa, okay, a mint... ;)
I'm pretty sure that when she's sucking it means yes :D

21

Odpovědět

2:50 MÁME RÁDI ŠVÉDKY...

11

Odpovědět

Tady se zas sešli negáči ... podle mě se Robby vypracoval za ten rok líp jak Ray za celou kariéru, jako samozřejmě je to pořád Rayova zásluha a nápad, ale Robby má prostě přirozenější nenucený humor a nebere se vážně. Ale tady borci co jedou Gondíky si vždycky něco najdou. :D

724

Odpovědět

Mě taky Robby baví víc než Roy a je mi líto, že s tím seknul. Ale zase chápu, že v nejlepším se má přestat. Bohužel Kaja mě nějak neoslovila, ale to nejsem jediný.

431

Odpovědět

+XardassRobyho se měl rád od začátku, ale ta Kaja na to prostě nemá a je mě jedno jestli je afroameričanka, klidně může být barevná jako duha a být chlapoholka (tímto jen narárážím na debilní keci na youtube, kde každý řeší) ona na to prostě nemá a myslete si co chcete.

50

Odpovědět

Díky za odkazy, toho šaška ani nepouštím.

345

Odpovědět

Robocop = robopolicista mind-blown

131

Odpovědět

Robocop = robot policista mindblown O.O

227

Odpovědět

Dělá jen 3 videa... ale stejně mu 3. začíná dřív, než v půlce show??? Jak to dělá? Nebo teda spíš, co dělá v druhej půlce?? Je tu někdo, kdo to někdy dokoukal?

757

Odpovědět

to jsi takovy troll ze namisto dokoukani videa, abys to teda zjistil se musis o dotaz podelit v komentarich? :-D

10