5minutová komediální hodinka Jeffa Lewise #6 Zaučování

Thumbnail play icon
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:644
Počet zobrazení:5 527
V dnešním skeči Jeffa Lewise se dozvíme, jak správně zaučit nového zaměstnance, kterým není nikdo jiný než Kim Evey, jedna z tvůrkyň webseriálu The Guild. Další epizodu zde najdete ve středu ve 20:00.

Přepis titulků

5minutová komediální hodinka Jeffa Lewise Uvádí: "Zaučování" Dobrá, vím, že je to tvůj první den, takže na to půjdu opravdu pomalu, protože při mém prvním dnu toho na mě bylo moc. - V pohodě, jsem připravena. - Poslouchejte, prosím. Toto je velice komplikované. Toto je krabice 1 a toto krabice 2.

Zvládáte to zatím? Jo, myslíte to, co jste teď řekl? To je v pořádku. Na mě to bylo první den taky moc informací. - Jsem v pohodě. - A nezapomeňte tohle. Krabice 1 musí být nalevo a krabice 2 bude vždy na...

napravo. Zapomněl jsem, jak je to složité. Jen na to myslím, už jsem zmatený. Každopádně, chápete? - Myslím, že ano. - Víte, co jsem dělal já, když jsem tu začínal? Měl jsem krabici 1 u levé ruky a krabici 2 u pravé ruky. A jaký trik jsem používal?

Představil jsem si je jako krabice plné tyčinek. A řekl jsem si: "Safra, už mi zbývá jenom jedna tyčinka." Jenom jedna. Jenom... - Jedna.... - Jedna, ano. A pak jsem použil proces eliminace, abych zjistil, kde je krabice 2. Proč jste prostě nepřečetl, co je na krabici? Vy jste teda zvědavá.

- Omlouvám se. - To je v pořádku. Je to váš první den. Asi se divíte, proč je krabice 1 nalevo a krabice 2 napravo. No došlo mi, že... Odpověď je, že tak to tady prostě chtěli. Nic s tím nenadělám. A nyní. Která je krabice 1?

Pardon? Zkouším vás, kde je krabice 1. Přesně tady nalevo. A? A co? Krabice 2, kde je krabice 2. Vím, že je to váš první den, takže na to půjdu opravdu pomalu. Ne, tím to není.

Je to jen docela jednoduché. Aha, jednoduché. Tak kde je krabice 2? Krabice 2 je tady napravo. Někdo se tady učí rychle. A kde je krabice 3? Žádná krabice 3 neexistuje. Jasné, paní geniální?

Einsteine? Možná nevíte všechno, dobře? Ale je to v pohodě, je to váš první den. Trvalo mi 2 dny pochopit umístění krabic. A nyní... Toto jsou karty. Můžete na nich vidět nápisy krabice 1 a krabice 2. Jinými slovy, karta s nápisem krabice 1 přijde do krabice 1. A karta s nápisem krabice 2 přijde do krabice 2.

Rozumíte? Ano, dobře. Na to přijdete. - Ne... - Víte co? - Dobře. Dnes jsem sem přišel o hodinu dříve a udělal jsem tuhle nápovědu. Myslím, že to pomůže. A nyní. Karta krabice 1 přijde kam?

To je v pořádku, to je v pořádku. Zpomalme, moc spěcháme. Možná vám pomůže příklad. Řekněme, že mám kartu s úplně náhodným číslem, které jsem vymyslel a to krabice... dva. Ta by šla do krabice...

dva. Chápete to? Projděte si tuto nápovědu a budu hned zpátky. Co jsem vám říkal? Tyčinka, jedna - nalevo. - Nalevo, správně. Eliminace. Výborně.

A sakra. Nebojte se, občas je to tady šílené. Jen nedělejte stejné chyby jako já Jsou to karty krabice 2, ne krabice na karty 2. A nyní otázka. Kam patří... tahle karta. Je na ní napsáno karta 2.

Dobře, podívejte. Vím, co je tam napsáno. Nejsem idiot. Chci vědět, kam patří. Kam patří? Do krabice 2. Dobrá práce, vypadá to, že se chytáte. Půjdeme dál. Dobře.

Tohle je díra 1 a tohle díra 2. A sakra. Jak vysvětlím tohle? Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (56)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

fakt mi bylo líto té ženské :D :D

190

Odpovědět

tenhle díl je asi nejhorší :-D ale jinak je to zábavný :-D

181

Odpovědět

to je dementní... :-))))

181

Odpovědět

Naozaj pekné a mimochodem : Chci tu Dr Horrible’s Sing Along Blog

181

Odpovědět

HTD : Luxusní ? Luxusní může bejt k***a na hlavnim nádraži ale nikoliv internetový bavič. Nebylo by lepší zvolit jiný výraz ?

185

Odpovědět

naja: Jeff Lewis je luxusní (ačkoli z této série je tenhle díl jeden za slabších)
mě Jeff Lewis pobaví....
College Humor rozseká...

181

Odpovědět

Vy co tady pisete nenavistny komentare...bezte si na Troopers, tam si kliknete na 10 hvezdicek, napiste do komentare, jak je to neskutecne vtipny a....uvarte si caj. BTW pokud muze mit humor typu Ju Hele Nedele (=Troopers) hodnoci 9,4, tak tohle by melo mit aspon 20.

180

Odpovědět

Dokonaly, tak stejne jako ta zenska uz jsem si taky parkrat pripadala. Kdyz Vam sef vysvetluje neco stupidne jednoduchyho, jak kdyby vysvetloval novou fyzikalni teorii. A vy se nesmite smat, nebo dat najevo, ze je to tak snadny, protoze to by neustal. A tady je ta situace krasne ad absurdum.

180

Odpovědět

Zoidy: něják tak jsem zatím ještě neprosadil toho Dr horrible

______________________________
Chci tu Dr Horrible’s Sing Along Blog

180

Odpovědět

Určitě to nepatří mezi ty nejlepší webseriály, ovšem zdaleka ani mezi ty nejhorší. Řekl bych, že většinou pobaví, neurazí a pokud to není něčí šálek čaje, tak což, proto tady máme těch seriálů několik různých žánrů, aby si každý vybral :).

181

Odpovědět

Myšleno to nebylo tak zle, ale provedení bylo nudné. Moc dlouhý, paradoxně. Bavily mě první dvě minuty. Zatím nejslabší díl.. 6/10* - Docela fajn.

180

Odpovědět

Mě se to líbíí... :D

180

Odpovědět

Tak Zoidyho nechápej a nedívej se na to. Nikdo tě nenutí ;)

180

Odpovědět

Počas piatich častí som sa zdržal komentára a dúfal som, že sa snáď úroveň zvýši. Akurát som nechápal tie pozitívne hodnotenia (a stále nechápem). Teraz to už ale musím povedať. Komu sa môže toto páčiť? Je to primitívny odpad. Nie je to vtipné, je to trápne. To snáď ani nestojí za ten čas čo človek strávi sledovaním, nehovoriac o prekladaní. Zoidyho nechápem, skutočne.

180

Odpovědět

Dneska, podle mě, velice slabé....

180

Další