8mm - No Way Back

Thumbnail play icon
65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:180
Počet zobrazení:3 777
U minulé písničky od Sary Bareilles mi bylo vyčteno, že do Alternativního okénka nepatří, takže dnes přidávám překlad písně, která sem podle mě patří určitě. Je totiž od v Česku bohužel téměř neznámé trip-hopové kapely s názvem 8mm. Toto hudební trio se skládá z manželského páru Juliette a Seana Beavanových a Jona Nicholsona. Kapela si po nenápadném začátku získala kritiky a všiml si jí například i vlivný hudební odborník Nic Harcourt z rádia KCRW. Člen kapely Sean Beavan spolupracoval jako producent a zvukový technik i s takovými jmény jako Nine Inch Nails, Depeche Mode, No Doubt nebo System of a Down. V roce 2006 vydala kapela své debutové a zatím také poslední album s názvem Songs to Love and Die By, na kterém najdete celkem deset převážně pomalých (jak už je u trip-hopu zvykem) a atmosferických skladeb. Pro dnešní překlad jsem si vybral smutnou píseň No Way Back. Věřím, že kromě kvalitní a působivé hudby oceníte i charismatickou sexy frontmanku s roztomilou mezírkou mezi zuby. ;-) Do komentářů napište, jak se vám kapela líbila a jestli jste ji už předtím znali.

Přepis titulků

Nevím kudy kam. Nic se mi nedaří. Snažím se z téhle situace nějak vymluvit. Dokonce i mlha se zvedá, ale tohle ne. Ne, tohle ne. Ty se za žádnou cenu... nevrátíš.

Ty se za žádnou cenu... nevrátíš. Miláčku, vím, že nikdy neodcházíš bez... své zbraně... ale teď ji radši nech být, posaď se a opři o mě... svou hlavu. Mohli bychom zmizet.

Ztlumím záři hvězd a odplížíme se spolu pryč. Poběžíme rychle a daleko. Proženeme se ulicemi a dovršíme naše tajemství. Měsíc samou hanbou zahyne. Ty se za žádnou cenu... nevrátíš. Ty se za žádnou cenu...

nevrátíš. Miláčku, vím, že nikdy neodcházíš bez... své zbraně... ale teď ji radši nech být, posaď se a opři o mě... svou hlavu. Ty se za žádnou cenu... nevrátíš.

Ty se za žádnou cenu... nevrátíš. Miláčku, vím, že nikdy neodcházíš bez... své zbraně... ale teď ji radši nech být, posaď se a opři o mě... svou hlavu... a zůstaň tady se mnou.

Zůstaň se mnou. Zůstaň se mnou. Zůstaň se mnou. Zůstaň se mnou. Zůstaň se mnou. Zůstaň se mnou. Zůstaň se mnou. Zůstaň se mnou.

Zůstaň se mnou. Zůstaň se mnou. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vřele doporučuju tento klip...

http://www.youtube.com/watch?v=vSkb0kDacjs

182

Odpovědět

BugHer0: Doufám, že někdy nahodíš do tohojle okénka Hooverphonic. Mad Abou You je nádhera. :-)

180

Odpovědět

pači sa mi že sem dávate aj normálnu alternatívnu/indie hudbu , a tento song to potvrzduje

180

Odpovědět

Neznal jsem, ale je to výborné. Už od nich poslouchám další písničky:)

180

Odpovědět

To K-K: proc by to nemelo byt na poslouchani?..je to naprosto luxusni volba po celodeni drine..relax, pohodicka...co vic si clovek muze prat?

180

Odpovědět

Tohle je na text... Ne na poslouchání xD

181

Odpovědět

Tohle bych si nechal zahrát akorát tak na pohřeb. :D Absolutně bez energie nějaký a celý takový utahaný. Nic pro mě bohužel. 7/10

183

Odpovědět

bankrollzdarma.bloger.cz:
Taky mi přišlo ale řekl bych že tyhle blondýny prostě jen vypadaj všechny stejně :)

181

Odpovědět

Nehrala ta pani v nejakem pornu? :) Rekl bych, ze jsem ji nekde videl :D

181

Odpovědět

super vkus trochu mi to připomnělo zero7,. smooth.

180

Odpovědět

Pajson: Celý to album je super. Určitě doporučuju. :-)

180

Odpovědět

Tobě přijdou SOAD nebo Depeche Mode jako málo známé, alternativní kapely?

180

Odpovědět

Kapelu sem doposud nepotkal a musim uznat ze to byla chyba. Vazne diky za super tip a hura na cestu poznani :)...diky a davam 10!

180

Odpovědět

Proč se tu raději neobjeví něco od tech zmíněných jmen jako NIN,Depeche mode nebo SOAD?

180

Odpovědět

Dobrý song . Takový uklidňující ..

180

Další