Králičí norou (1. část)Aidan 5 (S01E08)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
66 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:64
Počet zobrazení:2 638

V další epizodě sci-fi webseriálu Aidan 5 riskuje Aidan kvůli informaci o své zmizelé rodině padnutí do pasti.

Přepis titulků

Stejný sen se mi tenhle týden zdál už potřetí. Nic z toho už nedává smysl. Pravda pořád mizí ve stínech CHYBÍ TI TVÁ ŽENA A SYN? a zůstává stále více nezodpovězených otázek. LETIŠTĚ, TERMINÁL B, ÚTERÝ 22:00, PŘIJĎ SÁM A mám pocit, že mi dochází čas. Týden po nárazu vznášedla do Broad Street je už mladá zpátky v práci. Ahoj. Myslel jsem, že si dáš pár týdnů oraz.

Mám poloviční směny. A jak ti je? Líp. Nekonečno si prý obstaralo soudní příkaz. Když máš na výplatní listině dost soudců, dokážeš zvrátit cokoliv. Vrátili jsme jim všechno? Všechno kromě toho, co vzal Matthew Hicksovi. Myslíš, že spěchal?

Aidane, Rileyová, do mé kanceláře! Nekonečno zaplavilo starostův úřad hromadou žalob. Vnitřní bezpečnost mi jde od toho atentátu po krku a můj hlavní detektiv poskytl svému kreslíři tohle! Takhle vypadá. Než mi vy dva donesete důkaz, který potřebuju, abych to všechno mohl zabalit do malý kuličky, pomůže vám to vyřešit tady nový Hicks. Vlastně se jmenuju Rachel.

FBI mi právě poslala e-data z odstřelovací pušky, vemte si nového Hickse a uveďte ji do obrazu. Jsem moc ráda, že jsem tu. Byla jsem překvapená, že jsem tu práci dostala, obvykle ji dostane náhradník. Asi budu mít brzy vlastní. Součást práce. Chci, abyste prošla tahle e-data a shrnula je tak, abych tomu rozuměl. Ze zbraně lze získat víc než jen balistiku. Stojí tu, že DNA, která se na pušce našla, byla neúplná.

Neúplná nebo neprůkazná? Stojí tu neúplná. Zařídím to. Co nejdříve projděte zbytek. Detektive Aidane... Byl Hicks naklonovaný? Ne, Hicks byl... jedinečný. CHYBÍ TI TVÁ ŽENA A SYN?

Tak co uděláš? Myslel jsem, že máš jenom poloviční směny. Podle mě je to špatný nápad, Aidane. Vzhledem k tomu, co se stalo. Někdo na tebe nastražil past. V tom případě nevím kdo. A pokud existuje byť možnost... Opravdu si myslíš, že na tebe na tom letišti budou čekat žena a syn?

Alespoň tam nechoď sám. Podívej, je to má věc... a musím to udělat sám. - Haló? - Morgan? Tady Roger. Doufám, že nevolám nevhod. Rogere, ahoj... ne... Ne, vůbec ne. Fajn, doufal jsem, že budeš mít zítra čas jít se mnou na večeři.

Zítra? Jasně. Tedy... - Ano. - Máš ráda italskou kuchyni? Napadl mě Fratello v Upper East Side. Obstarám nám rezervaci na 19:30. Zatímco mě na letišti míjí cizí lidé, musím myslet na to, jaké mají štěstí. Zdá se, že všichni vědí, kam míří. Nazdar, kámo, nechcete noviny?

Zvláštní vydání... jen pro vás. Jsou na mě, kámo. Hej! - Jo? - Kde je ten chlap, co tu byl? Jaký chlap? Objekt je v pohybu. Míří ke kontrole. Prochází kontrolou.

Povolení k zásahu. Ztratil jsem ho. Počkat. Do haly právě vešla jeho parťačka. Vydržte. Letenku, prosím. Děkuji, pane Aidane, můžete na palubu. Někdy při vyšetřování, když se důkazy řídí logikou, zapadnou všechna vodítka do sebe a případ se vyvine tak, jak vypadal.

A jindy jediný způsob, jak pokročit dopředu, je ponořit se hlouběji do králičí nory. Překlad: petrSF www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

I read this article! I hope you will continue to have such articles to share with everyone! thank you!

00

Odpovědět

I was into this issue and tired to tinker around to check if its possible but couldnt get it done. Now that i have seen the way y https://mxplayer.pro/ ou did it, thanks guys
with
regards

00