Anglicky, prosím

Thumbnail play icon
46 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:126
Počet zobrazení:4 191

V dalším skeči od dua Chris&Jack se podíváme do sídla tajné služby, kde se agent pracující v terénu snaží porozumět kolegovi z IT oddělení.

Přepis titulků

Přibližte mi to. - Omlouvám se za zpoždění. - Agente Sparxxi, na Argylově vše vyřízeno? Věřte mi. Tenhle pekař už perník vařit nebude. Jensene, když Sparxxe pošlu do Rossettiho sídla, nesmí si ho všimnout. Bez problému. Už jsem obešel jejich firewall a na bezpečnostní AES server nahrál protokol pro vypnutí malwaru. Anglicky, prosím. Naruším jejich sledovací systém a celý jej vypnu.

Anglicky, prosím. Hacknu se jim do počítačů a porouchám jim je. Anglicky, prosím. - Šéfko? - Jste v pohodě, Sparxxi? - Jasně, ne, jsem v pohodě. Já jen... prosím. Anglicky, prosím. Jen do toho. Dobře. Nahraju virus... Anglicky, prosím.

Dobře. Použiju svůj počítač k tomu, abych donutil jejich počítače... pokazit se a být rozbitý. Anglicky, prosím. - Tak pěkně od začátku. Mají počítače. - Jasný. - Napojený na kamery. - No? - A já je vypnu. - Jo, jasný. - Omlouvám se. Anglicky, prosím. - My šťastní, protože padouchův počítač smutný.

Tak jo, dobře, omlouvám se. Už to chápu, v pohodě. Moje chyba. Promiňte, ztratil jsem se v tom. - Vysvětlíš mi to? - Tohle není moje práce! Tohle znát nepotřebuju, jasný? Já jsem chlápek zabiják, vaše zbraň v pohybu, bum bum kluk. Součástí mé práce je zařídit, abys chápal, do čeho jdeš. abys byl v bezpečí a nenechal se zabít.

Ani nikoho z nás! Chci ti pomoct, ale musíš... Musíš tu pomoc chtít. Jsme tým, kámo. Nech si pomoct. Uč mě. Dobře. Můžeš nám to vysvětlit? Anglicky, prosím. Dobře.

Takže... Máme tam servery s PPJ systémem. Nahrajete malsoftwarovou PPJ nefunkčnost, všichni počítače, příliš mnohokrát. Linux, zpětná amnézie, PPJ server, satelitní virus elektrika. Bum bum, chlapečkovy balonky. Ne. Ne, to je úplně špatně. Jo, pardon.

Co jsi to říkal o tom serveru? - AES server? - Jo! Nerde! Fakt jseš nerd! Jdem na to! Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

odpad

72