Thumbnail play icon

Toxic CrusadersAngry Video Game Nerd

Přidat do sledovaných sérií 37
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:360
Počet zobrazení:3 239

James si do své nejnovější epizody přizval vskutku velice vzácného hosta. Do jeho příbytku totiž zavítal Lloyd Kaufman, režisér a zakladatel filmového studia Troma, kterého měli možnost osobně potkat i fanoušci z ČR na jednom z minulých Festivalů Fantazie. Řeč bude o hrách Toxic Crusaders podle animovaného seriálu pro děti, který vznikl na motivy nejslavnějšího filmu od Tromy - Toxického mstitele. Slabší povahy bych rád varoval před velmi "divokým" závěrem tohoto dílu, který však znalce filmové tvorby studia Troma nemůže nijak překvapit. Video není vhodné pro osoby mladší 18 let! Přehled dosud přeložených epizod najdete ZDE!

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Není nad to obědvat u Nerda!! :D :D

220

Odpovědět

2 guys 1 game

230

Odpovědět

dost nechutný pudinky, začíná to krapet přehánět

1815

Odpovědět

ty hry jsou továrna na Nerdy :D :D :D

202

Odpovědět

- Isn't that big contraDICtion of himself?
- You used the word "dick"...
Některé vtipy se prostě nedají přeložit... :-)

191

Odpovědět

Po celý čas koukání na video jsem nepřestal zírat s otevřenou hubou jak Keliška. Nechci říkat, že to byl špatný díl. V určitých pasážích jsem se dokonce i dost bavil, jen mi to přišlo malinko přetažené za vlasy. Takový je prostě nerd a jeho ujetí ''přátelé''.

191

Odpovědět

ten konec si mohly odpustit docela humus

1834

Odpovědět

Kaufman se tak rozjel, že sám nerd chvílema nevěděl, co má na to říct. :-D

231

Odpovědět

Protivnej dědek.. Po 6 minutách jsem to musel vypnout.

2057

Odpovědět

Filmy znam a videl jsem, ale ze udelali i serial a navic pro deti to jsem fakt nevedel. Tipuju, ze ten serial musel bejt pekna srajda, kdyz vsechno museli cenzurovat aby se na to mohli koukat deti. Nebo ze by bez cenzury :-D Jinak epizoda hodne povedena.

192

Odpovědět

Jop, taky nemám rád, když se míchá čokoládovej a vanilkovej puding, navíc byly oba dva nedovařený. Jinak Kaufman mi strašně připomínal sira Humphreyho (až na ten slovník :))

Pěkná epizoda, hodně se mi líbily artworky v titulkách, btw co je to za hru v 0:20?

191

Odpovědět

hehe dobre i kdyz trosku trapny... myslite ze ten dedek nemel prachy? nebo proc tam prisel

2034

Odpovědět

Lloyd je známý tím, že rád pomáhá nezávislým filmařům a často hostuje v jejich filmech (většinou zadarmo). James s ním (myslím) loni dělal rozhovor a už tam se bavili, že mu moc rád přijde vystupovat do AVGN epizody. Takže teď to zrealizovali...

211

Odpovědět

Tenhle díl mi teda přišel slabší...

1940

Odpovědět

Slyšel jsem na něj spoustu negativních reakcí a nejspíš je i chápu. Výsledný zážitek značně souvisí s tím, kterak máte v oblibě Lloyda Kaufmana a filmy od Tromy.

194

Odpovědět

one in the pink and one in the stink, dík žes to přeložil takhle volně, ten borec fakt nemá zábrany:D

182

Odpovědět

"What the f**k" přeložit jako "jste normální?" Ach.. Já vím- subjektivní názor, mlčím, byla to moje chyba že jsem se po dlouhé době mrknul jak se nám tu ten nerd překládá.

1951

Odpovědět

smiř se s tím, překlady mají u AVGN dááááleko k dokonalosti a už jsem přišel na to, že stěžovat si na to je uplně k ničemu, protože tě všichni akorát nazvou haterem

1943

Odpovědět

+DeavinPrávěže Nerda je tady radost sledovat. Díky titulkům je to dvojitá porce zábavy :D.

195

Odpovědět

+DeavinJá teda osobně neznám snad ani polovinu těch originálních nadávek, které obelix používá v překladu ;) :D Což snad málokdo, jelikož sám Nerd je velmi kreativní v tomhle ohledu :D Proto si myslím, že jeho překlady jsou dokonalý ;D

193

Odpovědět

A jakpak bys to chtěl v daném časovém úseku přeložit, aby se to dalo přečíst? "Co to kur*a, Lloyde"?

222

Odpovědět

Je to skvělý překlad. Překládá se význam, ne jednotlivá slova, a "what the f**k" v TAMTOM případě naprosto přesně vystihuje české "Jste normální".

215
Další
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)