Vzkaz (1. část)Anyone But Me (S01E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:165
Počet zobrazení:5 895

V dnešní epizodě Anyone But Me se Aster potýká se strachem, že Vivian pro ni nebude mít v novém životě místo, zatímco Vivian netuší, proč ji její přítelkyně ignoruje.

Přepis titulků

Čekal jsem na našem rohu. Co je? Zmeškáme první hodinu. Nezmeškám jenom první hodinu. Nejdeš do školy? Já a škola dneska nejsme dobrá kombinace. Mluvila jsi s Vivian? Aster! Co?! Myslíš, že s ní nechci mluvit? To je ten problém. Je pryč a já tady. Je půl hodinu odsud.

Nejde jenom o tu půl hodinu, jde o vzdálenost. Žije teď beze mě v úplně jiném světě. Jak do něj zapadám? Co mám dělat? Začni tím, že zvedneš zadek a promluvíš si s ní. Aster, kde jsi? Snažím se s tebou všemožně spojit. Prosím, zavolej mi. Sakra. Je všechno v pohodě? Jo, jo. Všechno dobrý. Neposlouchala jsem.

Jenom se mi zdálo, že se něco stalo. Promiň. Mám uzávěrku. Zapomněla jsem se podívat na hodiny. Napíšu ti omluvenku. Hele, pojeď s náma. Dobrý nápad. A to jsem se tak snažila, aby to vyznělo správně. Čau. Jela bych busem, ale zdá se, že jezdí jenom k obchoďáku. V pohodě. Jdem. Zdá se, že jsem tu sázku vyhrála. Sázku?

Kdysi jsme se vsázely, která bude první řídit, a první, která... Bude dělat jiný věci. Jako malá jsem tu trávila hodně času. Jo, dělily jsme se o všechno. Až na tvý Buffy věci. Měla jsi i kalhotky s Willow. Dělily jste se se Sophií o spodní prádlo... paráda. Nedělily jsme se o spodní prádlo. Bylo nám jedenáct, Jonathane, nech toho. Je to prostě typickej kluk.

Co se týče tý sázky, Sophie má sice řidičák, ale tohle auto řídit nebude. Mám nové pravidlo. Lidi, kteří jedí tady místo v jídelně, pro mě pracují. Nebudete litovat. Umím kopírovat, sešívat. Budu vám i běhat pro kafe. To určitě budeš. Budu dělat cokoliv, co bude třeba. Co kdybys prozatím byl jen mé oči a uši? Dáš mi vědět, když se objeví něco zajímavého. A nikam nechoď. Pomůžeš s dnešním ranním oznámením. - Kurva!

- Doprdele! - Čau. - Čau. Tak co mám říct? Jenom uveď tu hru. Mám pro vás oznámení. Pravděpodobně víte, že dramatický kroužek uvede... Racka. Racka. A Elisabeth Matthewsová vám teď sdělí podrobnosti. Jsem z naší první hry moc nadšená. Jo, a není to o ptákovi. To je symbol. Je to o lidech, kteří řeší své vztahy, a je to příběh o...

no, o lásce. Proč je to tak zatraceně těžký? Jdeš? Fakticky? Čau. Čau. Vidím, že tě ohákli pro veřejný ponížení. Mohlo by to být horší? Ano, mohlo. Neslyšela jsi ranní oznámení? Nebylo to zas tak strašný.

Jsem děsnej. V její přítomnosti úplně ztrácím schopnost mluvit. Holky. Holky. Problémy? Nevím. Stalo se něco? Provedla jsi něco? Provedla ona něco? Ne, nic takovýho. Myslíš si, že bych to nedokázal pochopit?

Sama to nechápu. A náhle mám hlad. Jestli brzy nedostanu dvojitej cheeseburger a hranolky, umřu. Což znamená, že tu je problém, protože vždycky dostávám hlad, když se něco děje. Nechceš někam zajít? Nijak domů nespěchám. Říkala jsi něco o cheeseburgeru? Fajn. Takhle to nejde. Kde je? No, neutekla. Všechno oblečení má pořád tady. Máš pravdu.

Asi bude s kamarádkou. Nezkusíme její mobil? Nebo to moderní rodiče nedělají? Jen si tak vzpomínám, co procházelo mně. No, tys byla zlobivá holka, v tom je rozdíl. Vždycky jsi mě z těch hloupých průšvihů zachraňoval. Od toho jsou starší švagrové. Bože, byla jsem tak zabouchlá... Omlouvám se. Ztratila jsem pojem o čase. Zlobíš se? Nechci se zlobit.

Potřebuješ nezávislost, to chápu. Ale... Měla jsi zavolat. Nejsem na to zvyklá. Mívala jsem svůj život a teď... nevím, už není můj. Můj také ne. Příště budu zodpovědnější. Ano, to budeš. Je tady, není opilá ani sjetá. Ví, že udělala chybu. Tohle je pro mě nové. Tohle je nové pro všechny.

No tak, Aster. Dostaň mě odsud. Můžeš si to nechat. Rozhodně si to nechám. Překlad: petrSF www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

půl hodiny jsou od sebe..:D celkem vtipný na to, že já byla od své přítelkyně celých 7hodin :) a zvládly jsme to takovou dobu a teď spolu žijeme :)

10

Odpovědět

Já jsem od svý přítelkyně 2 a půl hodiny, co mám tedy dělat já?? Jít se oběsit?! :D ... Vsadím se, že stejnak někdy na konci zjistí, že je vlastně hetero a bude chodit s tim černochem :D

1812

Odpovědět

GARBAGE: za prvé, je to pro ně nový, když se "celej život" vídaly prakticky denně. Za druhý, je jim 16 a obě jsou plně závislý na rodičích - to člověk tyhle věci vnímá jinak, než třeba už ve 20ti =)

192

Odpovědět

OMG ONY SOU OD SEBE PŮL HODINY A SOU Z TOHO ÚPLNĚ VEDLE. Na tomhle je založenej te nseriál??? LOL :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D D :D :D :D :D :D :D :DD :D :D :D :D :D :D :DD :D :D :D :D :D :D :DD :D :D :D :D :D :D :DD :D :D :D :D :D :D :DD :D :D :D :D :D :D :DD :D :D :D :D :D :D :DD :D :D :D :D :D :D :DD :D :D :D :D :D :D :DD :D :D :D :D :D :D :DD :D :D :D :D :D :D :DD :D :D :D :D :D :D :DD :D :D :D :D :D :D :DD :D :D :D :D :D :D :DD :D :D :D :D :D :D :DD :D :D :D :D :D :D :DD :D :D :D :D :D :D :DD :D :D :D :D :D :D :DD :D :D :D :D :D :D :DD :D :D :D :D :D :D :DD :D :D :D :D :D :D :DD :D :D :D :D :D :D :DD :D :D :D :D :D :D :DD :D :D :D :D :D :D :DD :D :D :D :D :D :D :DD :D :D :D :D :D :D :DD :D :D :D :D :D :D :DD :D :D :D :D :D :D :DD :D :D :D :D :D :D :DD :D :D :D :D :D :D :D

1826

Odpovědět

Ani sem to ještě neviděl a dávám 1/10. Je to blbost jako předešlé epizody.

1837

Odpovědět

vazne mi prijde ze to je hrozne klise, je par ten se musi nejak rozdelit pak se od sebe naprosto odlouci ( tato epizoda ) pak maji problemy s podvadenim a daji se z dohromady

182

Odpovědět

super takže prý už jen pár dílů a konec seriál se nebude dál natáčet :/

184

Odpovědět

Kocy: no tak se zkusme zamyslet... jiné časové období? ;)

181

Odpovědět

Kocy to bolo akože sa spomína asi ako to začalo medzi nimi alebo niečo také, a potom zas do prítomnosti ako našla ten list vo vrecku

181

Odpovědět

Zacina to byt trochu unyly bych rekl...

182

Odpovědět

Můžete mi někdo vysvětlit... Jak Aster v poslední scénce měla během vteřiny úplně jiné oblečení a účes?
Docela dost velká chyba i na takováhle seriál...

1815

Odpovědět

Keby priateľ nebýval v INEJ REPUBLIKE, možno by som aj chápala, prečo robia taký bordel kvôli polhodine cesty vlakom... :D Inak sa mi v tomto seriáli veľmi páčia herecké výkony, na mňa to pôsobí neuveriteľne prirodzene...

182

Odpovědět

Ouu, nesnášim tyhle konce...:D Co tam bylo? co tam bylo? CO TAM BYLO?

182

Odpovědět

Ujde to.Tak na 6 to má =)

187

Odpovědět

Joo není to špatný :-) . . . a přesně jsem čekal že to skončí jakmile to otevře a my stejně nic neuvidíme ;-)

181

Další