Bill Burr o adopci

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:452
Počet zobrazení:19 637

Šestým nejvyhledávanějším slovním spojením na našem webu je momentálně "Bill Burr". Proto vám dnes přinášíme překlad úryvku ze skvělého speciálu I'm Sorry You Feel That Way, který Bill natočil pro Netflix. Detailně vám v něm popíše, jaké dítě by chtěl jednou adoptovat a proč. Koho byste rádi adoptovali vy? :-)

Přepis titulků

Měl bych do toho jít. Podle mě je to skvělá věc. Navíc už vím, co si pořídím. Vážně. Chci ročník výroby 2007 nebo 2008... něco, co stálo doma v teple a mělo pořádnýho zubaře. Mám hroznou chuť adoptovat dítě, co otročilo v nějaký textilce. Představte si, že najdu dítě, co ušilo tuhle košili. Normálně si to tam nakráčím: "Čau!

Pojď k tátovi. Jak se máš, ty malej caparte? Teď tě odvezu do Států. Čeká tě barák do elka, plochá televize. Šupej do auta! Vy dál šijte, ale ty... Ty pofrčíš se mnou." Jo. Vychovávat takový děcko musí bejt hračka.

Život pro něj byl hotový peklo. Stačí když ho nechám v klidu sedět a okamžitě budu v jeho očích hotovej Bůh. "Jo, klidně se posaď." "Vážně si můžu sednout?" "Jo, nebo se natáhni." "To je pohodlí! Jako bych se vznášel na oblaku!" Podal bych mu misku křupek, zapnul kriket, fotbal nebo jinej sport, co v těch fabrikách sledujou.

A byl by můj. Pro první kolo draftu jasná volba. Když už bych ho měl doma... v druhým kole bych si vybral asi dětskýho vojáka, rok narození 2005. Musíme posílit útok. Někdo nás musí krýt. V tak zkaženým světě žijem. Děti tu bojujou ve válkách. Výhra pro obě strany. Dostanu ho z toho pekla, opožděně mu dopřeju klidný dětství, a kdyby nedejbože zkrachoval dolar...

všechno šlo do hajzlu a nastala zombie apokalypsa, mám bodyguarda. Všichni by považovali za hrozbu mě, aniž by tušili, že vedle mě stojí napumpovanej Chuck Norris. Na kontě má 170 mrtvejch, ale on ty lidi fakt odkrágloval! Nejsou to báchorky. Dejte mu vysavač s toustovačem a on vám z toho spíchne plamenomet. To se nedá naučit.

Ale něco vám řeknu. Při výchově dětskýho vojáka bych asi moc netlačil na pilu. Možná to zní divně, ale na to děcko z fabriky bych byl přísnější. "Říkám ti, že si ten pokojíček uklidíš! A nerozčiluj mě! Ty můžeš taky, jestli chceš, ale ty... Celej den máš nohy nahoře, tak nezačínej... Nezačínej s tím! Ani s tím nezačínej. Na to se ptáš pokaždý.

Ale ptáš! Ptáš se na to pokaždý, moc dobře víš proč. Mám ti to zopakovat? Tak jo. Víš proč musíš? Víš proč? Víš proč? Protože jsi šil. Jasný? Jo. Tys šil. On zabíjel lidi. Rozumíš tomu?

Ne, on si nemusí stlát. Nemusí. Stejně v tý posteli nespí! Celou noc běhá po venku a něco si mumlá... Mám z něj nahnáno, jasný? Jdi do prdele! Já se ho taky bojím! Taky se ho bojím! To na mě nezkoušej! Chtěls velkýho bráchu, teď ho máš. Tak mě moc neser."

"Dobře, máš pravdu. Přestaň brečet. Neměl jsem ti nadávat. Prostě jsem si myslel, že ho k nám přivedu, nakrmím ho sušenkama a bude klid. Místo toho se furt mračí a má výraz alá Olověná vesta. Ne, nemůžu ho vrátit. Takhle to nefunguje. Ááá, co ty tady? Jak se máš? Co novýho?

Zrovna jsme se o tobě bavili. Připravujem ti překvápko. Všechno v pohodě? Všechno v pohodě? Koukám, že se nemračíš. Dobrý? Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Možná jsem ale jen moc sobecký.

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Máte to pokažený :(

00

Odpovědět

Díky za upozornění, naštěstí byl na YouTube podobný reupload, takže video už zase funguje :)

00

Odpovědět

nejede

00

Odpovědět

nejede :-(

70

Odpovědět

nefunguje

90

Odpovědět

Bill Burr jediný komik který dokáže rozesmát celé publikum jen tím že mluví do prázdna :D

30

Odpovědět

V popisku videa je chybka pryč -> proč. Mimochodem, kam se zatoulalo video, ve kterém popisuje návštěvu trhů se svou přítelkyní a tam uvažuje o tom, jak by asi lidí reagovali, kdyby začal mlátit do muffinů?

30

Odpovědět

Nefunguje, takže se nezobrazuje.
Bill Burr - Muffiny

10

Odpovědět

Kam na to chodí. :D

10

Odpovědět

Nic moc... Škoda, od něho jsem zvyklej na lepší. :)

217

Odpovědět

Naprosto perfektní.

210

Odpovědět

Díky za překlad, ale to máš, BugHer0, skutečně tak malou důvěru v místní publikum, že musíš Full metal jacket přeložit jako Rambo? To mi trochu připomíná dabing prvních serií Simpsonových...
Pro ilustraci: Burr měl na mysli tuhle scénu: https://i.ytimg.com/vi/6hkNuykz2RE/maxresdefault.jpg

112

Odpovědět

Upřímně jsem zapomněl nahrát poslední verzi titulků, kde jsem Ramba vynechal. Nicméně Full Metal Jacket jsem tam stejně opsal, ale máš pravdu. Asi není třeba. Opraveno. ;-)

71

Odpovědět

Nevím proč, ale vždycky jsem chtěl adoptovat Korejce, kterýho bych naučil hrát na violoncello :D :D

191

Odpovědět

Odpovědět

Já bych chtěl adoptovat osmnáctiletou Japonku.

500

Odpovědět

Jak to poznáš?

220

Odpovědět

+AlennNepozná, ale co už :)

130

Odpovědět

+Alennpodle pasu :)

00

Odpovědět

Bill je prostě genius... více a více videi od něj, nemůžu se ho nabažit...

413

Odpovědět

Nápodobně. Aktuálně můj nejoblíbenější komik. Určitě přeložím víc. ;-)

181

Odpovědět

+BugHer0Budu se jen těšit. Snad zůstane stejně dobrý, protože mi přijde že C.K. tak nějak uvadá a už se tomu tak nezasměju jako dříve... za to Bill jede bomby

11

Odpovědět

Taky jsem ho měl rád, ale u Joe Rogana ukázal, že je to jen další ignorant bez vlastního názoru.

313

Odpovědět

+NahMůžeš to rozvést Nah?:-) Co tam "provedl"? Neviděl jsem a zajímá mě, o co jde...

100

Odpovědět

+sverdaNezvládl jsem to celý, kecají spolu asi dvě a půl hodiny. Žvaní tam o historii druhé světové, kde ví úplný hovno a ještě se tomu směje nebo si myslí, že Křížový výpravy byly křesťanská agrese proti muslimům, přitom to byl jen následek zabrání Španělska. Je tam toho víc https://www.youtube.com/watch?v=MxrHlhTXUPE

510

Odpovědět

+NahNeviděl jsem a ani neposlouchal, ale nemůže to náhodou říkat jakožto stand-up komik spíš ze srandy?

50

Odpovědět

+NahAha, tak dvě a půl hodiny se mně fakt nechce poslouchat...:-) Ale poddle komentů bych neřekl, že by tam řekl něco špatnýho...:-) Ale to je jen domněnka.
Mimochodem plánuje se něco dělat s komentářema? Tohle je hrozný, nevím, jestli je to jen u mě, ale nějak se ztrácím v posloupnosti a v tom kdo na co odpovídá...:-/

70

Odpovědět

+sverdaPlánuje. Je to spolu s "dark modem" jedna z nejvyšších priorit. ;-)

80

Odpovědět

+BugHer0o dark modu kecate mesice a nic!!!

To je tak tezky zmenit tu zasranou bilou na sedou??

3-4 radky v css !!!

68

Odpovědět

+OCHHHHHHHHHHHHHHHHHKlídek, já jsem zpátky v pozici vedoucího teprv od včerejška. Dark mode by tu měl být brzy a není to tak úplně jednoduchý, jak píšeš. Řeší se hlavně grafické ladění celé stránky, aby vše bylo čitelné a vypadalo dobře.

60

Odpovědět

+Nah(video Joe Rogana jsem neviděl)
1) Když sleduju stand up komika, tak se chci zasmát. Jeho všeobecný přehled (zvlášť když to není ve výstupu vidět) mě vůbec nezajímá.
2) Burr už v mnoha výstupech předvedl tolik zdravého selského rozumu a nadhledu, že bych mu neznalost historie klidně odpustil.
3) Pokusy o dobytí Jeruzaléma byly následek zabrání Španělska? WTF? Neříkám, že to tak nemohli tehdejší politici prezentovat, ale bylo by to jen záminka...

141

Odpovědět

+NahBrát vážně názory Stand up komika nejde přece vážně a ještě ho kvůli tomu shazovat ;)

91