7. díl – Kočka ti sebrala jazyk?BlackBoxTV

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
63 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:263
Počet zobrazení:4 715

Po L.A. se potuluje sériový vrah, který se zaměřuje na mladé ženy a na svém kontě má už devět obětí. Parta tří mladých dívek se i přesto rozhodla vydat do nebezpečných večerních ulic. A když jim jejich automobil zničehonic vypoví službu, je jasné, že tenhle večer nebude tak pohodový, jak se mohlo zdát.

Přepis titulků

Julia Anderson nikdy nepopustila uzdu svému pravému já a její kamarádky se to dnes pokusí navždy změnit. VideaČesky.cz uvádí "Kočka ti sebrala jazyk" Casey to dneska nestihne. Ale přeje ti hodně štěstí, Julie. To zvládneš, Jules. Příště už půjde s náma.

Doufala jsem, že tady bude. Je to pro mě poprvé. Zlato, kdyby mohla, byla by tady. Žije pro noci, jako je tahle. Dnes si to užijeme jako nikdy předtím. Dobře? - Dobře? - Dobře! Šestnáctiletá Angela Bennet byla oficiálně uznána jako devátá obět vraha z Venice.

Policie doufá, že se Angela probere z kómatu, do kterého upadla po tom, co byla napadena poblíž Venice Blvd. Policie zatím nemá žádné informace o identitě nového sériového vraha v L.A. Zatím jediným známým faktem zůstává, že si vrah za oběti vybírá pouze ženy. - Už tam budem? - Skoro. Nebuď tak nervózní.

Užiješ si to. Vypadá to, že máme vítěze. Je všechno v pohodě? Jely jsme na párty do Venice a... chcíplo nám auto. Mohl byste nás hodit na nejbližší benzínku? Jasně, naskočte. Tak vy jste tam tři?

Co kdybyste dvě naskočily dozadu a jedna si přisedla sem ke mně? Já půjdu dopředu. Já jsem Julia. Grady. Chodíš do školy, nebo tak něco? Jo, jsem v posledním ročníku na Pepperdine. To zní dost nóbl. Čím chceš být, až dospěješ?

Nevím, to je těžká otázka. Čím chceš být ty, až dospěješ? To je blbá otázka. Proč? Protože já už jsem dospělý. A jsi spokojený s tím, čím jsi? Myslím, že jsi to právě přejel. Julie!

Co si myslíš, že děláš? Na bandu blbých čubek, jako jste vy, jsem čekal celou noc. To je sranda, Grady. My jsme blbou čubku, jako jsi ty, hledaly taky. No vidíš. Zas tak hrozné to nebylo. Jo, měla jsi pravdu. Casey by na tebe byla moc pyšná. - Myslíš?

- Určitě. Opatruj ho, Jules. Budu. Překlad: somerset Korekce: Fíkus www.videacesky.cz

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Božee to je takovej kýč :D Auto jim zkape zrovna na odlehlym místě bez jedinýho člověka.. :D Achjo a vážně nechápu, proč vlezou CIZÍMU slizkýmu chlapovi do auta.. No to je inteligence :D

183

Odpovědět

Proč se všechny tyto díly dějou ve tmě ? Je to moc strašidelné. Ale o to tady asi jde že ? :D

180

Odpovědět

A má to zm*d. Počítám, že stříbrný kulky tam neládoval..:D

180

Odpovědět

náhodou to bylo dobrý:DTo sem vůbec nečekala:D

180

Odpovědět

Já myslela že Black Box TV není o krvi a motorovkách......

182

Odpovědět

No ted jsem se spíš než bál docela smál. prej: na bandu blbých čubek jako jste vy jsem čekal celou noc!....-to je sranda grady. my jsme blbou čubku jako jsi ty hledaly taky......XXDDDD

181

Odpovědět

Jedná se o anglický idiom ve smyslu "Neumíš mluvit?!".

180

Odpovědět

TSK: Podle mě jazyk (proto se ten díl taky jmenuje "Kočka ti sebrala jazyk?").
Popravdě jsem takový zvrat nečekal.

180

Odpovědět

Co mu to na konci utrhla?

180

Odpovědět

Zklamani, zacina z toho byt pekna volovina.... :<

182

Odpovědět

Jak ze špatnýho hororu..

180

Odpovědět

Předchozí díly měli alespoň zajímaví příběh a zajímavý konec tento ale mezi ně vůbec nezapadá podle mě jejich nejhorší díl no uvidíme třeba to příště bude lepší ale dneska je to spíš zklamání...

180

Odpovědět

akože ten rejža a scenárista v jednej osobe asi vobec nemá rád tarantina a neonanuje kždé ráno nad Death proofom...

180

Odpovědět

Stastni koniec

182

Odpovědět

wap: to víš, dneska má každej bordel v tom co jak vypadá... od tý doby co upíři na slunci svítěj a vlkodlaci jsou jako obří plyšáci z poutě, mě už nic nepřekvapí :D

180

Další